Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
solacesounds

Przywrócić blask Białej Gwiazdy

Rekomendowane odpowiedzi

FM: 17.3.1

Liga: Polska (do IV ligi)

Wszyscy chyba pamiętają wspaniałe wyniki Wisły Kraków w Europie. Pamiętne mecze z Schalke, Parmą czy odkładany mecz z Lazio Rzym. To były lata świetności Białej Gwiazdy. Te lata będę chciał powtórzyć i ponownie sprawić, że Wisła będzie wielka. Ostatnie Mistrzostwo Polski Wisła zdobyła w sezonie 2010/11. Celem jest zdobycie mistrzostwa w ciągu 2 najbliższych lat.

Jeżeli chodzi o budżet transferowy to dostępne mam 100 tys. Nie za dużo, więc postaram się wzbogacić skład kilkoma zawodnikami z wolnego transferu. Zamierzam grać formację 5-2-3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sprzedasz Porębskiego i Banika to zabije :D Gram Wisłą ,jak chcesz profile zawodników Wisły z przyszłości to pisz.Ta 2 u mnie jest najbardziej zdolna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w pierwszych 2 sezonach zdobyłem 2 razy mistrzostwo. Banik, Porębski, Brlek to podstawa tej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grasz tylko na jednej lidze? Trochę szkoda, bo fajnych grajków można ściągnąć od Czechów, Słowaków itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę czytał na pewno :D

I chyba koniec. Niestety, ale takie kariery szybko padają. Wystarczy popatrzeć na inne tematy z podobnymi tytułami. Oczywiście- obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.