Skocz do zawartości

Piłkarski livescore wiosenny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Valencia przegrywa u siebie 0-2 z Sociedad, dobry prognostyk przed meczem w weekend :)


Isco w słupek z dystansu, Asensio w słupek z dystansu. Dodatkowo Asensio z 5 m w bramkarza, Morata z 6 m w bramkarza. Minęło 13 minut ;)


JAMESSSSSSS!!! Asysta Lucasa


Morata strzela, ale odgwizdany spalony asystującego Marcelo. Decyzja błędna, REAL OKRADZIONY ;)

Odnośnik do komentarza

Lucas nie trafia na pustą bramkę po genialnym rajdzie Asensio :<

 

Ogólnie Lucas najsłabszy dzisiaj ze zmienników IMHO. Co wcale nie znaczy, że zły.


Kovacić prostopadłe podanie w pole karne krzyżakiem <3

 

JAMMMEEEESSSS!!! Asysta Moraty. 4-1!


ISCOOOOO! Załużona bramka, w 100%! 5-1!


Joselu na 5-2, zbędne to było.


Wooh! CAAASEMIROOOO! z 20 m, po rękach Tytonia, 6-2!


Druga bramka niezaliczona po błędzie liniowego :/ A szkoda, Mariano by sobie dostrzelił.


Koniec meczu, 6-2, świetny mecz zmienników. Isco, Asensio, Morata, James, Kovacić, Lucas, Danilo - bardzo dobra gra, niewymagający przeciwnik, ale wykorzystali swoją szansę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie o to chodzi, że problemem nie jest James tylko BBC. Real z BBC z przodu gra gorzej, a przez to, że forsowana jest ta trójka z przodu traci się ogromny potencjał Jamesa, a i przy okazji Asensio czy Isco.

Stawia się na najlepszych po prostu ;) Do tego decyzje trenera. Dla nas może być dobry ten albo tamten. ZZ widzi ich praktycznie codziennie. Skoro James nie łapie się mniej więcej od początku, to coś musi znaczyć.

 

Jasne, ja też jestem zdania, że przy braku Bale`a i czasem CR7 gra wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza

No właśnie problem jest taki, że w Realu grają nazwiska. James się nie łapie, bo musi grać BBC, tak samo Isco nie gra. Jestem przekonany, że jeśli to Isco by wyszedł w pierwszym składzie na Klasyk, bo jest w niesamowitej formie ostatnio, to Real schodziłby z boiska jako zwycięzca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...