Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

Teraz za sprawą VAR karnego nie dostała Fiorentina, długo trwało sprawdzanie

 

 

Dość długo ten VAR teraz zszedł, generalnie z tych lig z VARem najfajniej to wygląda w Niemczech moim zdaniem.

Kibicowalibyście zespołom, które są oszukiwane krzywdzone tydzień w tydzień w swoich ligach przez sędziów, to - tak jak ja - ignorowalibyście te dodatkowe dwie czy trzy minuty w trakcie meczu poświęcone na weryfikację błędów sędziego. Co to w ogóle za argument, że to długo trwa.

 

Ale ja jestem bardzo proVAR :). Tutaj po prostu dość dziwnie długo to trwało po prostu, a sytuacja była oczywista, jakby się coś zacięło.

Odnośnik do komentarza
Kibicowalibyście zespołom, które są oszukiwane krzywdzone tydzień w tydzień w swoich ligach przez sędziów, to - tak jak ja - ignorowalibyście te dodatkowe dwie czy trzy minuty w trakcie meczu poświęcone na weryfikację błędów sędziego. Co to w ogóle za argument, że to długo trwa.

 

 

Kibicuję Interowi, czy można być bardziej skrzywdzonym, patrząc na poprzedni sezon? :P

Odnośnik do komentarza

Nie byłem entuzjastą transferu Kessie, bo uważałem (i uważam) zeszłoroczną Atalantę za jednosezonowy wybryk, ale jak dotąd (choć na tle marnych Rumunów, Macedończyków i Crotone) Iworyjczyk gra wprost nieprawdopodobnie. Siła, agresja i odbiór jak u Gattuso, ale do tego dużo lepsza technika. Nie mogę się doczekać zobaczenia go na tle przeciwników na wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...