Skocz do zawartości

Robin i jego banda z lasu


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja FM: 15.3.2

Baza danych: średnia

Ligi: Angielska (1-2)

Dodatki: FM15 Pogback BIG Transfers Summer Update 2016 + moje poprawki małe

Zasady: zwykłe

 

* * * *

 

Praktycznie od samego poczęcia interesowałem się piłką. Jak trochę urosłem, to chciałem zostać piłkarzem. Moje marzenia prawie się spełniły. Niestety w jednym z meczów przeciwko Wimbledonowi, gracz Vinnie Jones ostro mnie sfaulował. Po badaniach okazało się, że zerwałem wiązadła w pięcie i więcej nie zagram. Także niedane mi było zostać graczem.

Jakiś czas później, jak byłem nauczycielem WFu w szkole, człowiek, który mnie tak brutalnie potraktował na murawie, chciał odkupić winy. Najpierw zaproponował mi wystąpienie w filmie razem z nim. Odmówiłem. Później uruchomił swoje kontakty około piłkarskie. Pewnego dnia odebrałem telefon:

- Czego?

- Dzień dobry. Nazywam się Alex Ferguson. Jestem…

- Wiem, kim jesteś. Witam.

- Jako dyrektor Manchesteru United chciałem z tobą pogadać. Został pan polecony na nowego menedżera „Czerwonych Diabłów”.

Pogadaliśmy chwilę i byłem bardzo zadowolony z takiej oferty. W końcu na coś się przydał ten Jones.

 

A nie! Wróć! To nie tak miało być. Sorry. To tak z rozpędu.

 

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem! Fabuły nie będzie. Ta czeka na bliższą przyszłość w innym temacie.

 

Chwilę chciałem odpocząć oraz nabrać mocniejszej chęci do pociskania ligowych rywali Lurgan Celtic i FM14. Zabieram się za tym za trochę nowszą wersję Football Managera.

Kariera będzie w zasadzie czysto statystyczna.

Sięgam do ligi baaardzo dawno nieodwiedzanej przeze mnie. Anglia, tam grałem ostatni raz tak na dłużej przy wersji 2007, więc już ładny kawałek czasu temu. Wtedy dowodziłem ekipie Boston United. Teraz biorę się za inną drużynę.

Przed Państwem Nottingham Forest.

 

Osoby, które śledzą moje wypociny karierowe mogą się ciut zdziwić takim wyborem. Wcześniej obejmowałem bardzo słabe zespoły ze słabych lig. Tym razem będzie inaczej. Prawie topowa liga, zespół znany w przeszłości.

Skąd wybór Nottm Forest?

Powody są dwa:

  1. Chcę odbudować zespół, który w 1979 oraz w 1980 roku wygrał Puchar Europy Mistrzów Krajowych (czyli po dzisiejszemu mówiąc- Liga Mistrzów).
  2. W zamierzchłych czasach, jak byłem mały, to mieszkałem przez jakiś czas właśnie w Nottingham. Oprócz zajawki związanej z oglądaniem i zwiedzaniem (zabaw w, bawienia się figurkami itd.) miejsc związanych z Robin Hoodem oraz Sherwood, miałem okazję być dwa razy na meczach ww. drużyny. Z kim grali, jakie wyniki były? Nie mam zielonego pojęcia. Zapomniałem już dawno o tym. Później jakoś tak z sympatii trzymałem za nich kciuki. W kilku wersjach FMa pogrywałem nimi, ale nigdy długo. Czasem sezon, półtora góra.

 

Jaki cel ma moja rozgrywka? Na początek- dobra zabawa, dalej- zbudowanie zespołu na miarę teamu, który prowadził Brian Clough w latach 1975-93. Oczywiście chcę nawiązać do sukcesów z lat 77-80. Jak wyjdzie? Zobaczymy.

I tyle. Nie mam w planie na razie jakiegoś specjalnego budowania ekipy. Kupować będę najlepszych, na których nas stać. Może w jakiejś tam przyszłości, jak będzie możliwość i dane mi będzie dograć tak długo, to postawię na krajowych graczy. Z tym się pomyśli jeszcze.

