Skocz do zawartości

Sportowy livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem też mecz Oregonu z UNC i muszę przyznać, że ci pierwsi wypuścili z rąk niesamowite szanse na finał. Przy -1 UNC stawali na linii i nie mogli trafić, aby zapewnić sobie wygraną, ale zbierali (głównie przez brak zastawienia podkoszowych Oregonu) i mogli ponownie dać się sfaulować, aby sytuacja znowu się powtórzyła.

 

Tak jakby drużyny chciały udowodnić która nie chce wygrać bardziej. Cztery nietrafione wolne w ostatnich 5 sekundach przy tylko +1, a i tak wygrać :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Bloki Collinsa <3

Gonzaga w finale :D

 

Trzeba będzie pokombinować, żeby obejrzeć to na żywo w nocy i przeżyć potem dzień w pracy :-k

 

Gdzieś jakiś replay tego dajo?

 

Już dawali około 7 rano w niedziele. Teraz to zostają chyba tylko torrenty, a tutaj w pracy mam poblokowane wszystkie strony, a adresu nie pamiętam, więc jeśli nie ma rojadirecta czy davka (ewentualnie rutracker lub pier720.ru) to mógłbym podrzucić link dopiero około 17.

Odnośnik do komentarza

 

 

Bloki Collinsa <3

Gonzaga w finale :D

 

Trzeba będzie pokombinować, żeby obejrzeć to na żywo w nocy i przeżyć potem dzień w pracy :-k

 

Gdzieś jakiś replay tego dajo?

 

Już dawali około 7 rano w niedziele. Teraz to zostają chyba tylko torrenty, a tutaj w pracy mam poblokowane wszystkie strony, a adresu nie pamiętam, więc jeśli nie ma rojadirecta czy davka (ewentualnie rutracker lub pier720.ru) to mógłbym podrzucić link dopiero około 17.

 

 

BTW. Davka już jest zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...