Skocz do zawartości

Forumowe rodziny – zrzutki na Netflixa, Spotify


Hajd

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, lad napisał:

Ktoś ma ochotę to ogarnąć czy ja jako pomysłodawca mam się tym zająć? Od razu mówię, ze raczej kiepski ze mnie organizator :D

Dajesz, tu nie ma co ogarniać ;-). Kupuj rodzinę, daj na privy konto, na które przelewamy hajs, i kod pocztowy, jaki musimy wszyscy wpisać w profilu użytkownika (po tym weryfikuje, czy jesteśmy rodziną ;)). My podsyłamy nicki spotify plus maile. Jak zaksięgujesz kasę aktywujesz nas w subskrypcji i podsyłasz linki aktywacyjne. Jakoś tak to powinno iść ;).

 

Ja móglbym to zrobić, ale nie chcę z jednego powodu - jestem zagranica, więc nie wiem, jak Spotify będzie na to reagował. :)

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą śmieszna jest weryfikacja rodziny przez kod pocztowy. Spotify zakłada, że rodzina 6 osobowa (bliższa bądź dalsza) mieszka na mocno zawężonym obszarze :) Ba, są ulice, które są długie i mają po 9 kodów pocztowych nawet :) Może w Szwecji skąd Spotify pochodzi odległości są większe :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

A są chętni na HBO GO? Czy tam się nie da?

Mam HBO Go dzielone razem z paroma innymi osobami z rodziny, da się to tak załatwić między różne gospodarstwa domowe, ale wymaga większej precyzji. Równolegle chyba może oglądać więcej niż jedna osoba, ale aplikacja zapamiętuje urządzenia, z których oglądasz programy, a których jest ograniczona ilość w portalu - zapamiętuje je też po modelach przeglądarki (np. Mozilla Firefox 53.0), które bardzo łatwo pomylić - trzeba więc bardzo uważać, by nie uruchomić aplikacji na zbyt dużej liczbie urządzeń przez użytkownika X, by nie zablokować pozostałych użytkowników. Najlepiej też od razu po zalogowaniu oznaczyć w zakładce "zarządzanie urządzeniami" swoje urządzenie i je przemianować z nazwy przeglądarki np. na "komputer jmk", żeby nie usuwać na ślepo urządzeń (do czego dostęp ma każdy z użytkowników z tego samego loginu.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...