Skocz do zawartości

En camino por los sueños


Piotr1009

Rekomendowane odpowiedzi

@MaKK Jose Gaya

 

-----------------------

 

3 kolejka zaczyna się od remisu Osasuny z Sevilla 1-1.
11.09.2016 rok. Kibiców na meczu 88 653, a mecz odbywał się na Camp Nou.
Skład: Pacheco – Vigaray, Ely, Feddal, Hernandez – Torres – Llorente, Krsticic – Katai, Edgar - Deyverson
Ławka rezerwowych: Ortola, Alexis, Garcia, Camarasa, Gomez, Romero, Santos.
Skład Barcelony: ter Stegen – S.Roberto, Pique, Umtiti, Alba – Mascherano – Iniesta, Busquets – Messi, Neymar – Suarez
W 24. Minucie Barcelona wychodzi na prowadzenie. Messi oddał strzał ze skraju pola karnego, Pacheco to obronił. Piłka wylądowała pod nogi Umitiego, który mocnym strzałem pod poprzeczkę, zdobył bramkę. W 38. Minucie udaje nam się doprowadzić na wyrównanie. Marcos Llorente zagrywa do Deyverson, który mija Umitiego. Nasz napastnik zagrywa na prawo do Edgara, a ten z pierwszej piłki, pokonuje bramkarza gospodarzy. Chwilę później znowu Barca wychodzi na prowadzenie. Z lewej strony zagrywa Neymar do środka, a tam znajdował się Suarez, który z pierwszej piłki pokonuje Pacheco. Statystyki meczu.
Reszta spotkań:
Osasuna 1-1 Sevilla
Atletico Madryt 3-0 Eibar
Celta Vigo 0-3 Athletic Bilbao
Villarreal 0-0 Valencia
Granada 0-1 Real Madryt
Real Sociedad 0-1 Sporting Gijón
Real Betis 2-1 Malaga
Leganes 3-1 Las Palmas
Deportivo la Coruna 1-1 Espanyol
Odnośnik do komentarza
Kolejnym rywalem w lidze będzie Granada, która zajmuje 18 pozycję z dorobkiem 1 punkt.

Kontuzji na kilka dni przed meczem nabawił się Oscar Romero. Nie będzie mógł trenować przez 4-5 tygodni, nabawił się przepukliny pachwinowej.


Powołani na mecz z Granadą:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Carlos Vigaray, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely.

Pomocnicy: Daniel Torres, Nenad Krsticic, Victor Camarasa, Aleksander Katai, Edgar, Marco Llorente, Raul Garcia, Ibai Gomez,

Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - D.Torres - Camarasa/Llorente, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Deyverson


Prawdopodobny skład Granady: Ochoa – Foulquier, Vezo, Lomban, Ingason, G.Silva - Pereira, Samper, Kone – Ramos, Kravets


4 Kolejka zaczyna się meczem Valencia z Realem Betis. W sobotę mecze rozgrywają Eibar z la Coruna, Sporting Gijón z Atletico Madryt, Sevilla z Barceloną i Las Palmas z Villerreal. W niedzielę grają Real Madryt z Celtą Vigo, Malaga z Real Sociedad, Espanyol z Osasuna oraz Athletic Bilbao z Leganes.


Najciekawsze mecze:

Sevilla – FC Barcelona

Real Madryt – Celta Vigo

Malaga – Real Sociedad

Odnośnik do komentarza
4 Kolejka zaczyna się meczem Valencia – Real Betis. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0.

18.09.2016 rok. Kibiców na meczu było 15 793, a mecz odbył się na Mendizorroza.


