Skocz do zawartości

Grosz do grosza...


Jahu

Rekomendowane odpowiedzi

FM 12
Wersja: FM 12.2.1

DB: Duża
Klub: Lech Poznań!

Ligi : Hiszpania[1],Polska[1],,Włochy[1]
Dodatkowe pliki: Transfery.dbc
Start rozgrywki: 15.12.2011

"Roma Roma Roma core de 'sta citta unico grande amore de tanta e tanta gente che fai sospira"

Ostatni raz we Włoszech grałem właśnie w tym FM. A grałem Interem i jakieś tam sukcesy odniosłem. Historia zatoczyła koło a ja znowu wracam do ligi Włoskiej tym razem do stolicy kraju Rzymu żeby wprowadzić znów na szczyt AS Romę. Przypomnieć kibicom czasy Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka i sukcesy Włoskiego klubu z nim w składzie. Po 15 kolejkach Roma zajmuję 3 miejsce w tabeli i ciągle ma szansę na mistrzostwo Włoch. A więc zaczynam życzcie mi powodzenia!

Odnośnik do komentarza

I gdy wydawało się, że wszystkie szczegóły mam już dogadane prezes Romy zadecydował, że nie podpiszę ze mną umowy. Według niego miałem zbyt małe doświadczenie trenerskie...

Cóż mogłem zrobić jeszcze tego samego dnia spakowałem się i wróciłem do kraju.

 

Gdy siedziałem w swoim mieszkaniu nie oczekiwanie zadzwonił telefon a dzwonił mój przyjaciel z Poznania, z którym razem studiowałem, czyli Piotrek.

 

- No siema Jahu słyszałem, co stało się we Włoszech podobno ten Makaroniarz nie dał ci kontraktu?

- No hej Piter. Tak to niestety prawda podobno mam za małe doświadczenie na tamtejszą ligę...

- Nie chciałbyś może podciągnąć swoich kwalifikacji w moim klubie? Mogę zaproponować ci na razie stanowisko asystenta drużyny.

- Mówisz serio!? Było by super! Od kiedy mogę zacząć?

- W poniedziałek bądź w klubie to wszystko dogadamy.

- OK. dzięki bardzo przyjacielu!

- Nie ma sprawy.

 

I tak od poniedziałku zacząłem pracę jako asystent w Lechu Poznań. Dni płynęły Lech osiągał sukcesy. Dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej byliśmy na 2 miejscu z taką samą ilością punktów, co lider z Gdańska. I wtedy zdarzyło się coś, co wpłynęło na moją dalszą karierę...

 

W połowie Grudnia trener Lecha zażądał podwyżki, na którą nie było stać Piotrka nie miał innego wyboru musiał zwolnić Mariusza a zamiast niego automatycznie zatrudnił mnie!

Więc zaczynam swoją przygodę trenerską może nie od Włoch, ale Polska też jest OK.!

 

Pozdro Chomik :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...