Skocz do zawartości
Hajd

Forumowe rodziny – zrzutki na Netflixa, Spotify

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie czwórka jest, więc nie kombinuję. Kto się zgłasza do roli tatusia? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mówiłem - jeśli ktoś wie jak to się robi z naszej 4 to może będzie lepiej jeśli to zrobi. Jeśli nie to ja mogę spróbować, tylko muszę gdzieś dorwać jakiś sensowny poradnik. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3.11 mi wygasa trial, więc mogę być ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że wystarczy by osoba, która już Netflixa ma zmieniła plan na Premium i dała dane dostępowe innym? W takim wypadku mogę to być ja, ustawicie sobie automatyczny przelew na 1/4 kwoty i git.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewentualnie ktoś kto nie ma i wtedy się jeszcze na darmowy miesiąc załapiemy. Ja kilka miesięcy temu miałem aktywowane, więc trial już też za mną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to @wojt3k jak rozumiem nie miał? No to wybiera plan Premium, podpina sobie kartę płatniczą, wysyła nam dane dostępowe i ustawiamy stały przelew i elo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dotychczas zamiast netflixa mialem Kodi 😉 ja dziś wroce wieczorem. Więc jeśli może być to jutro to zrobię to jutro, jeśli zależy wam na czasie to zróbcie to dziś, 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ledwo opłacony miesiąc więc wyjebane xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Ale chyba jednak udało mi się założyć to konto 😉 napiszę do was wiadomość Pw z dostępem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Man_iac napisał:

Podpowiedzcie jeszcze jak jest z funkcjonalnością, bo już dawno nie korzystałem i nie pamiętam. Profili może być dowolna ilość, a tylko ekrany ograniczone, czy profile też są 4? Bo jak tak, to ja chętnie wezmę 2 miejsca, żeby dzieciaki miały osobny profil. 

Profili jest maksymalnie 5 na konto (w praktyce jednoczesne odtwarzanie na czterech osobnych urządzeniach, więc umowa dżentelmeńska, że każdy ogląda jednocześnie tylko na jednym).

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi