Skocz do zawartości

FM 2018 - oficjalne informacje


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wygląda na to, że w tym roku będą jakieś zmiany: https://www.youtube.com/watch?v=F_1gPUeY0EY

 

Screen z taktyki wygląda ciekawie :-k Nowy scouting też brzmi interesująco.

Mogę się mylić, ale w tym skrinie z taktyką, to są "strzałki" jak kiedyś były :-k Albo polecenie nakazujące większe powroty, tudzież pozostanie jednego gracza, jeśli drugi leci do przodu.

Odnośnik do komentarza

 

Wygląda na to, że w tym roku będą jakieś zmiany: https://www.youtube.com/watch?v=F_1gPUeY0EY

 

Screen z taktyki wygląda ciekawie :-k Nowy scouting też brzmi interesująco.

Mogę się mylić, ale w tym skrinie z taktyką, to są "strzałki" jak kiedyś były :-k Albo polecenie nakazujące większe powroty, tudzież pozostanie jednego gracza, jeśli drugi leci do przodu.

 

To raczej nie są dawne "strzałki". Między środkowymi pomocnikami i między stoperami też jest taki żółty "łuk" - może to jakiś element tych relacji ("Dynamics") między graczami/zgrania a la "Błaszczykowski & Piszczek"?

 

Te pakiety scoutingowe przypominają zasięg siatki wyszukiwania piłkarzy, który do tej pory uzyskiwało się przez prośbę do zarządu. Mam nadzieję, że jednak kryje się za tym coś więcej.

 

Interesująco wygląda ta zakładka "Dynamics" - ciekawe czy to tylko graficzne zebranie czegoś już w grze obecnego i dotychczas rozsianego po różnych miejscach (w raportach trenerów, zgranie zespołu w zakładce Taktyka->Analiza itp.) czy też dojdzie coś nowego. No i ciekawe czy będzie taka możliwość, że "panowie piłkarze" będą rządzić i menedżer nie będzie na szczycie piramidy :keke:.

 

Zobaczymy co SI pokaże w kolejnych filmikach z FM-a 18.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę, że chyba każda część była lepsza od poprzedniej to pewnie masz rację, choć dobór słów sugeruje jakbyś w pakiecie oczekiwał przynajmniej leku na raka :keke:.

Bardzo podoba mi się nowy ekran taktyczny, jego wygląd wraz ze wskazówkami asystenta zdecydowanie ułatwią szlifowanie taktyk.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...