Skocz do zawartości

En camino por los sueños


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie dni romansowałem z Agnieszką, to ta brunetka o niebieskich oczach. Dziewczyna bardzo inteligenta. Zaproponowałem jej przyjazd. Obiecała, że kiedyś przyjedzie, a ja mam jej twarz przed oczami i czekam na jej przyjazd.


Kilka dni przed meczem odbyło się losowanie par 4 rundy Copa del Rey. Naszym rywalem będzie Real Betis. Spotkanie odbędzie się 30 listopada.

Dobrą wiadomością jest powrót do treningów Óscara Romero, wrócił od po kontuzji przepukliny pachwinowej.

8 Kolejka zaczyna się meczem między Celtą Vigo, a Sportingiem Gijón. Wynik spotkania się zwycięstwem Celty Vigo 1-0.

16.10.2016. Kibiców na meczu było 51 417, a to spotkanie odbył się na San Mames.


Skład: Ortola – Vigaray, Alexis, Feddal, R.Garcia - D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Gomez - Sobrino

Ławka rezerwowych: Pacheco, Ely, Hernandez, Krsticic, Katai, Toquero, Santos


Skład rywali: Kepa - Bóveda, San Jose, Laporte, Lekue – Iturraspe, Rico – Susaeta, De Marcos, Muniain – Williams


W 19. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Piłka na środku boiska przejął Llorente, który od razu zagrywa na lewo do Gomeza. Ten podprowadza piłkę pod końcową linię i wrzuca w pole karne. Tam wbiega Edgar i strzałem z wewnętrznej części stopy, nie dał szans bramkarzowi gospodarzy i zdobywa bramkę. W 36. Minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania. Williams zagrywa za pleców obrońców, gdzie wbiega Susaeta i strzale po długim rogu, nie dał szans naszemu bramkarzowi. Był to ich pierwszy strzał celny. W 76. minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie, po bramce De Marcosa sprzed pola karnego. W doliczonym czasie gry doprowadziliśmy do wyrównania. Z prawej strony dośrodkował Katai do Santosa i strzałem po ziemi, również po rękach bramkarza wpadła do siatki. Statystyki meczu.


Athletic Bilbao 2-2 Deportivo Alaves



Gomez wypada na 3 do 4 miesięcy z powodu złamania stopy.


Reszta spotkań:

Celta Vigo 1-0 Sporting Gijón

Real Madryt 3-1 Valencia

Leganes 1-4 Eibar

Las Palmas 1-1 Sevilla

FC Barcelona 5-0 Real Betis

Deportivo la Coruna 0-3 Atletico Madryt

Villarreal 2-1 Espanyol

Granada 1-1 Malaga

Osasuna 1-1 Real Sociedad

Odnośnik do komentarza
Po meczu zebrałem drużynę i odbyłem rozmowę na temat ich formy. Rozmowa udana, czym podniosłem ich na duchu.

Mogłem spokojnie zadzwonić wieczorem do Agnieszki. Udało mi się dowiedzieć, że może przyleci do mnie w tym miesiącu. W pewien sposób wymusi na mnie posprzątanie domu, które wreszcie wynająłem. Domek nie duży na ten moment, ale zawsze swój, już nie muszę męczyć się z sąsiadami z hotelu.


Kolejne dobre wieść. Po rozmowie z prezesem udało mi się wynegocjować rozbudowę bazy treningowej.


Po wszystkim trzeba przygotowywać się do kolejnego rywala. Naszym rywalem będzie Las Palmas, które potrafi sprawić sensację. Wygrali z Realem M. (2-1) oraz Valencia (1-0). My wracamy na własny obiekt. Znowu 3 mecze tym razem u nas z rzędu. Najpierw Las Palmas, Real Madryt i Valencia.


Powołani na mecz z Las Palmas:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Carlos Vigaray, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely.

Pomocnicy: Daniel Torres, Nenad Krsticic, Manu Garcia, Aleksander Katai, Edgar, Marco Llorente, Raul Garcia, Óscar Romero

Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - D.Torres - Llorente, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Sabrino


Prawdopodobny skład Las Palmas: Varas – Michel, D.Garcia, Lemos, Castellano – Mesa, Vicente – Halilovic, Boateng, Viera – Jese


9 Kolejka zaczyna się od meczu Sporting Gijón z Granada. W sobotę grają: Espanyol z Granada, Real Sociedad z Deportivo la Coruna, Sevilla z Villarreal, Valencia z Atletico Madryt. W niedzielę grają: Eibar z Celtą Vigo, Real Madryt z Athletic Bilbao, Real Betis z Osasuna, a kolejkę zamyka spotkanie Malagi z Barceloną.

Odnośnik do komentarza

@MaKK Umie się to i tamto. ;)

 

-----------

 

9 Kolejka zaczyna się od remisu 0-0 Sportingu Gijón z Granadą.
23.10.2016. Kibiców na meczu było 14 882, a samo spotkanie odbył się na Mendizorroza.
Skład: Pacheco – Vigaray, Alexis, Feddal, R.Garcia - D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Katai - Sobrino
Ławka rezerwowych: Ortola, Ely, Hernandez, Krsticic, Ó.Romero, Toquero, Santos
W 14. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Bardzo dobre i celne podanie wykonał Sobrino przerzucając piłkę nad blokiem defensywnym do wbiegającego na 11 metr Edgara, który strzałem z pierwszej piłki, między nogami bramkarza, wpakował futbolówkę do siatki. W 24. Minucie rzut karny wykorzystał Edgar, podwyższając prowadzenie. W 61. Minucie strzelamy 3 bramkę w meczu. Z lewej strony dośrodkował Sobrino, a ni stąd ni zowąd znalazł się na 5 metrze Camarasa i po rękach bramkarza, futbolówka zatrzepotała w siatce.

Deportivo Alaves 3-0 Las Palmas

Reszta spotkań:
Sporting Gijón 0-0 Granada
Espanyol 1-0 Leganes
Real Sociedad 4-1 Deportivo la Coruna
Sevilla 1-0 Villarreal
Valencia 2-0 Atletico Madryt
Eibar 2-0 Celta Vigo
Real Madryt 3–3 Athletic Bilbao
Real Betis 1-1 Osasuna
Malaga 1-2 FC Barcelona
Odnośnik do komentarza
Zwycięstwo 3 do 0 z Las Palmas podbudowało nas psychicznie. Najbliższym rywalem będzie Real Madryt, który na ten moment gra w kratkę. 5 Zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki to jak na taką ekipę to dużo.


10 Kolejka zaczyna się od meczu Sporting Gijón z Leganes, 2 godziny później swój mecz rozgrywa Valencia z Deportivo la Coruna. W środę to my z Realem oraz Eibar z Villarreal rozpoczynamy dzień. Po nas grają Real Betis z Granada, Sevilla z Athletic Bilbao, Atletico Madryt z Osasuną, Espanyol z Las Palmas, a środę zamyka mecz między Realem Sociedad z Barceloną. 10 Kolejkę zamyka mecz Malagi z Celtą Vigo.


Powołani na mecz z Realem Madryt:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Carlos Vigaray, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely.

Pomocnicy: Daniel Torres, Nenad Krsticic, Manu Garcia, Aleksander Katai, Edgar, Marcos Llorente, Raul Garcia, Óscar Romero

Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - D.Torres - Llorente, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Sabrino


Prawdopodobny skład Realu: Navas – Carvajal, Pepe, Varane, Nacho – Casemiro – Modric, Kroos – Bale, Ronaldo – Benzema


Kartkami są zagrożeni: Vigaray, Daniel Torres oraz Marcos Llorent. Jeśli któryś z nich dostanie żółtą kartkę to nie zagra w meczu z Valencia, który odbędzie się w niedziele

Odnośnik do komentarza
10 Kolejka zaczyna się od zwycięstwa Leganes z Sportingiem Gijón 2-0.

26.10.2016. Kibiców na meczu było 18 967, a mecz odbywał ponownie na Mendizorroza.


Skład: Pacheco – Vigaray, Alexis, Feddal, R.Garcia - D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Katai - Sobrino

Ławka rezerwowych: Ortola, Ely, Hernandez, Krsticic, Ó.Romero, Toquero, Santos


Skład Realu: Navas – Carvajal, Pepe, Varane, Nacho – Casemiro, Modric, Kovacic – Bale, Ronaldo – Benzema


W 26. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Vigaray zagrywa na wolne pole do Edgara, ten spod końcowej linii. Tam na 10 metrze Sobrino, wydało się, że piłka za pleców obrońców, jednak nasz napastnik dosięgnął piłki i strzałem pod poprzeczkę dał nam prowadzenie. W 82. Minucie dobiliśmy Real. Kristic zagrywa na lewą stronę boiska. Tam znajduje się Santos, który przebiegł od linii środkowej do końcowej, stamtąd dośrodkował na głowę wbiegającego na 7 metr Sobrina, który strzałem pod poprzeczkę pokonał Kostarykanina.

