Skocz do zawartości

FM 2018 - oczekiwania


r0berd

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy wiemy do listopada pozostało jeszcze trochę czasu ale na zagranicznych forach powstają już dyskusje o FM 2018.

Jakie są więc wasze oczekiwania względem ''18''?

Niech wrzucą porządny update do 17-ki ze zmienionymi składami i będzie spokój.

Odnośnik do komentarza

Na tym się pewnie skończy z tym że nam przyjdzie za to zapłacić 219zł.

Dokładnie. Zapomniałem tego dopisać ;) Nic nowego nie wymyślą i nie wprowadzą. Dopracują (tyle o ile) to, co jest. A cena jak za nową gierkę a nie DLC.

Nie kupiłem 17-ki, więc pewnie będzie tak samo z kolejną edycją.

Odnośnik do komentarza

 

Na tym się pewnie skończy z tym że nam przyjdzie za to zapłacić 219zł.

Dokładnie. Zapomniałem tego dopisać ;) Nic nowego nie wymyślą i nie wprowadzą. Dopracują (tyle o ile) to, co jest. A cena jak za nową gierkę a nie DLC.

Nie kupiłem 17-ki, więc pewnie będzie tak samo z kolejną edycją.

 

 

Ja kupiłem i jak co roku zarzekam się, że nie kupię kolejnej edycji. Może tym razem dam radę ;)

Co mogliby poprawić. Uciekających od piłek zawodników :) cały czas zdarzają się sytuacje, ze zawodnik jest niemal przy piłce, ale ją odpuszcza, bo niby BLIŻEJ jest jego kolega. Piłkę przejmuje przeciwnik i dupa.

Odnośnik do komentarza

Ja bym wolał, żeby uprościli tę grę. W jaki sposób? Pewnie dla każdego inaczej by było lepiej. Ale zawsze będą pchali mininowości, żeby gra się dalej sprzedawała. Ja już na to nie idę. Mnie pierdółki nie interesują. Pozostanę przy tych dwóch, trzech wersjach, które mi największą frajdę sprawiają i już.

Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał móc przenieść swojego sejwa do FM18 i kontynuować karierę :)

Ale po co? Żeby doświadczyć kilku zmian mało istotnych? A technicznie jest to raczej nie realne.

Już lepiej jakby np. dali możliwość pobrania, dokupienia za grosze starsze wersje gry.

 

Co do samej gry- dopracować na maxa silnik gry- w sensie poruszanie się zawodników. Ale na bank nie traktować tego jako nową wersję, tylko DLC.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu pisałem, że zdecydowanej poprawy wymaga analiza rywala, która powinna być znacznie bardziej szczegółowa. Obecne informacje są naprawdę szczątkowe i raczej mało przydatne. Ulepszenia wymaga też moim zdaniem sposób komunikacji z zawodnikami. Powinno być więcej kwestii do wyboru, również tych odnoszących się do założeń taktycznych, gdy rozmawiamy z zawodnikami w przerwie lub przed wpuszczeniem ich na boisko w trakcie meczu.

Odnośnik do komentarza

analiza jest imo wystarczająca. Zawsze możesz wejść w poprzedni mecz twojego przeciwnika i sprawdzić dosłownie wszystko, aby go rozpracować:)

 

Mi od dawna marzy się zmieniony system relokacji CA. Tak aby było bardziej dynamicznie np. mocno zmieniające się statystyki psychiczne pod koniec kariery np. Ustawianie się, Decyzje, Współpraca, Pracowitość itd. (Ze Roberto?, Pirlo?) czy też pod wpływem managera o odpowiednich umiejętnościach personalnych (Arda, Felipe Luis itd. pod wodzą Cholo). Czy też bardziej zróżnicowany wiek rozwoju. Obecnie wszyscy rozwijają się w mniej-więcej tym samym wieku, tymczasem piłka zna masę skrajnych przypadków (early peak jak Rooney czy inny Messi ale przede wszystkim late peak jak jakiś Benat, Di Natale).

Odnośnik do komentarza

Powinno być więcej kwestii do wyboru, również tych odnoszących się do założeń taktycznych, gdy rozmawiamy z zawodnikami w przerwie lub przed wpuszczeniem ich na boisko w trakcie meczu.

Serio? Ja zawsze zlecam to asystentowi. Duperela jak dla mnie.

 

Co do zróżnicowania wieku rozwoju- tu by była za duża losowość. Nie wiem czy dało by się to tak zaprogramować. Zbyt skomplikowane to chyba by było.

 

Jak pisałem wyżej- przez co najmniej trzy (no może dwie) wersje powinni dopieścić to, co jest. A nie wprowadzać kolejne znaczące zmiany, które by się sypały cały czas.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...