Skocz do zawartości
Reaper

Nowe technologie

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Scorpio napisał:

Wszystko pieknie, ladnie, gdyby google nie zbieralo i nie wykorzystwalo tych informacji. Jeszcze troche i prezerwatywy beda wysylaly info do google ze wlasnie sa uzywane pod tym adresem :roll: 

Wystarczy mikrofon w telefonie i wszystko jasne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to znaczy, że nie będę musiał nigdzie więcej dzwonić, to shut up and take my money :keke: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ilustracje <3 Staary styl Przekroju z lat osiemdziesiątych mi się przypomniał <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://nczas.com/2018/08/21/czy_istnieje_zycie_po_smierci_dusza_duch_zycie_wieczne/

Nie wiem czy dobry temat, ale ciekawe zagadnienie, ostatnio zacząłem oglądać na Netflixie chyba film o tym profesorze co powiedział, że po śmierci przenosi się w inne miejsce i w 2 lata były 4 mln samobójstw z tego powodu. 

• Nie lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co ma wspólnego z nową techonologią?

• Lubię! 3
  • Uwielbiam 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, jmk napisał:

https://nczas.com/2018/08/21/czy_istnieje_zycie_po_smierci_dusza_duch_zycie_wieczne/

Nie wiem czy dobry temat, ale ciekawe zagadnienie, ostatnio zacząłem oglądać na Netflixie chyba film o tym profesorze co powiedział, że po śmierci przenosi się w inne miejsce i w 2 lata były 4 mln samobójstw z tego powodu. 

Ja kiedyś oglądałem taki film o informatyku, który w ramach testów medycznych został namówiony przez pewnego Murzyna do przyjęcia leku i po jego zażyciu czuł się tak, jakby urodził się na nowo ale jakby nie w tym świecie co był wcześniej tylko w takim innym, ale dzięki tej pigułce osiągnął nowe możliwości, zdaje się nawet mógł unikać kul pistoletowych czy w końcu nawet je zatrzymywać :-k

• Lubię! 7
  • Haha 6
  • Uwielbiam 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurwa, KO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, klinsmann napisał:

a co ma wspólnego z nową techonologią?

Nowa technologia pozwala badać co się dzieje z duszą po śmierci. Niestety nie ma lepszego tematu ;)

4 minuty temu, me_who napisał:

Ja kiedyś oglądałem taki film o informatyku, który w ramach testów medycznych został namówiony przez pewnego Murzyna do przyjęcia leku i po jego zażyciu czuł się tak, jakby urodził się na nowo ale jakby nie w tym świecie co był wcześniej tylko w takim innym, ale dzięki tej pigułce osiągnął nowe możliwości, zdaje się nawet mógł unikać kul pistoletowych czy w końcu nawet je zatrzymywać :-k

Niektóre wizje w filmach o przyszłości się sprawdzają ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To ten co były takie wypasione telefony z klapką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Ingenting napisał:

To ten co były takie wypasione telefony z klapką?

Tak. I były jeszcze takie okulary noszone na samych "noskach".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, me_who napisał:

Tak. I były jeszcze takie okulary noszone na samych "noskach".

przecież to było w tym roku na zlocie :roll: co w tym nowego ;-) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chronologicznie to zlot był chyba po -:k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, jmk napisał:

Chronologicznie to zlot był chyba po -:k

po tym jak przymierzałem czyjeś nakładki do okularów ? :iksde: za dużo kawy, bo na pewno nie turbocoli :kekeke: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi