Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Kwiecień


Spajk

Rekomendowane odpowiedzi

Względem poprzedniego miesiąca w dziale karier można było zaobserwować delikatną tendencję wzrostową aktywności nie tylko wśród twórców i ich regularności. W związku z tym z przyjemnością ogłaszam, iż ruszamy z kolejnym plebiscytem na karierę miesiąca. Który opek śledziliście w tym miesiącu najbardziej? Za kogo najmocniej ściskaliście kciuki? Kto podbił wasze serca - regularnością i niesamowitymi wynikami?

 

Standardowo głosowanie dobiegnie końca 10 maja zatem liczymy na waszą aktywność nim rozjedziecie się na zasłużony odpoczynek ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A więc bez zbędnego przedłużania. W kwietniowym plebiscycie oddano łącznie 7 głosów, w których nominowano 5 opków. Kto zatem zwyciężył?

Na pierwszym stopniu ex aequo uplasowali się Makk twórca Chaos przez pracowitość" oraz Feno autor Piejo kury piejo, nie mają Koguta". Możecie mi uwierzyć na słowo, iż warto wstąpić do obu panów na dłuższą chwilę - ta z kolei będzie wam potrzebna zdecydowanie bardziej w pierwszym przypadku.

Reszta otrzymała po jednym głosie, a całokształt zestawienia prezentuje się następująco:

Odnośnik do komentarza

Z tego miejsca chciałbym podziękować, każdemu kto do mnie zagląda, patrzy na wyniki, komentuje oraz oddał głos w tej edycji. Dziękuję też mamie, tacie, żonie, że jeszcze toleruje moje rządzenie drużynę. Dalej: prezesowi klubu Lurgan Celtic za wiarę w me umiejętności menedżerskie oraz kibicom Celtów za przychodzenie i oglądanie naszych męczarni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...