Skocz do zawartości

XVII Zlot CMF - Sikórz 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce: http://sikorki.com/

Termin: 27-30.07.2017

 

Domki są niby 4-osobowe, ale traktujemy je jakie 3-osobowe. Rezerwację mamy na 8 domków (Ernie i wwosik biorą po jednym całym dla siebie więc zostaje 6). To daje 18 miejsc. Cena za pobyt dla jednej osoby to 170 złotych.

 

Kamil Wojnach

68 2490 1044 0000 4200 2268 5360

W tytule podawajcie nick

 

Potrzebna jest zaliczka w wysokości 20% kosztów więc prośba o jak najszybsze wpłaty.

 

1. FYM

2. Smętek

3. Misiek

4. Perez

5. Pulek

6. enchanter

7. Hajd

8. me_who

9. SZk

10. laki

11. Pucek

12. Reaper

13.-15. Ernie Souchak z familią

16.-18. wwosik z familią

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oj, jak ja bym sobie chętnie przyjechał na ten zlocik... Niestety w tym roku jeszcze nie dam rady (zresztą muszę w tym terminie jechać z rodzinką nad morze). Za rok będę robił wszystko by się zjawić i odkuć się za te 3 lata nieobecności :]

Odnośnik do komentarza

Oj, jak ja bym sobie chętnie przyjechał na ten zlocik... Niestety w tym roku jeszcze nie dam rady (zresztą muszę w tym terminie jechać z rodzinką nad morze). Za rok będę robił wszystko by się zjawić i odkuć się za te 3 lata nieobecności :]

 

Ile to karniaków do wypicia... Ile to alko do postawienia... Aż zazdroszczę ;).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W związku z tym, że Pucek planuje pojawić się z familią domówiłem jeszcze jeden domek czyli w sumie mamy już osiem. Na liście odnotuję to po wpłacie od niego (to samo tyczy się wwosika). Wciąż czeka osiem wolnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dobra ptysie. Lista obecnych zamknięta. Jak widać, szału nie ma. Dzwoniłem dziś do ośrodka w kwestii anulowania rezerwacji. Szefowa radosna nie była, ale obyło się bez tracenia zaliczki czy coś w tym stylu. Jestem jej bardzo wdzięczny i przydałoby się jej odwdzięczyć dobrym zachowaniem w trakcie pobytu ;) Proszę o info, kto z kim będzie rezydował w poszczególnych domkach?

 

P.S.

Jeszcze jedna sprawa. Mamy chętnego na wizytę z jednym noclegiem. Jest to Brudi. Liczyłem, że on, jmk i lad będą robili za kolejną trójkę, ale ekipa z Pomorza nam ostatecznie odpadła. Jeżeli w obecnej sytuacji Brudi się nie rozmyśli, będzie musiał przytargać ze sobą śpiworek, albo będzie musiał negocjować z jakimś "szczypiorem" (może SZk jako najbardziej oczekujący wizyty Brudiego) kawałek podwójnego (bo jest jedno takowe w każdym domku) łóżka.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął ten temat
  • Perez zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...