Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kazachowie kryją w polu karnym w 5-6 naszych dwóch napastników, a żaden ze środkowych pomocników nie podejdzie pod pole karne stworzyć zagrożenie lub choćby wyciągnąć obrońców z szesnastki :picard:

Grają 4-4-2. Tu nie ma wolnego pomocnika, bo obaj muszą asekurować. To Milik ma tę rolę pełnić.

 

No ale jeden Mączyński może zostać z tyłu, a drugi Zieliński podejść.

 

Fajne wrzuty ma Makuszewski. Początek oprócz asysty niemrawy, ale ostatnie minuty zacne :)

Fajne wrzutki? Te zawiesiny, gdy piłka umiera, lecąc? Jak z tego uderzyć?

 

Pomijając już wszystko, w tym i to, że Zieliński gra znów poniżej możliwości, to dostrzeganie tylko jego nieporadności, a niemal zero krytycznego słowa pod adresem bezproduktywnego Grosickiego czy bawiącego się w Sw. Mikołaja Glika zaczyna mnie mocno drażnić.

 

 

Zielińskiego widać, bo go widać, bo próbuje coś zrobić.

Odnośnik do komentarza

 

Fajne wrzuty ma Makuszewski. Początek oprócz asysty niemrawy, ale ostatnie minuty zacne :)

Fajne wrzutki? Te zawiesiny, gdy piłka umiera, lecąc? Jak z tego uderzyć?

 

Pomijając już wszystko, w tym i to, że Zieliński gra znów poniżej możliwości, to dostrzeganie tylko jego nieporadności, a niemal zero krytycznego słowa pod adresem bezproduktywnego Grosickiego czy bawiącego się w Sw. Mikołaja Glika zaczyna mnie mocno drażnić.

 

Przynajmniej zabrali mu stałe fragmenty gry, bo to była porażka, co zresztą Grosik pokazał raz podchodząc do rożnego :keke:

 

Mnie się wydaje, że Zieliński ma nieco inne zadania niż w klubie i jakby się bał grać co innego niż kazał mu Nawałka. Jak było źle (np. mecz z Armenią) to brał grę w swoje nogi. IMO Nawałka za bardzo go ogranicza, nie mówiąc o wystawianiu go za Lewym...

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy zawiesiny. Gdyby ktokolwiek stał w tym świetle bramki, to myślę że można byłoby coś z nich zrobić ;)

Moi skrzydłowi też tak kiedyś twierdzili. Pogoniłem ich na treningu w pole karne między obrońców i wrzuciłem kilka takich piłek - szybko zmienili zdanie.
Odnośnik do komentarza

 

Czy ja wiem czy zawiesiny. Gdyby ktokolwiek stał w tym świetle bramki, to myślę że można byłoby coś z nich zrobić ;)

Moi skrzydłowi też tak kiedyś twierdzili. Pogoniłem ich na treningu w pole karne między obrońców i wrzuciłem kilka takich piłek - szybko zmienili zdanie.

 

 

FM czy na żywo? :)

Odnośnik do komentarza

W sumie tak można narzekać na Zielińskiego, ale gdy już Mączyński dostaje piłkę to są jaja :roll: Zieliński faktycznie jeszcze chce i ciągle wychodzi do tej piłki przez co mylne wrażenie się uwypukla.

O to chodzi. Zieliński stara się być jak najczęściej w grze, kilku innych za to od pierwszej minuty pozoruje jakiekolwiek działania. A ich nikt nie dogina w internetach i na komentatorskich stanowiskach.

 

Przy okazji, druga połowa z Astany wisi w powietrzu.

 

 

Czy ja wiem czy zawiesiny. Gdyby ktokolwiek stał w tym świetle bramki, to myślę że można byłoby coś z nich zrobić ;)

Moi skrzydłowi też tak kiedyś twierdzili. Pogoniłem ich na treningu w pole karne między obrońców i wrzuciłem kilka takich piłek - szybko zmienili zdanie.

FM czy na żywo? :)

Żywe człowieki.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...