Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Hajd

Forumowe rodziny – zrzutki na Netflixa, Spotify

Rekomendowane odpowiedzi

5zł / miech? To pisze się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest nas 5 osób, bo ja mam jedna. Eszcze jeden :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mnie liczyć, jestem już w jednej forumowej rodzinie spotify, ale szukam drugiej dla małżonki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna osoba płaci całość za rok, my jej oddajemy po 60 zł. Potem zakładający zbiera od nas Nicki i musimy ustawić taki sam adres dla naszych kont, czy jakoś tak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś ma ochotę to ogarnąć czy ja jako pomysłodawca mam się tym zająć? Od razu mówię, ze raczej kiepski ze mnie organizator :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie jest promocja Spotify Premium na 3 miesiące za 1grosz - więc jeśli ktoś nie jest zdecydowany warto sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zł nie grosz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, lad napisał:

Ktoś ma ochotę to ogarnąć czy ja jako pomysłodawca mam się tym zająć? Od razu mówię, ze raczej kiepski ze mnie organizator :D

Dajesz, tu nie ma co ogarniać ;-). Kupuj rodzinę, daj na privy konto, na które przelewamy hajs, i kod pocztowy, jaki musimy wszyscy wpisać w profilu użytkownika (po tym weryfikuje, czy jesteśmy rodziną ;)). My podsyłamy nicki spotify plus maile. Jak zaksięgujesz kasę aktywujesz nas w subskrypcji i podsyłasz linki aktywacyjne. Jakoś tak to powinno iść ;).

Ja móglbym to zrobić, ale nie chcę z jednego powodu - jestem zagranica, więc nie wiem, jak Spotify będzie na to reagował. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą śmieszna jest weryfikacja rodziny przez kod pocztowy. Spotify zakłada, że rodzina 6 osobowa (bliższa bądź dalsza) mieszka na mocno zawężonym obszarze :) Ba, są ulice, które są długie i mają po 9 kodów pocztowych nawet :) Może w Szwecji skąd Spotify pochodzi odległości są większe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest chyba tylko teoria, bo ja jakoś specjalnie się nie ciskałem z żadnymi kodami pocztowymi i nie ujebało mi ani nikomu z mojej rodziny Spotify.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E, na głównej Spotify pokazuje mi że kosztuje to 29,99 zł miesięcznie. Załapaliśmy się na jakąś promocję czy co?

A nie, dobra. Na 6 osób to 5 zeta xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I mozna tego używać na jednym urządzeniu czy na jednym jednocześnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jmk każdy użytkownik może na jednym urządzeniu w danej chwili używać swego konta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tu szukać PL rap? Widzę tylko jedną playlistę - klasyk no i fajnie, a jak dalej? Nie chodzi mi o nowości płytowe.

A są chętni na HBO GO? Czy tam się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jmk napisał:

A są chętni na HBO GO? Czy tam się nie da?

Mam HBO Go dzielone razem z paroma innymi osobami z rodziny, da się to tak załatwić między różne gospodarstwa domowe, ale wymaga większej precyzji. Równolegle chyba może oglądać więcej niż jedna osoba, ale aplikacja zapamiętuje urządzenia, z których oglądasz programy, a których jest ograniczona ilość w portalu - zapamiętuje je też po modelach przeglądarki (np. Mozilla Firefox 53.0), które bardzo łatwo pomylić - trzeba więc bardzo uważać, by nie uruchomić aplikacji na zbyt dużej liczbie urządzeń przez użytkownika X, by nie zablokować pozostałych użytkowników. Najlepiej też od razu po zalogowaniu oznaczyć w zakładce "zarządzanie urządzeniami" swoje urządzenie i je przemianować z nazwy przeglądarki np. na "komputer jmk", żeby nie usuwać na ślepo urządzeń (do czego dostęp ma każdy z użytkowników z tego samego loginu.

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje nam 1 osoby do Netflixa, ktoś chętny? Jest już osoba, która to będzie ogarniała :).

EDIT: nieaktualne

• Lubię! 1
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz może jak to wygląda z podpięciem się z zagranicy? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szuka ktoś osoby do rodziny Spotify? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi