Skocz do zawartości
Donkey

The Railwaymen

Rekomendowane odpowiedzi

14.09.2016

Liga Mistrzów - Grupa H - 1/6

Besiktas Stambuł vs Crewe Alexandra
Stadion Fi-Yapi Inonu, Stambuł
Skład: Balbone - Richards, Maiga, Gomez, Spence - Kovacic, Visconti - Islas, Lucas - Lewandowski, Aase

Losowanie grup nie było dla nas łaskawe i trafiliśmy do Grupy H wraz z Rubinem Kazań, FC Barceloną i Besiktasem Stambuł. I właśnie pierwszy mecz rozgrywamy w Turcji z ekipą Besiktasu Stambuł. Rywal na pewno jest silny, ale myślę, że mamy szansę wygrać, bo w formie jest kilku zawodników, a Robert Lewandowski strzela jak na zawołanie. Celem jest zwycięstwo i o to będziemy się bili. Myślałem, że długo będziemy czekać na pierwsze trafienie, a tu już w 1. minucie Robert Lewandowski strzela pierwszą bramkę. Na kolejne trafienie czekaliśmy do 30. minuty i nie strzelał nikt inny jak Robert Lewandowski. Po przerwie graliśmy swoje i dzięki temu w 71. minucie nasz polak zaliczył hat-tricka, w fenomenalnej formie jest i naprawdę cieszę się, że nie ściągnąłem nikogo innego do ataku skoro mamy dobrych zawodników. W 77. minucie Daniel strzelił bramkę samobójczą i było to ostatnie trafienie w tym spotkaniu. Wygraliśmy 4-0 i pokazaliśmy na ile nas stać, myślę, że pokazaliśmy naszą siłę i jestem ciekaw naszych kolejnych spotkań, a w szczególności tego z Hiszpanami.

(4) Besiktas Stambuł 0-4 Crewe Alexandra (1)
0-1 - Robert Lewandowski 1'
0-2 - Robert Lewandowski 30'
0-3 - Robert Lewandowski 71'
0-4 - Daniel sam.77'

MoM - Robert Lewandowski 9.6 (Crewe Alexandra)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym sezonie 100 punktów w lidze i europejski puchar. :kutgw:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi