Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Hajd

Forumowe rodziny – zrzutki na Netflixa, Spotify

Rekomendowane odpowiedzi

Ja testowałem miesiąc kiedyś na PS3 i na przeglądarce, działało spoko, ale minusem dla mnie był brak apki do kodi, bo konsola jednak działa głośniej niż malinka, i prądu też pobiera więcej...

Na PS3 też jest aplikacja :-k

No jest, tam powinien być przecinek: "i na PS3, i na przeglądarce".

Teraz spróbowałem jeszcze na telefonie, i też jest spoko. Problemem dla mnie jest to, że na tv działa tylko na PS3, a ona ma czasem głośny wiatrak, i to psuje efekt :P No i nie ma funkcji sleep, co dla mnie jest słabe :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby się dało ogarnąć to spotify to dajcie znać ;]

też pisałbym się na spotify

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak wygląda rodzina spotify? Jakie zasady itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

29,99 zł na 6 osób, każdy ma swoje konto, pełne premium. Zaproszenia do "rodziny" rozsyła się emailem. I to chyba tyle zasad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie chętnie się przyłączę, jeśli zbiera się jakaś "rodzinka".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak za piątkę, to ja też bym mógł. Tylko wtedy jest płatne z góry za cały rok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak my formowaliśmy naszą Rodzinę to trzeba było zapłacić z góry. Pamiętajcie o ustawieniu takiego samego kodu pocztowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak my formowaliśmy naszą Rodzinę to trzeba było zapłacić z góry. Pamiętajcie o ustawieniu takiego samego kodu pocztowego.

Gdzie? Ja mam Spotify zarejestrowane przez facebooka czyli każdy musiałby ustawić taki sam adres zamieszkania jak ja?. Przy płatności chce tylko 29,99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam, gdzieś w ustawieniach konta pewnie. Adresy mogą być inne, ale nie muszą być prawdziwe. Pewnie jest jakiś poradnik krok po kroku, który można wyguglać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam, gdzieś w ustawieniach konta pewnie. Adresy mogą być inne, ale nie muszą być prawdziwe. Pewnie jest jakiś poradnik krok po kroku, który można wyguglać.

U mnie wygląda to tak i nie mam możliwości zmiany.

https://www.dropbox.com/s/kzlwmsyzkgbco8k/Zrzut%20ekranu%202017-05-25%2013.26.03.png?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie trzeba, ja mam od roku 5 osób i nie wszyscy mamy ten sam kod pocztowy.

O ile w ogóle mamy, bo ja nie wiem gdzie to się ustawia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak na tym samym ekranie klikam u siebie "profil" to mam możliwość edycji wszystkich danych, w tym kodu pocztowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, coś się pozmieniało przez rok, teraz jak zapraszałem człowieka, to okazało się, że musiałem podać cały jego adres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś (jedna osoba) do Netflixa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem chętny na jeden slot Netflixa 4k. Proszę o informacje, jeżeli ktoś ma wolne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rybki z mojej rodziny Spotify, które jeszcze nie wpłaciły, przypominam o wpłatach. Subskrypcja wygasa 8 lipca, na PW macie nr konta. Nie róbcie chujni i nie stawiajcie kogoś w sytuacji, gdzie musi za was wykładać kasę :*.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Hawkeye Nie masz tam wolnego miejsca w rodzinie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwilę obecną nie, plus kolejkę chętnych w razie jakby ktoś się jednak wykoleił (chociaż każdy deklarował miesiąc temu, że zostaje), więc bym się nie nastawiał na wolne miejsce :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już na pewno nie, każdy się opłacił i potwierdził. Teraz nasza Rodzina jest mocniejsza niż kiedykolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem chętny na jeden slot Netflixa. Proszę o informacje, jeżeli ktoś ma wolne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi