Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Luty


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym miesiącu dzielnie walczyły o miano najlepszej tylko dwie kariery: "Nexodus" TheDoctora oraz "Plan AKR" Cancuna. Wygrał ten pierwszy ledwie jednym głosem. W zasadzie nie ma za bardzo co się dziwić, skoro są to dwie mocne pozycje do czytania i oglądania. Tylko szkoda, że tak mało wpisów się u nich pojawia ostatnio. No, ale cóż... czekamy, może się polepszy.

Tak samo trzymam kciuki za nowe tematy, których jest spory niedostatek. Może po naprawie nowego pecza coś się ruszy.

 

Z taką małą ilością karier oraz wpisów, będzie trudno zagłosować na poczytny temat w lutym, ale się trzeba postarać.

Zapraszamy do oddawania głosów.

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda koń, tfu!, głosowanie? Każdy widzi.

Jakoś zaskoczenia nie ma. Przynajmniej dla mnie. Największą popularnością ostatnio cieszą się dwie bardzo dobre pozycje. I to pokazało się/pokazaliście w nominacjach.

"Piece of Cake" Loczka

oraz

"Cień wielkiej trybuny" Ralfa

dostały po dwa głosy i w ich ręce leci tytuł "Najlepszej Kariery wg Czytelników" za miesiąc luty. Gratulacje!

 

Po jednym głosie dostało się:

- stekenowi za "Niemożliwe znowu nie istnieje",

- judziemu za "Holenderski TOP:.

 

Im też można spokojnie gratulować uznania w oczach czytelników. Coś musi być w ich karierach, skoro ktoś je śledzi na bieżąco i nominuje.

 

Teraz znowu ponarzekam na małą ilość prowadzonych tematów w tym dziale. Szkoda, że tak wychodzi. Kiedyś bywała cała masa tematów. Minimum dwie strony z karierami były. Obecnie ledwo pół :(

Troszkę z innej beczki- w dziale z tekstami ostatnio podzieliłem się swoimi wspomnieniami odnośnie swojej przygody z całym światkiem menedżerów piłkarskich. Takie tam wypociny. Na razie jedynie kolega azakarsan podłapał temat i coś skrobnął od siebie.

Nie bójcie się! Zapraszam do pisania swoich wspomnień w tym temacie, podzielcie się przygodą ogólną w CMach, FMach, LPMach: "Moja przygoda z...".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...