Skocz do zawartości

(Bez)Użyteczne gadżety z Aliexpress, Allegro itp.


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel polecił mi grupę Aliexpress Polska na Facebooku i tam ludzie polecają różne mniej lub bardziej użyteczne rzeczy, a że niektóre kosztują tam ok. 1$, to jakoś nie boli kupienie ;) Co nie zmienia faktu, że do tej pory wszystko co przyszło okazywało się bardzo przydatne i nie można narzekać na jakość.

 

Do tej pory kupiłem:

Podrzucajcie jakieś wasze ciekawostki oraz można podpytywać się czego się szuka, na Aliexpress znajdzie się wszystko ;]

Odnośnik do komentarza

IMHO bardziej można ufać Ali niż Allegro. Na Ali masz specjalną opcję, gdzie potwierdzasz, czy towar dostałeś i zawsze możesz otworzyć spór ze sprzedawcą, w którym to on musi się dokładnie wytłumaczyć czy przesyłka doszła czy nie. Mój kumpel miał sytuację, że przez 1,5 miesiąca nic do niego nie doszło, to zwrócili mu kasę, a kilka dni później towar doszedł ;)

Odnośnik do komentarza

A jaki jest sposób płatności?

 

Kamerka daje radę?

Komarów teraz jak mrówek, może by tak... :-k No i te rękawice dla przyszłej teściowej wydają się spoko ;)

Wszystko fajnie, co nie? :D

 

Kamerka... kurde, muszę przyznać, że nie mogłem jej ogarniać i chyba mi się wszystko nagrywało, bo przytykało kartę SD i nie mogę jakoś się zebrać, żeby to ogarnąć :-k Może się dzisiaj zmotywuję, to w tym tygodniu podrzucę jakieś przykładowe nagranie.

 

Ja płacę normalnie kartą, wprowadzili jakieś polskie rozwiązanie, więc normalnie przez polską firmę lecą pieniądze, chyba nie PayU, tylko przelewy24 albo coś takiego. Zero prowizji.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kamerka... kurde, muszę przyznać, że nie mogłem jej ogarniać i chyba mi się wszystko nagrywało, bo przytykało kartę SD i nie mogę jakoś się zebrać, żeby to ogarnąć Może się dzisiaj zmotywuję, to w tym tygodniu podrzucę jakieś przykładowe nagranie.

 

A próbowałeś odtworzyć nagrania i np. sprawdzić, czy jak jedziesz pod światło, albo w nocy też jesteś w stanie odczytać numer rejestracyjny?

Odnośnik do komentarza

Aaa, ok, ale o dostawę mi chodziło czym to przychodzi ;)

Do mnie do tej pory wszystko dotarło, ale musisz spodziewać się czekania nawet do 2 miesięcy.

 

EDYTA: przeczytałem "CZY to przychodzi" ;) Gabe wyjaśnił

 

Kamerka... kurde, muszę przyznać, że nie mogłem jej ogarniać i chyba mi się wszystko nagrywało, bo przytykało kartę SD i nie mogę jakoś się zebrać, żeby to ogarnąć Może się dzisiaj zmotywuję, to w tym tygodniu podrzucę jakieś przykładowe nagranie.

 

A próbowałeś odtworzyć nagrania i np. sprawdzić, czy jak jedziesz pod światło, albo w nocy też jesteś w stanie odczytać numer rejestracyjny?

 

Jeszcze nie, podrzucę jakieś nagrania w tym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

Aaa, ok, ale o dostawę mi chodziło czym to przychodzi ;)

 

Darmową dostawę masz pocztą polska, ale istnieje też opcja kuriera. Ja płacę wirtualną kartą kredytową i też nie ma żadnych prowizji. Co do bezpieczeństwa to nie ma się czego bać, lepsza ochrona klienta niż nasze allegro.

Odnośnik do komentarza

 

Aaa, ok, ale o dostawę mi chodziło czym to przychodzi ;)

Do mnie do tej pory wszystko dotarło, ale musisz spodziewać się czekania nawet do 2 miesięcy.

 

EDYTA: przeczytałem "CZY to przychodzi" ;) Gabe wyjaśnił

 

Kamerka... kurde, muszę przyznać, że nie mogłem jej ogarniać i chyba mi się wszystko nagrywało, bo przytykało kartę SD i nie mogę jakoś się zebrać, żeby to ogarnąć Może się dzisiaj zmotywuję, to w tym tygodniu podrzucę jakieś przykładowe nagranie.

 

A próbowałeś odtworzyć nagrania i np. sprawdzić, czy jak jedziesz pod światło, albo w nocy też jesteś w stanie odczytać numer rejestracyjny?

Jeszcze nie, podrzucę jakieś nagrania w tym tygodniu :)
Podrzuć a przede wszystkim sam sprawdz bo jednak jak blach nie widać to faktycznie tylko bezużyteczny gadżet, jak w tytule;)
Odnośnik do komentarza

Kamerka samochodowa w ogóle jest bezużytecznym gadżetem.

Jak ktoś się w Ciebie wpieprzy cofając, albo rzuci pod koła w celu wymuszenia odszkodowania to zobaczysz, czy bezużyteczny :P Sporo jest na sadisticu filmików z ludźmi rzucającymi się na wolno jadące samochody (żeby sobie krzywdy nie zrobić, a kasę wyłudzić).

Odnośnik do komentarza

No nie wiem.

 

Przykład 1: kobieta się stoczyła i wyskoczyła z pyskiem. Jak udowodnisz, że to nie Ty w nią wjechałeś bez świadków? http://archiwum.radiozet.pl/Technologia-i-motoryzacja/Dlaczego-warto-zainwestowac-w-kamere-pokladowa-00036710

 

Przykład 2: koleś specjalnie wyhamował, widać ma w tym doświadczenie bo klapa cała obita, i jak bez kamerki się wytłumaczyć? http://www.antyradio.pl/Adrenalina/Duperele/Probowal-wyludzic-odszkodowanie-11951

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...