Opisy jakieś tam się pojawią w postach, pewnie nie za dużo. Coś tam skrobnę, jakieś parę słów o graczach, taktyce czy czymś tam, co mi do głowy przyjdzie.

Prezentacja wyników myślę, że najlepiej wyjdzie mi w podsumowaniach miesięcznych. Będę mógł się dobrze rozpędzić z graniem i wrzucaniem.

Odnośnik do komentarza

Powody są znane. Teraz może lekkie przybliżenie zespołu:

 

Pełna nazwa: Nottingham Forest Football Club

Krótka nazwa: Nottm Forest

Przydomek: The Reds, Forest, Tricky Trees

Rok założenia: 1865

Barwy: Czerwono-białe

Stadion: City Ground

Pojemność stadionu: 30,576

Rok budowy: 1898 (modernizowany choćby na Euro 96`)

Baza treningowa: Dobra

Obiekty młodzieżowe: Przeciętne

Szkolenie młodzieży: 2

Wyszukiwanie juniorów: Ponadprzeciętna siatka

Liga 2014/15: Championship

Najwięksi rywale: Notts County (co ciekawe- oba stadiony dzieli mniej więcej 500 m, granica to rzeka Trent), Derby County

Pozostali rywale: Leicester, Sheff Utd, Mansfield

Legendy: Stuart Pearce, Roy Keane, Brian Clough

Ulubieńcy: Martin O`Neill, Michael Dawson

Sukcesy: UEFA CL (1979, 1980), Superpuchar Europy (1979), Premiership (1978), FA Cup (1898, 1959), EFL Cup (1978, 1979, 1989, 1990), FA Community Shield (1978)

Prezes: Fawaz Al-Hasawi

Dyrektor: Abdulaziz Al-Hasawi

Menedżer: Robin Mak (Krajowa licencja A, Doświadczenie- Amator)

 

Trenerzy:

Lennie Lawrence (asystent), Jimmy Gilligan (menedżer U-21), Gary Brazil (koordynator pionu junirskiego), Steve Sutton (trener bramkarzy U-18), Ross Burbeary (trener siłowy), Dennis Rofe (trener), Jack Lester (trener U-18), Andrew Balderston (główny fizjo), Stave Devine (fizjo), Andy Hunt (fizjo U-18), Allan Gemmilli (główny scout), Glen Burdett (scout), Alan Hill (scout), Matthieu Loius-Jean (scout), Ray Show (scout), James Smith (scout), Martin Wilkinson (scout)

Odnośnik do komentarza

Kadra Nottm Forest, którą zastałem. Mocno się nie zmieni, gdyż są to gracze z potencjałem, na Championship starczy. Jest kilka braków, ale się je uzupełni.

 

Bramkarze:

 

Wydaje się, iż Stojković będzie pierwszym bramkarzem, Henderson drugim. Doświadczony Holender w rezerwie. Przydałoby się kupić jakiegoś młodszego dobrego. Może po sezonie się uda.

 

Obrońcy środkowi:

 

Wilson chce odejść do lepszego zespołu, Wilson odejdzie, sporo klubów się nim interesuje. Hobbs pewniak do pierwszej jedenastki. Jego partnerem w obronie będzie pewnie Mancienne. Mills oraz Lam to druga para. Polski obrońca to niewiadoma. Zobaczymy.

Wszyscy dostaną swoje szanse, bo sezon bardzo długi, kilka frontów.

 

Boczni obrońcy:

 

Wypożyczenie Jokica zostanie zakończone. Jakoś nie widzę go w składzie. Fox i Traore są lepsi od Jokicia. Lichaj na prawą obronę. I tu jest problem- jest tylko jeden prawy defensor. Potrzebne będzie wzmocnienie. Albo i dwa.

Na lewej mańce bogactwo.

 

Pomocnicy:

 

Pierwszy do odstrzału jest Teshe. Nie powalają jego statystyki, idzie od razu na listę transferową. Graca zostaje tylko dla rywalizacji na prawej flance. Trzeba będzie się rozejrzeć za takim pomocnikiem, tylko że lepszym. Środek pola oraz lewa strona wygląda dobrze.

