Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Marzec


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Wysypu nowych karier nie było. Doszła jedna nowa- Dicksona (idzie dobrze, tylko większość oczekuje częstszych wpisów ;) ). Do tego jedna powstała z grobu Archiwum (autor obiecuje, że będzie regularnie wrzucał posty tam). Do tego dwa opki poleciały z Opowiadań.

Tak można by było wstępnie podsumować miniony miesiąc.

 

A teraz do dzieła! Głosujemy na najlepszą karierę marcową Waszym zdaniem, drudzy czytelnicy!

 

PS. tio otworzył temat do czytania oraz pisania - "April Fool's Day". Zapraszam do działania. Ciekawa zabawa i można coś od siebie dorzucić.

Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję, że nie pogwałcę zasad, ale ze względu na podobającą mi się inicjatywę głosuję na:

 

April Fool's Day - tio

Miło, że temat przypadł do gustu, ale niestety nie można go brać pod uwagę. Został otwarty 1.04.

Odnośnik do komentarza

Czas by to podsumować ładnie.

 

Tendencja z ostatniego czasu utrzymana- dwie kariery otrzymały tyle samo głosów, więc mamy ponownie dwóch wygranych w Karierze Miesiąca (marca) wg Czytelników.

Pokazaliście, iż walka Loczka oraz azakarsana się najlepiej czytało. Po dwie nominacje dostała kariera "Piece of Cake" i "Highway to heaven".

 

U pierwszego z nich zmieniło się otoczenie toczenia bojów, u drugiego otoczenie pozostało. Co, kto i jak? To zapraszam już do poczytania (jeśli jeszcze ktoś tego nie zrobił! :) ).

 

Jeden głos uzyskał świeży temat "Banda Świrów" autorstwa Dicksona oraz "Cień wielkiej trybuny" Ralfa.

A także "April Fool's Day", punkt ten traktujemy już poza konkursem.

 

 

Gratulacja dla Loczka i azakarsana za przyciągnięcie uwagi czytelników!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...