Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Makk

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Wysypu nowych karier nie było. Doszła jedna nowa- Dicksona (idzie dobrze, tylko większość oczekuje częstszych wpisów ;) ). Do tego jedna powstała z grobu Archiwum (autor obiecuje, że będzie regularnie wrzucał posty tam). Do tego dwa opki poleciały z Opowiadań.

Tak można by było wstępnie podsumować miniony miesiąc.

A teraz do dzieła! Głosujemy na najlepszą karierę marcową Waszym zdaniem, drudzy czytelnicy!

PS. tio otworzył temat do czytania oraz pisania - "April Fool's Day". Zapraszam do działania. Ciekawa zabawa i można coś od siebie dorzucić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę nikt nie chce pierwszy rzucić kamyczkiem do naszego ogródka?

To ja zacznę.

Tym razem dam spokój Loczkowi, niech odpocznie ;) Za marzec oddaję głos na "Highway to heaven".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piece of Cake - Loczek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam nadzieję, że nie pogwałcę zasad, ale ze względu na podobającą mi się inicjatywę głosuję na:

April Fool's Day - tio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam nadzieję, że nie pogwałcę zasad, ale ze względu na podobającą mi się inicjatywę głosuję na:

April Fool's Day - tio

Miło, że temat przypadł do gustu, ale niestety nie można go brać pod uwagę. Został otwarty 1.04.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znak, że czas spać jak nie myślę o takich rzeczach ;)

Poprawka głosu:

Cień wielkiej trybuny - Ralf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Banda Świrów - Dickson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Azakarsan - "Highway to heaven".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piece of Cake - Loczek

Edytowane przez Makk
Usunięcie formatowania czcionki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czas by to podsumować ładnie.

Tendencja z ostatniego czasu utrzymana- dwie kariery otrzymały tyle samo głosów, więc mamy ponownie dwóch wygranych w Karierze Miesiąca (marca) wg Czytelników.

Pokazaliście, iż walka Loczka oraz azakarsana się najlepiej czytało. Po dwie nominacje dostała kariera "Piece of Cake" i "Highway to heaven".

U pierwszego z nich zmieniło się otoczenie toczenia bojów, u drugiego otoczenie pozostało. Co, kto i jak? To zapraszam już do poczytania (jeśli jeszcze ktoś tego nie zrobił! :) ).

Jeden głos uzyskał świeży temat "Banda Świrów" autorstwa Dicksona oraz "Cień wielkiej trybuny" Ralfa.

A także "April Fool's Day", punkt ten traktujemy już poza konkursem.

Gratulacja dla Loczka i azakarsana za przyciągnięcie uwagi czytelników!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.