Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
krzysfiol

Sportowy livescore wiosenny

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że Lucasa bracket się posypał już wcześniej, a nie dosyć że się myliłem, to jeszcze po wczorajszych wynikach już mój typ na finał odpadł.

Duke :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam jestem zadowolony z bracketu jak na razie, bo całe F4 w grze [Arizona, Baylor, UCLA, Kansas], jak miałbym coś zmienić to dałbym pewnie finał Arizona - UCLA i wygrana Balla. Z większych wpadek to przede wszystkim Nova, bo typowałem ich wygraną też w kolejnej rundzie, bo akurat Duke i Louisville mam z porażką w Sweet 16 to tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to zaczynamy kolejną rundę. Najpierw Michigan - Oregon, ale to tylko chwilowe, bo o 0:39 Gonzaga z Press Wirginią. Potem Kansas i końcówka Arizony ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 30 HT. Fatalnie zbiera dziś Gonzaga.

Ten Walton momentami serio Kembe przypomina. Fajna końcówka Michigan z Oregonem

Oregon w e8, 69-68.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecz pelen walki i emocji, ale trochę sędziowanie wkurwia, bo miekkie faule strasznie. +2 dla Gonzagi i ostatnia minuta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gonzaga gra dalej, ale bedzie mi brakowalo Press Virginii. Niby Polak dalej, niby bracket okej, ale Virginia kupila mnie swoja gra. W dodatku takie miękkie bardzo sędziowanie trochę im sprawe utrudnilo. Brawo Zags, ale z taka obrona tablic i forma Williams-Gossa ciezko bedzie dalej. Karnowski świetna druga polowa ofensywnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kansas z blowoutem, ale Xavier dzielnie walczy

Wreszcie ktos inny niz Trier z punktami, wcześniejsze 15 punktow Arizony w jegotym wykonaniu

9-0 Xavier na koniec i UPSET

No i nie bede mial 4/4 w Final Four :/. Ale emocje super :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwszej serii w Planicy:

1. Kraft

...

4. Stoch

7. Żyła

18. Kot

19. Kubacki

Stoch ponad 17 punktów straty do Krafta. Kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jak Kraft nie zepsuje skoku to pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kraft pozamiatał. Wygrywa i ma nad Stochem (dziś piąty) 86 punktów przewagi przed ostatnim konkursem. Jedyna szansa dla Kamila to zwycięstwo w niedzielę i Kraft poza pierwszą... siedemnastką. Żyła (7.), Kot (12.), Kubacki (23.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz drugi dzien ze Sweet 16. Butler z UNC i Baylor z South Caroline to tylko przystawki przed hitem UCLA z Kentucky. Oby byly w miarę wyrównane, bo dopiero o 2:39 mecz rundy ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baylor ponad szesc minut bez punktu...

-15 HT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Devin Booker z Suns cisnął w Bostonie 70 punktów. Niezły wyczyn jak na 20-letniego zawodnika,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manekin challenge w skokach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stoch 251,5m

WOW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oszukalimy sendziów i Austryjaków!!!!111 Hehehehe xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy mu zaliczą ten wynik jako rekord życiowy, bo minimalna podpórka była, ale co jak co - rozjebał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.