Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

FM 2018 - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej w tym tym temacie pojawiła się promocja za 26,50£, tutaj cena jest wyższa więc niby trend niepokojący, ale z drugiej strony - jeśli nie masz musu posiadania gry w dniu premiery to pewnie będzie można dostać grę taniej niż 141zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem w muve.pl wersję z bonusem i też mam już aktywowane na Steamie. Jest jak dla mnie wielki postęp od zeszłego roku, gdyż wtedy kod do rejestracji dostałem dopiero kilka godzin po premierze wersji beta, a teraz od razu można ściągać i grać. Może znowu wersja beta będzie trochę więcej niż dwa tygodnie od 10 listopada. W zeszłym roku był to już wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie

Dla tych co nie wiedzą skąd zakupić najnowszego FM 2018 z dostępem do Bety (ok 2 tyg przed premierą) 
Proszę bardzo  Wpisujecie kod zniżkowy : LOWCYGIER i za FM 18 z dostępem do Bety wychodzi 142,67zł przez PayPala. 
Ja już z tej oferty skorzystałem 

https://2game.com/football-manager-2018?tap_a=22241-cd5ffa&tap_s=135521-159c4d#tab-product-view1

Ps. Po premierze FM 2018 będzie Giveaway u mnie na kanale na kluczyk Football Managera 2018 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Potwierdzam, dzisiaj kupiony, kod aktywny, cena w przeliczeniu na PLZ 139,08.

W dniu 25.10.2017 o 16:14, machlak napisał:

Witajcie

Dla tych co nie wiedzą skąd zakupić najnowszego FM 2018 z dostępem do Bety (ok 2 tyg przed premierą) 
Proszę bardzo  Wpisujecie kod zniżkowy : LOWCYGIER i za FM 18 z dostępem do Bety wychodzi 142,67zł przez PayPala. 
Ja już z tej oferty skorzystałem 

https://2game.com/football-manager-2018?tap_a=22241-cd5ffa&tap_s=135521-159c4d#tab-product-view1

Ps. Po premierze FM 2018 będzie Giveaway u mnie na kanale na FM 18, informacja na ten temat była wrzucona dzisiaj na forum, aczkolwiek nie mam pojęcia dlaczego temat został usunięty?

Edytowane przez Makk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja dobrze widzę, że pudełkowa będzie tylko w wersji limitowanej z plakatem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemano, gdzie polecacie kupić FMa 2018? Dodam, że głównie zależy mi na tym, aby otrzymać klucz prawie od razu po przelaniu pieniędzy a na steamie dosyć drogo sprawy się mają. Widzę coś tutaj, że łowcy gier są polecane, warto? Klucz przychodzi od razu?

EDIT.

Zakupiłem FMa 2018 również na 2game z kodem zniżkowym. Klucz doszedł od razu po wykonaniu przelewu, polecam sklep.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak od 13 listopada wchodza złotówki na steam może warto zaczekać, niewykluczone, że cena będzie korzystna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy któryś z użytkowników forum jest zainteresowany zakupem klucza do najnowszego FMa? Klucz z pewnego źródła, od Profesora. Otrzymałem go jako nagrodę za wyłapywanie bugów w poprzedniej wersji. Oddam go za 100zł. Więcej info na PW. 

Edyta mówi, że już nieaktualne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FM 2018 w Empiku kosztuje 179 zł? Zgłupieli? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

Na Steam w zł zdaje się 240 czy jakoś tak :)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Wujek Przecinak napisał:

W Media i Saturnie tez tyle, bo płaciłem. Mam wrażenie, że każdego roku więcej. Pamiętam, że za Cm 99/00 płaciłem 89 zł.  :D

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi