Skocz do zawartości

Fantasy Ekstraklasa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A co do fantasy PL naszedł mnie taki pomysł, czy by nie spróbować zrobić czegoś takiego z draftem :-k

Pomysł jest taki, żeby założyć prywatną ligę na weszło (jest tam opcja grania h2h, terminarz i tabele powinny się generować automatycznie), jedyne co to zrobić draft na jakimś fb i wg tego ustawiać składy (pewnie potrzebny byłby jakiś googledoc, żeby na bieżąco oznaczać jaki gracz jest w jakim klubie). Trzeba by też ustawić zasady brania waiverów, free agentów itp.

Oczywiście trzeba by pilnować zasad weszło typu budżet czy liczba graczy z 1 klubu, ale to nie powinno być jakieś mega uciążliwe.

Byłby ktoś zainteresowany pograć w takie coś (tylko to by wymagało aktywności i obecności na drafcie :P )? Może pomóc w organizowaniu? To na razie luźny pomysł, nie wieszać psów jak koniec końców nic z tego nie wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi nikt nie powiedział, że Angulo nie zagra :< Do tego Hlousek i Głowacki na minusie...

Ja to mam takie niespodzianki co kolejkę, gdyż nie śledzę Ekstraklasy tak dokładnie. A tak w ogóle to ma ktoś może jakąś stronę gdzie stosunkowo wcześnie podają przewidywane składy na mecz? I gdzie te przewidywania są trafne?
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...
5 minut temu, Vami napisał:

No, panowie, jakaś liga CMF? Ja bym załozył ale nie mam premium a jedną już załozyłem. Tak więc - kto załozy ligę i podzieli się kodem? :D Nie pozwólmy, by nasza polska Ekstraklapa była gorsza od Premiership ;)

 

Jak nie masz premium to chyba nie możesz być w dwóch ligach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...