Skocz do zawartości

Nowe technologie


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Scorpio napisał:

Wszystko pieknie, ladnie, gdyby google nie zbieralo i nie wykorzystwalo tych informacji. Jeszcze troche i prezerwatywy beda wysylaly info do google ze wlasnie sa uzywane pod tym adresem :roll: 

Wystarczy mikrofon w telefonie i wszystko jasne ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
Godzinę temu, jmk napisał:

https://nczas.com/2018/08/21/czy_istnieje_zycie_po_smierci_dusza_duch_zycie_wieczne/

 

Nie wiem czy dobry temat, ale ciekawe zagadnienie, ostatnio zacząłem oglądać na Netflixie chyba film o tym profesorze co powiedział, że po śmierci przenosi się w inne miejsce i w 2 lata były 4 mln samobójstw z tego powodu. 

Ja kiedyś oglądałem taki film o informatyku, który w ramach testów medycznych został namówiony przez pewnego Murzyna do przyjęcia leku i po jego zażyciu czuł się tak, jakby urodził się na nowo ale jakby nie w tym świecie co był wcześniej tylko w takim innym, ale dzięki tej pigułce osiągnął nowe możliwości, zdaje się nawet mógł unikać kul pistoletowych czy w końcu nawet je zatrzymywać :-k

  • Lubię! 7
  • Haha 6
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, klinsmann napisał:

a co ma wspólnego z nową techonologią?

 

Nowa technologia pozwala badać co się dzieje z duszą po śmierci. Niestety nie ma lepszego tematu ;)

 

4 minuty temu, me_who napisał:

Ja kiedyś oglądałem taki film o informatyku, który w ramach testów medycznych został namówiony przez pewnego Murzyna do przyjęcia leku i po jego zażyciu czuł się tak, jakby urodził się na nowo ale jakby nie w tym świecie co był wcześniej tylko w takim innym, ale dzięki tej pigułce osiągnął nowe możliwości, zdaje się nawet mógł unikać kul pistoletowych czy w końcu nawet je zatrzymywać :-k

 

Niektóre wizje w filmach o przyszłości się sprawdzają ;)

Odnośnik do komentarza
Ja kiedyś oglądałem taki film o informatyku, który w ramach testów medycznych został namówiony przez pewnego Murzyna do przyjęcia leku i po jego zażyciu czuł się tak, jakby urodził się na nowo ale jakby nie w tym świecie co był wcześniej tylko w takim innym, ale dzięki tej pigułce osiągnął nowe możliwości, zdaje się nawet mógł unikać kul pistoletowych czy w końcu nawet je zatrzymywać :-k
To ten co były takie wypasione telefony z klapką?
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
33 minuty temu, Reaper napisał:

Nie wiem jak było w serialu, ale w 1984 to wyglądało podobnie. Ale jeszcze to nie ruszyło w pełni, chociaż sam ten system w formie oceny zdolności kredytowej już ponoć jest całkiem zaawansowany i powszechny.

Parę miesięcy temu rozmawiałem z paroma osobami z Chin i część z nich nie widziała możliwości, że ten system ma posłużyć do oceny obywateli. Acz nawet im to wielce nie przeszkadzało. Chociaż kto wie jaki wpływ na ten spokój miał fakt, że obecnie mieszkają w Polsce. Za bardzo tematu jednak nie drążyłem bo wcale z Chińczykami na te tematy nie rozmawia się za przyjemnie ;]

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Reaper napisał:

Przecież ten system istnieje już od kilku lat.

 

Zmieniając temat, naukowcy odkryli nowy enzym, który zamienia krew z grup A/B na krew z grupy 0, którą można dać każdemu. Coś dla @jmk? :)

 

https://www.medicaldevice-network.com/comment/scientists-discover-enzyme-converts-type-b-blood-universal-donor-type-o/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...