Skocz do zawartości

Dziwne przypadki Pankracego Marchewy


Brachu

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2017

 

Baza: średnia

 

Wersja 17.3.0

 

Dodatkowe pliki: PLU 1.5 beta (cmrev.com)

 

Nauka taktyki: centrumfm.org (JS4: Szkoła taktyki)

 

Zasady własne.

 

Ligi (od najniższej): Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Węgry.

 

Dzień dobry Państwu.

 

Nazywam się Pankracy Marchewa. Urodziłem się w 17 lipca 1996 w Małkini. Mam 19 lat i jestem bezrobotny. Moim marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów i zdobycie Pucharu Świata. Jako zawodnik nie mam na to szans, ponieważ ważę skromne 151 kg, co nie jest widoczne przy moich 210 cm wzrostu. Noszę okulary i mam niewielki wąsik.

 

Mam bogate doświadczenie w menadżerach piłkarskich, przede wszystkim w FM 2006 oraz w kultowym CM 01/02.

 

W związku z powyższym postanowiłem wysłać swoje CV do kilku klubów z polskiej C-Klasy.

 

 

Wygląd -

20170403210858_1.jpg

20170403210852_1.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Pankracy Marchewa po wysłaniu kilku swoich CV na wakujące posady do kilku klubów, oczekiwał z niecierpliwością na odzew z ich strony.

 

W tak zwanym międzyczasie powiększał swoją wiedzę na temat prowadzenia drużyn z niższych lig poprzez odpalenie FM`a i granie a angielskiej Conference National.

 

Czekanie mu się dłużyło, jednak odezwało się kilka klubów ze śląskiej C-Klasy. W końcu odezwał się Prezes Walki Zabrze, pan Łukasz Surma i zaprosił na rozmowę do lokalnej pizzerii znajdującej się w Galerii Zabrze. Podczas rozmowy zostałem zaoytany, czemu wysłałem tyle swoich podać o pracę o nie tylko jedną do Walki. Marchewa odpowiedział krótko, że rezygnuje z dalszych spotkań z innymi klubami. Czeka tylko na odpowiedź z Zabrza. "Ryzyk fizyk" może się uda. W duchu zawsze chciał zawsze rozpocząć karierą w Zabrzu, stąd łatwiej się wybić.

 

Surma miał jeszcze jedno pytanie, skąd pomysł na strój, odpowiedź jest prosta, w dziwnym stroju zawsze o Tobie napiszą i jest szansa na dorobienie sobie w dziwnych programach, typu Celebrity spalsh, Warsaw Shore. Najważniejsze, żeby o tobie mówili po nazwisku.

 

Po skończonym biznes-lunczu, Pan Pankracy zakupił sobie w fun-shopie kubek Górnika Zabrze a w mięsnym w okolicy Galerii kupił dwa kilo żymloków.

 

Następnie wsiadł w "kibel" i pojechał do siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Pankracy oczekiwał tylko kilka dni na podjęcie decyzji przez Prezesa Walki o jego zatrudnieniu. Po podpisaniu umowy, niezwłocznie udał się do Zabrza na ul. Jaskółczą do siedziby klubu. Łukasz Surma przedstawił mu krótką historię klubu, tj. że został założony w 2016 roku i nie odniósł większych sukcesów. W gablocie umieszczony zostały Puchary za wygranie III ligi śląskiej i B-Klasy.

 

Następnie Marchewa udał się na zapoznanie się z zawodnikami i sztabem trenerskim. Jednego i drugiego nie było.

W tak zwanym międzyczasie zostały rozegrane dwa sparingi. Ze strony szkoleniowej nic nie wniosły, po prostu się odbyły. Marchewa stwierdził, że takie spotkania nie mają sensu i je odwołał.

 

W ramach dobrej współpracy, Prezes Surma wysupłał z kasy klubowej sześćset funtów i wysłał Pankracego na kurs UEFA C.

 

Oficjalny debiut trenerski Marchewy planowany jest w 1. Rundzie Śląskiego Pucharu Okręgowego.

 

 

Taktyka -

 

20170410201108_1.jpg

 

Transfery

 

20170410201131_1.jpg

 

Asystent trenera

 

20170411204347_1.jpg

Odnośnik do komentarza

Pankracy Marchewa z niecierpliwością oczekiwał swojego oficjalnego debiutu, który ma się odbyć przed własną publicznością. W tajemnicy kazał przygotować osobistą w ławkę trenerską oraz sporządził odpowiedni napój regeneracyjny. Przelał go do bidonu i odpowiednio oznaczył. Pierwszym, oficjalnie znanym, użytkownikiem tego napoju jest znany trener srebrnych medalistów IO z Barcelony Janusz "Kiełbachy do góry i golimy frajerów" W.

 

Druga drużyna Błyskawicy Kończyc Wlk. przyjechała na stadiom przy ul. Jaskółczej po wygraną. Niestety, dostali pięć bramek i pojechali do domu. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 (Kasprzykx2, Wojachx2, Misiak; Kalinowski, Kochański), więc nie stanowili dla nas żadnej przeszkody. Gorzej było z panem Marchewą, który świętował na pięterku budynku klubowego. Po zakończeniu imprezy pan Marchewa doszedł do klatki schodowej, następnie sparafrazował powiedzenia gen. Wieniawy "Panowie skończyły się żarty, zaczęły się schody". Bohaterem mediów został nasz młody napastnik Alan Kasprzyk, którego pochwaliłem w mediach.

 

W kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski zmierzymy się na swoim stadionie z B-Klasowym Promykiem Golasowice. Tym razem skromnie wygrywamy 1:0 po golu w szesnastej minucie Alana Kasprzyka. Stanowimy niemałą sensację.

 

W końcu zaczynamy ligę Miszczów.

Odnośnik do komentarza

Runda jesienna 2016/2017

 

 

Po drugiej rundzie rozpoczynamy ligę spotkaniem z Zaborze II Zabrze, które pokonujemy 2:0 po bramkach Kasprzyka i Bednarza. Potem było coraz gorzej, porażka (D), remis (W, D, W), porażka (D, W), wygrana (D), remis (W), porażka (W).

 

Ja widać w lidze nie idzie, lepiej było w Pucharze, gdzie zanotowaliśmy jedną wygraną 1:0 z B-Klasową Iskrą Mokrzysz (Kasprzyk) dopiero w 4 Rundzie pokonała nas A-Klasowa Soła Żywiec (0:1).

 

Mój asystent chodził, chodził i wychodził u Prezesa 600 funtów szkolenie związane z otrzymaniem krajowych uprawnień trenerskich "B". Tak, Michał Wojtkowiak, ma wyższe uprawnienia trenerskie niż Pankracy.

 

 

Tabela ligowa wraz ze statystykami (w których wiedziemy prym).

 

 

 

 

 

20170418204524_1.jpg

 

 

Tak, zajmujemy pierwsze miejsce od końca. Cóż, Pankracy płaci frycowe.

Odnośnik do komentarza
  • Makk zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...