Skocz do zawartości

Teleturnieje


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie oddzwonili w trakcie jazdy samochodem i poległem na tych pytaniach zadawanych przez telofon. Pytania nie były banalne: z tego co pamiętam: Co to jest kajman? W którym roku Polska wstąpila do NATO? Co to jest .... (tutaj jakiś chińskobrzmiąca nazwa bądź nazwisko)? Bylo chyba 5 pytań: na dwa odpowiedziałem, na trzy nie. A odezwali się po ok. 2 miesiącach od wysłania zgłoszenia smsowego.

Odnośnik do komentarza

z tych co pamiętam:

 

- ile par chromosomów ma człowiek?

- kto był twórcą pomnika Kopernika w Warszawie?

- kto reżyserował film Przypadek?

- kto napisał książkę Miłość W Czasach Zarazy?

- co jest stolicą Irlandii?

 

a zadali mi około 10 pytań

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hmm, takie rzeczy dzieją się w Milionerach, aż dziwne, że nikt nie wspomniał. Mianowicie, pewna 21-latka gra o milion złotych i ma przed sobą ostatnie pytanie, a do tego dwa koła ratunkowe! - 50/50, oraz publiczność. Kto nie mógł obejrzeć ostatniego programu radzę to zrobić jak najszybciej, bo tempo odpowiadania na pytania jest co najmniej powalająca. Oczywiście już wszędzie pełno spekulacji, że program ustawiony, ale po co? :|

Odnośnik do komentarza

A tutaj znalazłem coś ciekawego :-k

 

LUDZIE CZY WY MACIE OCZY?!!

31.03.2008 16:24

~ktoś

 

Już przy pierwszym pytaniu było widać że wszystko jest ustawione.przecież w pytaniu było ,, DROGA ZAWODNICZKO..." a mówią że to maszyna losuje pytania więc czy maszyna potrafi określić płeć zawodnika?

 

w zasadzie ktoś ma rację...

Odnośnik do komentarza

Wczorajsze pytanie w Milionerach za 500 000 zł:

Które z tych słów występuje w liczbie pojedynczej? A: imieniny, B: drzwi, C: chaszcze, D: drzewce.

 

Sam zaznaczyłbym A, a tu prawidłową odpowiedzią okazuje się D :] O ile mnie pamięć nie myli.

 

Co nie zmienia faktu, że chyba doszli do wniosku, że ktoś ten milion musi w końcu wygrać. W dodatku, że w Polsacie startuje konkurencyjny Strzał w 10.

Odnośnik do komentarza
Na forum TVN pojawiły się już wpisy osób, które na publiczności obserwowały finałowe pytanie. Myslę, że TVN umiejętnie podkręca temperaturę :)

 

Tjaaa. Jakby pytanie było prawdziwe to posty zostałby już usunięte :) .

TVN ma tydzień na podgrzewanie atmosfery już to wykorzystuje.

O to chodzi w tym interesie :) .

Odnośnik do komentarza

 

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=...id=11950295#R.C

* 5 kwietnia 2008

Która z bogiń ma taką samą broń jak Artemida:

• A: Selene • B: [[Diana]]

• C: Juwenta • D: Ops

 

 

przeciek? :P

Tak w ogole to pytania miala w sumie latwe, ale ja np. nie wiedzialem tego z Batmanem :P Wiele teorii jest dopisywane, ze podlozona babka, ze zna pytania, ze latwe...Sam nie wiem czy taki walek by robili..pytanie nie byly ciezkie i duzo osob by doszlo do tego poziomu. Zobaczymy w sobote czy pytanie przecieklo czy nie :D

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ewidentny walek. Wyszedl teleturniej polsatu, gdzie do wygrania tez niby milion jest (mniejsza czy zasady inne czy podobne), i co ? w 2 dni dwie osoby "dziwnie" dochodza do 500 tys zl, gdzie przez cala nowa edycje nikt nie doszedl. Naprawde uwazacie, ze to wszystko fair ? Jak dla mnie to zal.pl

 

Przeciez jakie pytania ona miala : o cep, o psa z dlugimi uszami, mostek, sloiki zamykane systemem twist (pytanie bylo o taniec, i byly tam jakies rumby itd.). Zaryzykuje i powiem, ze do 40 tys zl doszloby dziecko z 5 klasy szkoly podstawowej bo pytania jakie miala to byly chyba ze starej edycji te po 100 zl.

Potem nie lepiej. Szczerze mowiac, takiej starszej kobiecie co doszla do 500 tys zl i wylozyla sie na bardzo prostym pytaniu, zyczylem aby wygrala, ale ta dziewczyna to ewidentny walek. Kto ogladal w miare czesto wie, ze poziom pytan dla tej klientki przeszedl sam siebie - to byla "specjalna" edycja. U mnie osobiscie milionerzy stracili bardzo duzo bo liczylem, ze wszystko sie odbedzie w atmosferze fair i wygra ktos kto naprawde dysponuje wiedza. Jaka to sprawiedliwosc jak jedna klientka pytanie za 2000 zl (czy cos kolo tego) dostaje jakas potrawe ryzowa jamalaje, a mloda gowniara ma pytanie w stylu co laczy zebra, a za 500 tys zl pytanie z podstaw jezyka polskiego. Litosci. Jedyny sensowny teleturniej to 1 z 10. Rownie dobrze mogli tej klientce od razu te 500 tys zl dac...

 

I teraz jeszcze smieszna kampania : czy wygra milion czy nie i wciskanie ludziom ciemnoty, ze zdarzylo sie cos godnego uwagi. Nic sie nie zdarzylo bo z 80 % spolecznestwa majac takie pytania, tez doszloby do tego etapu...

 

ps. ze juz nie wspomne o walku takim, ze przy dzwonieniu do przyjaciela Hubert jej jeszcze raz przeczytal dokladnie jej nazwiska (pytanie o Kake), zeby wiedziala jak powiedziec, gdzie wczesniej NIGDY to sie nie zdarzylo - uczestnicy musieli sobie radzic sami z durnymi nazwami.

 

Miala po prostu mega farta bo jak widac 0,5 mln zl dla TVN'u to jak splunac (nawet kosztem zeszmacenia programu), a mozna troche obnizyc ogladalnosc u konkurencji. Juz nie wspominajac o koncowej syrenie, ktora chyba dobre 5 minut wczesniej zadzwonila...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...