Skład: Pacheco – Vigaray, Ely, Feddal, R.Garcia - D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Katai - Deyvernson


Ławka rezerwowych: Ortola, Alexis, Hernandez, Krsticic, Gomez, Toquero, Santos


W 32. Minucie po raz pierwszy w tym sezonie, wychodzimy na prowadzenie. Rzut wolny rozgrywany na krótko, piłka od nogi do nogi. W końcu futbolówka wylądowała w polu karnym. Deyvernson zagrywa do Camarasa, ten z pierwszej piłki do Edgara, a on również z pierwszej piłki oddaje strzał na bramkę. Piłka po rękach bramkarza, wpadła do siatki. W 56. Minucie podwyższamy prowadzenie. Camarasa zagrywa do Edgara, a ten z pierwszej piłki z 16 metrów pokonał bramkarza. Chwilę później goście mogli strzelić bramkę kontaktową. Samper oddaje strzał, Pacheco to obronił, jednak piłka wylądowała pod nogi Kravetsa, jednak był spalony i nie mógł zaliczyć bramki. W 68. Minucie strzelamy 3 bramkę w meczu. Camarasa zagrywa do Edgara, ten do Santosa, a on strzałem pod poprzeczkę, nie dał szans bramkarzowi. W 74. Minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Samper i musiał opuścić boisko.


Reszta spotkań:

Valencia 2-0 Real Betis

Eibar 2-0 Deportivo la Coruna

Sporting Gijón 0-1 Atletico Madryt

Sevilla 3-3 FC Barcelona

Las Palmas 1-2 Villarreal

Real Madryt 2–3 Celta Vigo

Malaga 1-0 Real Sociedad

Espanyol 0-1 Osasuna

Athletic Bilbao 2-0 Leganes

Odnośnik do komentarza
Nie mieliśmy czasu świętować zwycięstwa z Granadą, bo już 4 później gramy z Leganes, a po spotkaniu z beniaminkiem gramy z Celtą Vigo.


5 kolejka zaczyna się pojedynkiem Eibar z Barceloną, a w środę mecze rozgrywają Athletic Bilbao z Las Palmas, Valencia z Realem Sociedad, Sporting Gijón z Osasuną, Sevilla z Celtą Vigo, Malaga z Deportivo, Espanyol z Granada oraz Real Madryt z Villarrea. Tego samego dnia co my grają Real Betis z Atletico Madryt.

Najciekawsze mecze z kolejki:

Valencia – Real Sociedad

Sevilla – Celta Vigo

Real Madryt – Villarreal


Powołani na mecz z Leganes:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Carlos Vigaray, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely.

Pomocnicy: Daniel Torres, Nenad Krsticic, Victor Camarasa, Aleksander Katai, Edgar, Marco Llorente, Raul Garcia, Ibai Gomez,

Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - D.Torres - Camarasa/Llorente, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Deyverson


Prawdopodobny skład Leganes: Serantes – Tito, Mantovani, P.Insua, Victor Diaz – Ruben Perez, Gabriel – El Zhar, Machis – Guerrero, Luciano

Odnośnik do komentarza

@MaKK Mogę dodawać tylko na ten moment tylko wyniki, bo jestem już w miarę daleko w karierze.

 

-------------------

 

5 kolejka zaczyna się od zwycięstwem Barcelona nad Eibar 0-4.
Mecz odbyć się będzie na naszym obiekcie. Faworytem nie znacznie jesteśmy my (2,75). Leganes wygrało tylko 1 mecz, rywalem było Las Palmas, które wygrali 3-1, a reszta spotkań to porażki.
22.09.2016 rok. Kibiców na meczu 16 560, a mecz odbył się na Mendizorroza.
Skład: Pacheco – Vigaray, Ely, Feddal, R.Garcia - D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Katai - Deyvernson
Ławka rezerwowych: Ortola, Alexis, Hernandez, Krsticic, Gomez, Toquero, Santos
Pierwsza połowa zdominowana przez nas, doszliśmy, aż do 12 sytuacji strzeleckich, lecz tylko 3 były celne. Bardzo dobrze grała 5 obrońców rywali, którzy nie pozwalali moim zawodnikom na więcej. W 53. Minucie w końcu wyszliśmy na prowadzenie. Z autu na wysokości pola karnego zagrał Vigaray do Edgara, który piętką zagrał do Camarasa, który wbiegał w pole karne. Środkowy pomocnik strzałem z lewej nogi, po długim rogu, nie dał szans bramkarzowi rywali.
Deportivo Alaves 1-0 CD Leganes
Po 5 meczach zajmujemy 8 pozycję z dorobkiem 8 punktów. Na prowadzeniu Valencia z 13 punktami, a za jej plecami Bilbao z 12 pkt i Atletico Madryt z również 12 punktami. Real Madryt dopiero 5 z 10 punktami, tyle samo ma Barcelona, która zajmuje 6 lokatę.
Reszta spotkań:
Eibar 0-4 FC Barcelona
Athletic Bilbao 3-1 Las Palmas
Valencia 2-1 Real Sociedad
Sporting Gijón 1-1 Osasuna
Sevilla 2-3 Celta Vigo
Malaga 0-1 Deportivo la Coruna
Espanyol 1-2 Granada
Real Madryt 1-0 Villarreal
Real Betis 0-2 Atletico Madryt
Odnośnik do komentarza
Mecz z Celtą Vigo rozpocznie 3 meczową rundę wyjazdową. Zaczynamy tournee od Balaidos, następnie Estadio de La Ceramica, a kończąc na San Mames.


6 kolejka zaczyna się od meczu na Estadio de Gran Canaria, gdzie Las Palmas będzie podejmować lidera ligi, czyli Valencie. Następnie tego samego dnia mecze rozgrywają Granda z Sevillą i derby Barcelony, FC Barcelona z Espanyolem. W niedzielę mecze rozgrywają: Leganes z Realem Madryt, Villarreal z Athletic Bilbao, Deportivo la Coruna z Sportingiem Gijón, o tej samej godzinie co my, czyli 19:00 mecz rozgrywa Atletico z Malagą, a na koniec dnia mecz Real Sociedad z Realem Betis. Całą kolejkę zamyka spotkanie Osasuny z Eibarem.


Powołani na mecz z Celtą Vigo:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Carlos Vigaray, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely.

Pomocnicy: Daniel Torres, Nenad Krsticic, Victor Camarasa, Aleksander Katai, Edgar, Marco Llorente, Raul Garcia, Ibai Gomez,

Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - D.Torres - Camarasa/Llorente, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Deyverson


Prawdopodobny skład Celty: Alvarez – Mallo, Cabral, Roncaglia, Jonny – Diaz, Poli – Iago Aspas, P.Hernandez, Sisto – Guidetti

Odnośnik do komentarza
Dzień przed meczem do mojego kabinetu przyszli Ortola oraz Alexis. Ten pierwszy chciał wrócić do klubu macierzystego, a drugi chce w końcu zagrać. Każdy z nich zostaje, ale tylko Ortoli obiecał, że zagra w kilku spotkaniach. Po meczu z Celtą, zamierzam dać mu szansę pokazania się.

6 kolejka zaczyna się niespodziewanym zwycięstwem Las Palmas z Valencią 1-0.

25.09.2016 rok. Kibiców na meczu było 24 140, a spotkanie odbył się na Balaidos.


Skład: Pacheco – Vigaray, Ely, Feddal, R.Garcia - D.Torres - M.Llorente, Camarasa – Edgar, Katai - Deyvernson

Ławka rezerwowych: Ortola, Alexis, Hernandez, Krsticic, Gomez, Toquero, Santos


Skład rywali: Alvarez – Wass, Cabral, Radoja, Planas – Diaz, Poli – Iago Aspas, P.Hernandez, Bongonda – Guidetti


W 5. minucie wychodzimy na prowadzenie. Akcja zaczęła się od przejęcia piłki w środku boiska przez Camarasa, który zagrał od razu do Edgara. Ten zaczekał chwilę i zagrał piłkę ponownie do środkowego pomocnika, który wybiegał na pustą pozycję. Zgrał do środka, gdzie znajdował się Deyverson, który z pierwszej piłki na lewo do nie krytego Katai'a, a ten zszedł na prawą nogę i strzałem z całej siły, pokonał golkipera rywali. W 17. Minucie rywale doprowadzają do wyrównania. Z lewej strony po ziemi zagrał Bongonda, a nie kryty na 11 metrze Guidetti, skierował piłkę do siatki. Był to ich pierwszy strzał celny na bramkę. W 36. Minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Wass, najwyżej w polu karnym wyskoczył Diaz, który zagrał do Radoja, a ten strzałem z wewnętrznej strony stopy, wpakował futbolówkę do siatki. W 81. Minucie rywale nas dobijają. Z lewej strony dośrodkował Bongonda do Guidettiego, który strzałem z najbliższej, po rękach bramkarza, wpadła do siatki. W 90. Minucie po drugiej żółtej kartce wyleciał Camarasa.


Celta Vigo 3-1 Deportivo Alaves



Reszta spotkań:

Las Palmas 1-0 Valencia

Granada 2-2 Sevilla

FC Barcelona 5-0 Espanyol

Leganes 0-1 Real Madryt

Villarreal 4-1 Athletic Bilbao

Deportivo la Coruna 3-2 Sporting Gijón

Atletico Madryt 4-0 Malaga

Real Sociedad 1-1 Real Betis

Osasuna 1–0 Eibar

Odnośnik do komentarza
Naszym kolejnym rywalem będzie Villarreal, które zajmuje wysokie 7 lokatę, ze stratą do lidera 4 punktów. My natomiast tracimy do lidera, aż 7 punkty.


Powołani na mecz z Villarreal:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Carlos Vigaray, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely.

Pomocnicy: Daniel Torres, Nenad Krsticic, Manu Garcia, Aleksander Katai, Edgar, Marco Llorente, Raul Garcia, Ibai Gomez,

Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - D.Torres - Llorente, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Deyverson


Prawdopodobny skład Villarreal: Asenjo – Mario, Musacchio, Alvaro, Costa – Dos Santos, Bruno – Castillejo, Soriano, Sansone – Bakambu


6 kolejka zaczyna się meczem w piątek, spotkanie odbędzie się na El Sadar w Pampelunie, gdzie Osasuna podejmować będzie Malagę. W sobotę swoje mecze rozgrywać będzie Leganes z Sevilla, Granada z Eibar, Atletico Madryt z Realem Sociedad i Las Palmas z Realem Madryt. W niedzielę dzień się zacznie od meczu między Deportivo la Coruna, a Realem Betis, następnie Athletic Bilbao z Valencia, Celta Vigo z Espanyolem, FC Barcelona z Sportingiem Gijón, a cały dzień zamknie nasz pojedynek z Villarreal i tym samym zamkniemy całą kolejkę.

Odnośnik do komentarza
Kilka dni przed meczem, zgłosiłem się do prezesa z prośbą sfinansowanie mi kursu trenerskiego, abym mógł uzyskać Kontynentalną licencje B. Oczywiście się zgodził.


Finanse klubowe:

Bilans ogólny: 4,453,676 €

Zysk/strata: 1,178,105 €

Przychody: 3,576,650 €

Wydatki: 2,398,545 €


7 kolejka zaczęła się remisem między Osasuną, a Malagą 1-1.

2.10.2016. Kibiców na tym spotkaniu było 17 197, a mecz odbył się na Estadio de La Ceramica.


Skład: Ortola – Vigaray, Ely, Feddal, R.Garcia - D.Torres - M.Llorente, Krsticic – Edgar, Katai - Deyverson

Ławka rezerwowych: Pacheco, Alexis, Hernandez, M.Garcia, Gomez, Toquero, Santos


W 10. Minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Dos Santos, wrzutkę przedłużył Bakambu do Musacchio, który był nie kryty i strzałem głową, zdobył bramkę. W 27. Minucie boisko opuścił Deyverson z powodu kontuzji, w jego miejsce wszedł Santos. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy, wpadła kolejka bramka dla gospodarzy. Tak samo jak poprzednia. Z rzutu rożnego dośrodkował Dos Santos, wrzutkę przedłużył Bakambu, a piłkę do siatki skierował Musacchio. W 89. Minucie gospodarze nas dobijają. Z prawej strony centrostrzał wykonał Jesus Navas. Wydawało się, że Ortola to spokojnie obroni, jednak postanowił to "wypluć" i piłka wylądowała pod nogi Bakambu, który strzałem od słupka, zdobył bramkę.