Nie mam jeszcze wyklarowanej podstawowej formacji tu. Na prawej pomocy raczej Carayol będzie najczęściej grał.

 

Napastnicy:

 

Blackstock do sprzedania z miejsca. O`Grady zakończy wypożyczenie, nie widzę go w składzie. Są znacznie lepsi od Anglika na pozycję napastnika.

Podstawowy skład to pewnie będzie Britt oraz Oliveira. Assombalonga to młodziak z potencjałem. Clough jeszcze młodszy i z jeszcze większym potencjałem- stawiam, że to przyszła gwiazda zespołu.

Fryatt oraz Clough na puchary może.

Zobaczymy na koniec sezonu, jak wypadnie Portugalczyk, może go kupimy.

Odnośnik do komentarza

Faworytem do wygrania ligi jest Newcastle: 7-4. Nasze szanse to 40-1, co daje nam mniej więcej 8. pozycję.

Tak czy inaczej, wg mnie oczekiwania na ten sezon to walka o tytuł ligowy. Puchary krajowe będą stanowić dodatek, nie skupiam się na nich. Może w przyszłym roku powalczymy tam.

Trzeba wygrać ligę- za to zadanie dostaniemy aż 67 tys. €. Za drugie miejsce można zgarnąć- 33.5 tys. €.

Na cel wyznaczony zarząd przeznacza 19.45 mln € na transfery, a na płace 2.257 mln € miesięcznie.

Pieniądze się przydadzą, bo mam prawą stronę boiska do obsadzenia, a graczy brak.

Sztab do zwiększenia.

 

Taktykami będę grał trzema: 4-4-2, 4-4-1-1 oraz na wyjazdach i z mocniejszymi 4-1-4-1.

Zobaczymy, jak mi pójdzie, gdyż moje doświadczenie z tą wersją jest znikome.

 

 

TOW Nottm Forest 6-0 Belper Town (Carayol x3, Assombalonga x2, Clough)

TOW Hucknall 0-7 Nottm Forest (Oliveira, Assombalonga, Osborn, Fryatt x2, Landsbury, Lica)

TOW Tranmare 0-4 Nottm Forest (Oliviera, Assombalonga x2, Cohen)

TOW De Graafschap 3-1 Nottm Forest (Fox)

TOW Nottm Forest 8-0 Quorn (Oliveira, Assombalonga x2, Teshe, Clough x2, Carayol)

TOW Ilkeston 0-2 Nottm Forest (Osborn, Oliveira)

 

Do klubu:

Esteban Lopez <= z wolnego

Neal Eardley <= Birmingham, 675 tys.€

Florian Dick <= Arminia, 2.7 mln €,

John Fleck <= Coventry, 2.5 mln €

Christopher Quiring <= Union Berlin, 6 mln €

 

Z klubu:

Kelvin Wilson => Burnley, 4 mln €

Dexter Blackstock => Ipswich Town, 1.2 mln €

Ryan Mendes de Graca => Lille, koniec wypożyczenia

Bojan Jokic => Villarreal, koniec wypożyczenia

Dorus de Vries => Huddersfield, 325 tys.€

 

Trenerzy do klubu:

Clive Allen <= wolny,

Damian Roden (trener siłowy) <= wolny,

Marcel Eger <= wolny,

Arthur Albiston <= wolny,
Darren Heyes (trener bramkarzy) <= wolny.

Odnośnik do komentarza

Sierpień 2014

 

09/08/2014 Chamiponship 1/46

[/] MK Dons 1-3 Nottm Forest [/] (Reeves 63 — Lansbury 45, 58, Oliveira 89)

Stojkovic- Lichaj, Hobbs, Mancienne, Traore- Lansbury, Cohen ©, Reid, Osborn (68` Carayol)- Oliveira, Britt

Frk. 12,004

 

12/08/2014 EFL Cup 1.Rnd.

