Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


Scorpio

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, taka cena za early access to przesada. Prawda jest jednak taka, ze gra juz w tym stadium jest tak cholernie grywalna i daje tyle radosci, ze nawet to early access nie przeszkadza. Jezeli ktos lubi takie gry, to po prostu musi zagrac. Emocje sa fantastyczne.

Odnośnik do komentarza

Napalałem się na to już przy beta testach (w lutym?), ale cena EA mnie trochę zszokowała :keke:. Co nie zmienia faktu, że jestem na granicy wahania się :P.


Btw. naprawili juz optymalizację? I jak z ustawieniami graficznymi? Nadal trzeba grać tylko na Very Low, dzięki czemu renderuje się mniej trawy i roślinek i przez to łatwiej dostrzec przeciwnika? ;)

Odnośnik do komentarza

Optymalizacja moglaby byc lepsza, ale juz na przestrzeni tych kilkunastu dni od kiedy gramy, widac poprawe. Z ustawieniami graficznymi to nie wiem - mam wpisana jedna komende, ktora podrzucil mi Kuchar a ktora troche zmienia ustawienia graficzne, ale dzieki temu gra dziala troche plynniej. Innych, czitowskich komend, nie sprawdzalem ;)

Odnośnik do komentarza

Battle royale.

 

100 graczy ląduje na wyspie. Wykorzystując znaleziony tam sprzęt, przetrwać ma tylko jeden. :) Gracze muszą operować w określonej strefie obszarowej, która co kilka minut ulega znacznemu pomniejszeniu - nie zdążysz się przemieścić do "nowej" strefy - zginiesz :).

 

W grze można grać solo lub w zespołach 2, 3(poprawcie mnie czy są możliwe 3 osobowe grupy) i 4 osobowych.

 

@Scorpio

To w takim razie jej niezoptymalizowali skoro ta linijka kodu jest nadal w użyciu (pojawiła się zaraz po starcie EA) ;).

Odnośnik do komentarza

@schizzm: Ja jej uzylem zaraz po instalacji i dostalem ja od Kuchara. Od tego czasu wyszly ze dwie łatki i gra na 100% dziala po nich plynniej. Nie jest to mistrzostwo swiata, ale roznica jest widoczna.

 

 

Dzisiaj nie ma Kuchara, wiec gram solo a nie w parze. Gralem kilka razy i najlepszy dzisiaj wynik to 6. miejsce, ale ogolnie przy grze solo bęcki mozna dostac z kazdej strony :/ W duecie i przy komunikacji glosowej, troche wiecej info czesto ratuje skore.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Po wprowadzeniu trybu FPP skusiłem się i wiadomo jak to wieczna beta - bugi, dziwne znikanie strzałów, znikające przedmioty, ale wszystko w znacznie mniejszej skali niż h1z1. No i mniej mamy problemów z graniem składów niż w h1, a fakt, że co drugi wygrywamy to zachęca tylko do dalszej zabawy.

 

A no i optymalizacja nadal może być lepsza, ale i tak jest nieźle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...