Skocz do zawartości

[FM17] 4-3-1-2


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma takiego rozgraniczenia, bo by mocno ograniczało style gry. Może ktoś sobie życzy żeby jego skrzydłowi dryblowali wzdłuż linii bocznej a potem oddawali piłkę do tyłu? ;) 

Z tego co widzę w twojej taktyce jest kilka takich "sprzecznych" instrukcji. "podania w pole karne" ograniczają też strzały z dystansu podczas gdy twój odgrywający ma polecenia "strzelaj częściej". Atakujesz prawym i lewym skrzydłem, jednocześnie mając w środku pola 2 rozgrywających, którzy są priorytetem do podania.

Ogranicz polecenia drużynowe i indywidualne, będziesz miał lepszy wgląd na to czy role zawodników na boisku pasują do siebie.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tym razem po modyfikacjach dograłem sezon do końca. W trakcie robiłem jakieś drobne korekty i na razie stanęło na tym co poniżej. Kurde wyglądało to już naprawdę dobrze, miałem nawet spory czas lidera w rundzie wiosennej, ale po pucharze polski się posypało. Zastanawiam się na ile wpływ mogła mieć też miana bramkarza. Humerski domagał się gry, więc wskoczył do bramki i z nim w składzie miedzy innymi miałem tego lidera. Kiedy przestał się niepokoić występami znowu postawiłem na Wolańskiego. Zmiana przypadła na remis z Concordią, porażkę z Huraganem, Finishparkietem i Legią. Na Ełk do bramki wrócił Humerski, ale stratę miałem już tak dużą, że nie można było liczyć na wyższe miejsce w tabeli.

 

taktyka

polecenia - drużyna

polecenia obrońca grający piłką

polecenia wysunięty napastnik

polecenia odgrywający

Raport o zespole

Analiza asyst

wyniki sezon - bez sparingów

tabela

 

Zgodnie z sugestiami pozbyłem się polecenia częstszego strzelania i podań w pole karne. Miałem sporo meczów, gdzie asystent podpowiadał, że strzelamy tylko z dystansu i sugerował dodanie polecenia podań w pole karne właśnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...