[L1] Bury 2-3 Nottm Forest [CH] (Lowe kar.85, kar.89 — Dick 24, Tesche 28, Clough 45+1)

Henderson- Dick, Mills, Perquis, Fox- Carayol, Tesche, Cohen ©, Ward (45` Lica)- Fryatt, Clough

Frk. 2,407

 

15/08/2014 Championship 2/46

[2.] Nottm Forest 4-1 Newcastle [1.] (Oliveira 1, 58, Traore 29, Britt 52 — Diame 24)

Stojkovic- Lichaj, Hobbs, Mancienne, Traore- Carayol, Lansbury, Cohen ©, Reid- Oliveira, Britt

Frk. 24,181

 

19/08/2014 Championship 3/46

[11.] Leeds Utd 1-3 Nottm Forest [1.] (Antenucci 22 — Britt kar.2, Berardi sam.10, Osborn 52)

Henderson- Dick, Hobbs, Mills, Traore- Carayol, Tesche, Cohen ©, Osborn- Oliveira, Britt

Frk. 25,619

 

23/08/2014 Championship 4/46

[1.] Nottm Forest 2-1 Aston Villa [20.] (Reid 2, Britt kar.18 — Grealish 33)

Stojkovic- Lichaj, Hobbs, Manceinne, Traore- Carayol, Lansbury, Cohen ©, Reid- Oliveira, Britt

Frk. 28,514

 

26/08/2014 EFL Cup 2.Rnd.

[L2] Leyton Orient 0-3 Nottm Forest [CH] (Reid 22, Fryatt 37, Lopez 80)

De Vries- Eardley, Perquis, Lam, Pinillos- Lopez, Tesche, Vaughan, Ward- Reid © (45` Lica)- Fryatt

Frk. 6,785

 

30/08/2014 Championship 5/46

[17.] QPR 0-3 Nottm Forest [1.] (Osborn 11, Tesche 15, Britt 90+3)

Stojkovic- Lichaj, Hobbs, Manceinne, Traore- Carayol, Cohen ©, Reid, Osborn- Tesche (45` Britt)- Oliveira

Frk. 17,928

 

 

To był dobry miesiąc. Zagraliśmy 7 spotkań, wszystkie wygraliśmy. Strzeliliśmy 21 goli, straciliśmy 6.

Cieszę się, że udało się ograć dwóch z największych rywali: Newcastle oraz Aston Villę.

Najpierw graliśmy systemem 4-4-2, ale jakoś napastnicy nie za bardzo chcą współpracować ze sobą. Jednego cofnąłem jako fałszywego napastnika i jakoś działa.

Mimo to w każdym spotkaniu byliśmy stroną przeważającą, lepiej grającą.

 

Tabela ligowa na koniec sierpnia:

 

 

| Poz | Inf | Zespół | M | Wyg | R | P | ZdG | StG | R.B. | Pkt |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | | Nottingham Forest | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 4 | 11 | 15 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | | Norwich | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 5 | 6 | 13 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | | Newcastle | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 12 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | | Derby County | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 12 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 5. | | Bolton | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 11 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 6. | | Huddersfield | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 3 | 7 | 10 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 7. | | Brentford | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 10 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 8. | | Rotherham | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 9 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 9. | | Wolverhampton Wanderers | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 8 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 10. | | Ipswich Town | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7 | 1 | 8 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 11. | | Blackburn | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 7 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 12. | | Birmingham | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 5 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 13. | | Fulham | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 5 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 14. | | Charlton | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 12 | -6 | 5 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 15. | | Preston | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 16. | | Sheffield Wednesday | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 17. | | Reading | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 4 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 18. | | MK Dons | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 4 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 19. | | Leeds Utd | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 9 | -4 | 3 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 20. | | QPR | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 8 | -4 | 3 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 21. | | Brighton | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 22. | | Cardiff | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 23. | | Aston Villa | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 24. | | Bristol City | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2014

 

13/09/2014 Championship 6/46

[1.] Nottm Forest 2-1 Bolton [5.] (Britt 2, Quiring 71 — Heskey 74)

Henderson- Lichaj, Hobbs, Mancienne, Traore- Quiring, Cohen ©, Reid, Osborn- Britt- Oliveira

Frk. 26,788

 

16/09/2014 Championship 7/46

[3.] Norwich 1-1 Nottm Forest [1.] (Hoolahan 41 — Bassong sam.52)

Stojkovic- Dick, Hobbs, Lam, Cohen ©- Quiring, Lansbury, Reid, Carayol- Britt- Oliveira

Frk. 25,705

 

20/09/2014 Championship 8/46

[1.] Nottm Forest 1-1 Fulham [18.] (Traore 81 — Woodrow kar.10)

Stojkovic- Lichaj, Hobbs, Mancienne, Traore- Quiring, Tesche, Cohen ©, Osborn- Britt, Oliveira

Frk. 26,050

 

24/09/2014 EFL Cup 3.Rnd.

