Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Dudek

Wybory MT XI kadencji - nominacje!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co pół roku tradycyjnie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyborach do ModTeamu. Bieżąca kadencja kończy się 30 czerwca, Od kolejnego dnia przez następne pół roku forum opiekować będą się osoby, które wygrają głosowanie.

Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur :).

Każdy ma prawo do zgłoszenia ich dowolnej ilości, prosimy jednak o przynajmniej kilka słów uzasadnienia. Nicki zgłoszonych prosimy pogrubiać lub w inny sposób wyszczególniać.

Nominacje zostaną uznane za ważne do daty napisania posta 14 czerwca, do godziny 23.59 (temat zamknie się wtedy automatycznie). O północy karoca wypełniona nominowanymi odjeżdża do tematu z ankietą, która również będzie trwała dwa tygodnie - do 30 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hawk, krzysfiol, Dudek, Feanor - te osoby z obecnego MT się sprawdzają, angażują i odpowiednio podchodzą do tematów. Daję okejkę!

Mam nadzieję, że schizzm się nie obrazi, ale dla mnie jest niewidoczny jako mod ;) A Kuchar to w ogóle ostatnimi czasy człowiek-widmo :(

Dodatkowo proponuję Hyde'a - w ten weekend przeżył pewną traumę, która potrwa do końca życia, więc niech mu się przydarzy coś miłego ;) A przy okazji wniósłby świeżości i fajnego spojrzenia na sprawę do MT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

krzysfiol, Dudek, Feanor - z obecnego MT. Totalny brak zastrzeżeń do tych osób. Dobrze pełnią swe obowiązki.

Odnośnie Kuchara i schizzma- to samo, co pisze Reap.

Ingeting, jmk - aktywni, świeża krew.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysfiol, Feanor, Dudek (za czujność :) ) Schizzm, Hawkeye, do tego zawsze ochoczy FYM, oraz Reaper - czas wyprowadzić nas z chatek oblepionych wiadomo czym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nominuję cały obecny MT. Nie mam zastrzeżeń do ich pracy :kutgw:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie pamiętasz, ale Ingenting to już ze dwa razy był w MT (tyle że jako Szczurek), więc jaka świeża? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie pamiętasz, ale Ingenting to już ze dwa razy był w MT (tyle że jako Szczurek), więc jaka świeża? :D

Pamiętam dokładnie, tylko że to było ze dwa lata temu :p Więc na dziś jest świeży. W MT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rebranding robi jednak swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja nominuję Gabe`a. Niby ostatnio nie chciał, ale może coś nowego jest do przeczytania w administracyjnym, więc już będzie chętny. Poza tym obecny MT w pełnym składzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję, że schizzm się nie obrazi

No gdzie, bez przesady :) i to prawda, że ostatnio trochę mniej mnie na forum.

Nominuję obecny skład (siebie oczywiście nie liczę) plus Szczurek i Hyde.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nominuję osoby aktualnie zajmujące się działami FM-owymi. Wszystko jest załatwiane miło, sympatycznie i bezproblemowo :)

Nie ruszać ich, a dalej będzie cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JMK, aktywny, aktywny, bardzo aktywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nominuję tych, których jeszcze nie wymieniono.

Vami, szramek, ajerkoniak, Reaper i Gacek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niezmiennie, DOMINO JACHAŚ Jahu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dobrze jak jest.

No może Makk jako świeża krew :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary skład + Szczurka nominuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nominuję Gacka, bo tak. Lubię chłopa, poza tym często niesłusznie wylewaja na niego wiadra pomyj, niech chociaż ma szansę na bycie w MT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czytając nominację to ja dopiszę również kandydaturę Reapera. Osoba dość aktywna na forum, starająca się ożywić różne tematy, a w dodatku znacznie mniej kontrowersyjna, niż np. jmk, który potrafi "przegiąć" w dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nominuję Reapera, Hyde'a i tio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamtek, Scorpio, Me_Who, Feanor, Gabe, krzysfiol i Dudek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.