Z bólem serca pokonałem Real Madryt. Statystyki meczu.

Deportivo Alaves 2-0 Real Madryt



Reszta spotkań:

Sporting Gijón 0-2 Leganes

Valencia 3-0 Deportivo la Coruna

Eibar 1-2 Villarreal

Sevilla 1-2 Athletic Bilbao

Atletico Madryt 1-1 Osasuna

Espanyol 3-1 Las Palmas

Real Sociedad 2-0 FC Barcelona

Malaga 2–1 Celta Vigo



Odnośnik do komentarza

@Fenomen Jakbym był o 1 lub 2 kolejki no może to mi by się udało, ale jestem 7-8 kolejek do przodu to trochę dużo.

 

------

 

Ponownie krótka przerwa i mecz z Valencia na naszym obiekcie.
W tym meczu nie wystąpi Marcos Llorente, który będzie pauzować z powodu 5 żółtych kartek.
Powołani na mecz z Valencia:
Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola
Obrońcy: Carlos Vigaray, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely.
Pomocnicy: Daniel Torres, Nenad Krsticic, Aleksander Katai, Edgar, Manu Garcia, Raul Garcia, Óscar Romero
Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero, Ruben Sobrino
Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - M.Garcia - D.Torres, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Sabrino
Prawdopodobny skład Valencii: Diego Alves – Montoya, Garay, Abdennour, Siquera – Medran, Enzo Perez – Cancelo, Parejo, Nani – Zaza
11 Kolejka rozpocznie się od spotkania w sobotnie południe, gdzie Villarreal na własnym obiekcie będzie podejmować Sporting Gijón. Następnie Las Palmas gra z Eibarem, Real Madryt z Sevilla, a na koniec dnia Barcelona na Camp Nou zagra z Atletico Madryt. W niedzielę zaczynamy od pojedynku Granady z Realem Sociedad, później grają Osasuna z Deportivo la Coruna. Wieczorem swoje mecze rozgrywać będą Celta Vigo z Realem Betis, Athletic Bilbao z Espanyolem i na sam wieczór my z Valencią. Całą kolejkę zamyka mecz Leganes z Malagą.
Odnośnik do komentarza
11 Kolejka zaczyna się od zwycięstwa Villarreal nad Sportingiem Gijón 3-0.

30.10.2016. Kibiców na meczu było 17 218. Mecz odbył się na Mendizorrozie.


W tym meczu nie wystąpi Marcos Llorente, który będzie pauzować z powodu 5 żółtych kartek.


Skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Garcia - M.Garcia - D.Torres, Camarasa – Edgar, Santos – Sabrino

Ławka rezerwowych: Ortola, Ely, Hernandez, Krsticic, Óscar Romero, Toquero, Katai


Skład Valenci: Diego Alves – Montoya, Garay, Abdennour, Siquera – Medran, Mario Suarez – Cancelo, Parejo, Nani – Zaza


W 11. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Manu Garcia przejmuje piłkę na środku boiska na prawo zagrywa do Edgara. Ten nie kryty przebiegł przez część boiska i wpadł w pole karne, strzałem po długim rogu, nie dał szans bramkarzowi. W 59. Minucie Valencia doprowadza do wyrównania po rzucie karnym, wykonany przez Siqueiry.

Deportivo Alaves 1-1 Valencia



Reszta spotkań:

Villarreal 3-0 Sporting Gijón

Las Palmas 3-3 Eibar

Real Madryt 1-0 Sevilla

FC Barcelona 3-1 Atletico Madryt

Granada 0-2 Real Sociadad

Osasuna 2-2 Deportivo la Coruna

Celta Vigo 4-2 Real Betis

Athletic Bilbao 4-1 Espanyol

Leganes 0–1 Malaga

Odnośnik do komentarza
Jak co miesiąc otrzymałem sprawozdanie finansowe:

Bilans ogólny: 5,889,407 €

Zysk/strata: 1,446,768 €

Przychody: 4,564,732

Wydatki: 3,117,963


Szykujemy się na spotkanie z Sevillą, na Ramón Sanchez-Pizjuan. Mecz odbędzie się w sobotę o 16:15.