[CH] Nottm Forest 2-1 Southampton [PL] (Oliveira 61, Mancienne 71 — Seager 27)

Henderson- Dick, Mancienne, Mills, Pinillos- Lopez, Vaughan, Lansbury, Lica- Ward, Fryatt ©

Frk. 22,976

 

27/09/2014 Championship 9/46

[20.] Brighton 1-3 Nottm Forest [1.] (March 29 — Britt 4, Quiring 16, Oliveira 66)

Stojkovic- Lichaj, Hoobs, Mancienne, Traore- Quiring, Cohen ©, Reid, Osborn- Britt, Oliveira

Frk. 23,924

 

30/09/2014 Championship 10/46

[17.] Reading 1-3 Nottm Forest [1.] (Taylor 8 — Oliveira 1, 50, Quiring 63)

Stojkovic- Lichaj, Hobbs, Mancienne, Traore- Osborn, Cohen ©, Reid, Quiring- Oliveira, Britt

Frk. 14,644

 

 

Trochę słabiej niż w miesiącu poprzednim. Przede wszystkim zanotowaliśmy dwa remisy w lidze. Kolejny minus- ilość straconych goli. Jakoś nie mogę ogarnąć moich kopaczy do dobrej gry obronnej. No cóż! Pozostaje postawić na ofensywę i zdobywanie co najmniej jednej bramki więcej niż rywal.

W EFL Cup pokonaliśmy przeciwnika z Premiership. Awansowaliśmy dalej, gdzie zagramy z Watford. Też z PL.

Liderzy drużyny:

Nalson Oliveira - 7 goli, Britt Assombalonga- 6 goli

Mustapha Carayol - 5 asyst, Ban Osborn - 4 asysty

 

Tabela ligowa na koniec września:

 

 

 

| Poz | Inf | Zespół | M | Wyg | R | P | ZdG | StG | R.B. | Pkt |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | | Nottingham Forest | 10 | 8 | 2 | 0 | 25 | 9 | 16 | 26 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | | Newcastle | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 9 | 17 | 25 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | | Derby County | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 6 | 9 | 21 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | | Norwich | 10 | 4 | 6 | 0 | 15 | 9 | 6 | 18 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 5. | | Brentford | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 15 | 4 | 17 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 6. | | Wolverhampton Wanderers | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 16 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 7. | | Ipswich Town | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 14 | -1 | 15 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 8. | | Huddersfield | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 9 | 6 | 14 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 9. | | Leeds Utd | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 15 | -1 | 13 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 10. | | MK Dons | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 14 | -1 | 13 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 11. | | Aston Villa | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 14 | 2 | 12 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 12. | | Bolton | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 18 | -4 | 12 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 13. | | Rotherham | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 18 | -4 | 12 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 14. | | Preston | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 16 | -4 | 12 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 15. | | Charlton | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | 19 | -8 | 12 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 16. | | Blackburn | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 13 | -2 | 11 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 17. | | Sheffield Wednesday | 10 | 2 | 5 | 3 | 7 | 11 | -4 | 11 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 18. | | Brighton | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 16 | -6 | 11 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 19. | | Birmingham | 10 | 2 | 4 | 4 | 13 | 15 | -2 | 10 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 20. | | Reading | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 15 | -3 | 10 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 21. | | Bristol City | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 14 | -5 | 9 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 22. | | Fulham | 10 | 1 | 6 | 3 | 11 | 17 | -6 | 9 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 23. | | QPR | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 17 | -6 | 8 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 24. | | Cardiff | 10 | 0 | 4 | 6 | 10 | 20 | -10 | 4 |

| ----------------------------------------------------------------------------------------------------|

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...