Kontuzja Deyversona będzie trwać, aż 2-3 miesiące. Nabawił się on: zerwania mięśnia czworogłowego.

Villarreal 3-0 Deportivo Alaves



Reszta spotkań:

Osasuna 1-1 Malaga

Leganes 1-2 Sevilla

Granada 1-2 Eibar

Atletico Madryt 6-0 Real Sociedad

Las Palmas 2-1 Real Madryt

Deportivo la Coruna 2-0 Real Betis

Athletic Bilbao 0-1 Valencia

Celta Vigo 2-1 Espanyol

FC Barcelona 5-0 Sporting Gijón

Kolejne spotkanie za 2 tygodnie, ponieważ teraz odbędą się zgrupowanie kadr reprezentacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Tą przerwę postanowiłem wykorzystać na 3-dniowym powrocie do kraju, gdzie spokojnie porozmawiać z rodziną oraz na skoczenie z przyjaciółmi na imprezę. Gdzie poznałem brunetkę o niebieskich oczach. Oczywiście wymieniliśmy się numerami oraz dałem jej swój e-mail, bo szkoda, aby wydawała duże pieniądze na rozmowy zagraniczne. Ja ze smutkiem musiałem wrócić do Hiszpanii i wykombinować jakieś zmiany może kadrowe w zespole.

Martwił mnie fakt, że nie miałem godnego zmiennika dla Deyversona. Tych których miałem to raczej takie zapchaj dziurę. Brakowało mi takiego Nacho, który potrafi zagrać na każdej pozycji w obronie i każdą rolą. U mnie był problem właśnie z rolą i ich umiejętnościami. Moim numerem 1 na ten moment będzie Ruben Sobrino, który w 5 meczach towarzyskich zdobył tylko 1 gola oraz 2 asysty. Mogłem postawić na Toquero, ale jego wiek mówi sam za siebie, 32-lata dla zawodnika który ma zapierniczać, za przeproszeniem to trochę za dużo. W trakcie przerwy urazu nabawił się Achraf, wypada on na 2-3 tygodnie.


Rywalem w 8. kolejce będzie Athletic Bilbao, które zajmuje 7 lokatę z 12 punktami.


Powołani na mecz z Athletic Bilbao:

Bramkarze: Fernando Pacheco, Adrian Ortola

Obrońcy: Carlos Vigaray, Alexis, Zouhair Feddal, Theo Hernandez, Ricardo Ely.

Pomocnicy: Daniel Torres, Nenad Krsticic, Manu Garcia, Aleksander Katai, Edgar, Marco Llorente, Raul Garcia, Ibai Gomez,

Napastnicy: Deyverson, Christian Santos, Toquero


Prawdopodobny skład: Pacheco - Vigaray, Alexis, Feddal, Hernandez/Garcia - D.Torres - Llorente, Krsticic/Camarasa - Katai, Edgar – Sabrino


Prawdopodobny skład Bilbao: Kepa – Lekue, San Jose, Laporte, Balenziaga – Iturraspe, Benat – Williams, R.Garcia - Muniain – Aduriz


Kolejka zaczyna się w piątek od meczu Celty Vigo z Sportingiem Gijón. W sobotę ligę zaczyna pojedynek Real Madryt z Valencia, Leganes z Eibarem, Las Palmas z Sevilla, FC Barcelona z Realem Betis. W niedzielę mecze rozgrywają Deportivo la Coruna z Atletico Madryt, My z Athleticiem Bilbao, a na koniec dnia Granada z Malagą. Kolejkę zamyka pojedynek między Osasuną z Realem Sociedad.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...