Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to pisałem miałem włączone studio, gdzie wszyscy z Listkiewiczem na czele mówili o pewnych trzech punktach z Kazachstanem, już je właściwie nam dopisali. Francuzi ostatniej rzeczy po rozbiciu Holandii 4-0 jakiej mogli sie spodziewać to utraty punktów z Luksemburgiem. A nasi mogą myśleć, ze po 0-4 z Dania spokojnie odbija sie u siebie z ostatnim w tabeli Kazachstanem.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że Cionek w miejsce Pazdana byłoby rozsądną zmianą. Może Adaś liczy na to że Pazdi zagra super mecz i się odbuduje, nie wiem. Może uznał że więcej niż trzy zmiany to za dużo, nie wiem. Ale cieszę się, że zaufał Makuszewskiemu, bo to z pewnością zmiana na plus.

Odnośnik do komentarza

Chyba rzeczywiście reprezentacja z najlepszych czasów wróciła skoro martwimy się czy koleś który jest w absolutnym gazie w lidze wychodzi w pierwszym składzie na mocarnych Kazachów :roll:


Może się ktoś ze mną nie zgodzić ale czy Kuba w tej formie jest lepszy od Makuszewskiego? Drugi robi wiatr na skrzydle i jest w wysokiej dyspozycji. Dobrego meczu Błaszczykowskiego bardzo, bardzo dawno nie widziałem.

 

Kuba na ogół jeśli nawet grał chujnie z przodu, to fajnie trzymał obrone. W mczu z Duńczykami nie trzymał niestety nic.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...