Powołani na mecz z Sevilla:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Achraf, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely, Raul Garcia

Pomocnicy: Nenad Krsticic, Aleksander Katai, Edgar, Manu Garcia, Óscar Romero

Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero, Ruben Sobrino


Prawdopodobny skład: Pacheco - Achraf, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - M.Garcia - M.Llorente, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Sabrino


Prawdopodobny skład Sevilli: Rico – Parejo, Carrico, Rami – Mariano, Iborra, N'Zonzi, Escudero – Nasri, Vitolo – Vazquez


12 Kolejka rozpoczyna się od meczu Valenci z Osasuną i to jedyny mecz w tym dniu. Sobotę zaczynamy od meczu Realeu Betis z Leganes. O 16:15 gramy My z Sevilla. Następnie gra Malaga z Villarreal, a dzień kończy spotkanie Espanyolu z Realem Madryt. Niedziela zaczyna się od meczu Atletico Madryt z Granada, następnie Real Sociedad gra z Celtą Vigo. O 18:30 mecz zaczyna Eibar z Athletic Bilbao, Półgodziny później zaczyna się spotkanie Deportivo la Coruna z Barceloną, a niedzielę zamyka spotkanie Sportingu Gijón z Las Palmas i tym samym całą 12 kolejkę.

Odnośnik do komentarza
Na 3 dni przed meczem z Sevilla, dostałem listę powołanych na grupowanie swoich reprezentacji. Na zgrupowania wyjadą: Theo Hernandez – U21; Artiz Castro – U19; Daniel Torres – Kolumbia; Zouhair Feddal – Maroko.


12 Kolejka zaczyna się zwycięstwem Valencii nad Osasuną 2-0.

5.11.2016. Mecz odbył się na Ramon Sanchez-Pizjuan, a był obecnym na nim 41 401 kibiców.


Skład: Pacheco – Achraf, Alexis, Feddal, R.Garcia - M.Garcia - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Santos - Sobrino

Ławka rezerwowych: Ortola, Ely, T.Hernandez, Krsticic, Óscar Romero, Toquero, Katai


Skład Sevilli: Rico – Rami, Parejo, Mercado – Mariano, Iborra, N'Zonzi, Escudero – Nasri, Vitolo – Vazquez


W 29. Minucie wychodzimy na prowadzenie. Santos otrzymuje piłkę przed polem karnym, podaje do środka, gdzie był Sobrino, ten zagrywa na prawo do Edgara, który strzałem z 11 metrów, w dolny prawy róg bramki, nie dając szans bramkarzowi. 2. Minuty później podwyższyliśmy prowadzenie. Z prawej strony dośrodkował Camarasa do Sobrino, lekko dotknął piłkę i tym samym przedłużył wrzutkę. Piłka wylądowała na nodze Santosa i strzałem z woleja, wpakował piłkę do siatki. W 60. Minucie strzelamy 3 bramkę w meczu. Edgar z prawej strony boiska zagrywa na środek, gdzie na 16 metrze jest Sobrino. Ten strzałem z pierwszej piłki z obrońca na plecach strzela gola. Piłka po drodze odbija się od poprzeczki i wpada do siatki. W 68. Minucie z powodu urazu z boiska zszedł Alexis, w jego miejsce wszedł Ely. Podobna sytuacja miała miejsce w 74. Minucie. Z boiska zszedł Santos, a w jego miejsce wszedł Katai. Statystyki meczu.

Sevilla 0-3 Deportivo Alaves



Reszta spotkań:

Valencia 2-0 Osasuna

Real Betis 3-0 Leganes

Malaga 1-5 Villarreal

Espanyol 0-2 Real Madryt

Atletico Madryt 2–1 Granada

Real Sociedad 1–0 Celta Vigo

Eibar 1–4 Athletic Bilbao

Deportivo la Coruna 3–2 FC Barcelona

Sporting Gijón 2-1 Las Palmas

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...