Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Fenomen

Euro u-21 (Polska 2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka. Pomocnicy powolani na mlodziezowe ME, ktore odbeda sie w Polsce w tym roku:

Marco Asensio – 21.01.1996 – Real Madryt – 9/4

Samuel Castillejo – 18.01.1995 – Villarreal CF – 2/0
Dani Ceballos – 07.08.1996 – Real Betis Sewilla – 8/2
Gerard Deulofeu – 13.03.1994 – AC Milan – 12/8
Marcos Llorente – 30.01.1995 – Deportivo Alaves – 3/0
Mikel Merino – 22.06.1996 – Borussia Dortmund – 4/0
Saul Niguez – 21.11.1994 – Atletico Madryt – 8/0
Denis Suarez – 06.01.1994 – FC Barcelona – 9/2
Oliver Torres – 10.11.1994 – FC Porto – 12/1

W 3/4 innych kadr narodowych, ci goscie mieliby pewny plac w doroslych druzynach :o Kosmos, jakich mlodzikow ma teraz Hiszpania. Czyzby wreszcie doczekala sie ona nowej generacji, ktora za pare lat moglaby nawiazac do ekipy z lat 2008-2012?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze ponad dwa miesiące do turnieju. Nie za wcześnie na powołania? I masz na myśli 3/4 kadr narodowych skąd? Z Europy? Ze świata?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Europy :) No ale pewnie sila rzeczy tez ze swiata :) Poza Europa to w zasadzie poza Argentyna, Brazylia, czy Kolumbia to chyba ciezko o zdolne mlodziezowki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to nie wiem czy np. taki Mikel Merino miałby pewny plac w 3/4 kadr europejskich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A w Polskiej i tak by był Mączyński w pierwszej 11. ;)

Tak czy inaczej, skład Hiszpanów wygląda bardzo mocno. Tylko jak wiadomo- nazwiska nie grają. Jak zrobili/zrobią pakę, to mogą ostro powalczyć i teraz i w przyszłości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Castillejo, Ceballos czy Llorente to też na razie tylko utalentowani zawodnicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś mi powie, dlaczego w składach są gracze, którzy mają skończone 23 lata?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś mi powie, dlaczego w składach są gracze, którzy mają skończone 23 lata?

Bo może być takich iluś tam w kadrze. Nie pamiętam ile.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, czyli zasada podobna do tej, co Igrzyska Olimpijskie. Dzięki za info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmyślacie bajki. Nie ma żadnych limitów. Po prostu zawodnik nie może mieć skończonych 21 lat 1 stycznia roku, w którym startują eliminację czyli w tym przypadku 2015.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Feno imo Niemcy maja o wiele ciekawszy skład i to w każdej formacji, francuzi maja skład porównywalny. I to raczej w naszych zachodnich sąsiadach bym upatrywał głównych faworytów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Feno imo Niemcy maja o wiele ciekawszy skład i to w każdej formacji, francuzi maja skład porównywalny. I to raczej w naszych zachodnich sąsiadach bym upatrywał głównych faworytów

Z tymi, którzy przegrali z Polską w Tychach? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale Feno zwrócił tylko uwagę na utalentowanych zawodników Hiszpanii. O szansach nie pisał :> Niemcy mają też mocnych, ale to już na inny temat rozmowa.

W ogóle to większość tych graczy miałaby pewne miejsce w składzie drużyny klubowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro już wychodzi dyskusja o poszczególnych kadrach, a wstępne powołania zaczynają się już pojawiać to może osobny temat dla turnieju?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ze mna jak z dzieckiem - za raczke i do knajpy - mowisz i masz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nieco zmienię temat - czy ktoś z forumka wybiera się na mecz Polaków na MME? Ja mam zakupione bilety na mecz otwarcia w Lublinie (16 czerwca, Polska - Słowacja, godzina 20:45). Może ktoś ma do odsprzedania bilety na inne mecze Polaków?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja dzieki SZPN dostalem bilety na wszystkie mecze w Kielcach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki cudem? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki cudem? :D

SZPN mial jakas pule biletow dla grup zorganizowanych, zebralismy sie ze znajomymi w 8, wyslalismy zgloszenie i w czwartek przyszla decyzja ze sie zalapalismy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta