Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, TomS napisał:

Zapraszamy na Mój Football Manager, tam masz szansę się wykazać. Nie wiem, czy wiesz, że @Mahdi ma prawie 42 lata, a w grę gra od 20:)

Nie powiem, mój idol. Wybitne osiągnięcie oraz jest czym się i jego chwalić. Osobiście wolałbym, żeby mnie ktoś pochwalił np. za bycie fajnym ojcem, mężem, pracownikiem niż tym, że gram w gre od 20 lat

Mi do takiego wieku jeszcze parę ładnych lat zostało, ale wolałbym (i będę) i teraz szczycić się czymś innym trochę. 

 

Ja Reapa jak najbardziej rozumiem. Płaci taka osoba na CMF, ma na sercu dobro tej strony, z którą jest związany X lat i może się obawiać, iż pojawiają się tu jakieś propozycje/zachęcania do podejrzanych (i nie tylko jego zdaniem) praktyk, za które strona CMF może mieć problemy, jeśli ktoś by się złapał za sprawę. 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, TomS napisał:

 

 

No ty jesteś naprawdę trochę opóźniony! Przecież to on ich odprawia, a nie oni sami się odprawiają, co za okaz!:)

Jak na informatyka to wyjątkowo słabo u ciebie (celowo z małej jbc) z logiką. No ale skoro twoja (jw) wizytówka jest witryna MFM wyglądająca jak praca zaliczeniowa w 1 klasie technikum to nie dziwi nic.

 

Masz w umowie jakiś zapis o biciu peanów na temat Mahdiego czy to takie twoje hobby i liczysz na premie?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Jak na informatyka to wyjątkowo słabo u ciebie (celowo z małej jbc) z logiką. No ale skoro twoja (jw) wizytówka jest witryna MFM wyglądająca jak praca zaliczeniowa w 1 klasie technikum to nie dziwi nic.

 

 

Z twoją logiką słabo. Nie to nie jest moje dzieło, tylko kolegi @Melera, który chwalił się że go zna, czyli The Kerimka. To ciekawe co piszesz, ponieważ TheKerimek i jego firma co stworzyła Mój Football Manager to autorytety informatyczne.Z tego co wiem, szef firmy VERT, TheKerimek miał nawet jakieś wykłady informatyczne w szkołach.

 

4 minuty temu, Meler napisał:

No to to jest pytanie które cały czas zadajemy - czemu on ich odprawia, skoro mogą zrobić to sami. 

 

Bo może chce wiedzieć, czy nie przyjadą do niego jacyś bandyci, chce wiedzieć z kim ma do czynienia? Nie wiem. W każdym razie wiem, że jak kupujesz bilet z własnego konta i chcesz zrobić tym co kupujesz odprawę, to musisz mieć dane. Nie ma siły.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, TomS napisał:

 

Bo @Mahdi tu się nie udziela, tylko kiedyś na cmrevolution potem stworzył swoją stronę. I każde dziecko co ogarnia FM-a, wie, że w Polsce prawdziwa legenda jest tylko jedna - on. Kto nie zna jego twórczości, to nic nie zna. On inspiruje ludzi i robi dla sceny tyle, co nikt nie zrobił.

 

Żeby ktoś kiedyś nie zrobił LCM, wspomnianego CM Rev i kilku innych stron, to nic by nie było. Wbij sobie do swojego łba, że Scena CM/FM nie narodziła się z Mahdim, tylko całe lata przed nim byli ludzie (m.in. anonimowy Meler), którzy to tworzyli i dzięki nim Mahdi dziś może zajmować się swoim projektem. Trudno żebyś to zauważył, mając głowę nie powiem gdzie, ale na chwilę obecną to Mahdi  najbardziej inspiruje ludzi do zadawania sobie pytania "co tu się odpierdala?". 

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Owszem, nie ma siły. Wszystko byłoby ok, tylko że przechowywanie i przetwarzanie takich danych podpada pod ustawę o ochronie danych osobowych. I tu jest cały clue. Dlaczego oczekujesz że ludzie zaufają Mahdiemu, kiedy on nie ufa im? 

 

I przez ten brak zaufania do nich - wymusza na nich podanie danych, których nikomu nie powinni podawać dla własnego bezpieczeństwa - na szali stawiając udział w finale o który walczyli. Jest to skrajnie nieuczciwe, skreśla wszystkie argumenty o "Kryształowości" Mahdiego itp. Przechowywanie tych danych i ich używanie wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu warunków, których - jestem prawie (podkreślam prawie, jeśli mi udowodnicie że się mylę to z chęcią odszczekam) pewny że nie spełnia. I to jest cały clue. 

 

Weźmy np. scenariusz że ktoś inny wchodzi w posiadanie tych danych i bierze na nie kredyt (już abstrahując od tego co można z tym zrobić) - Mahdi wystawia się na odpowiedzialność. Kieruje mną jedynie troska o jedną i drugą stronę ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, BartuS napisał:

O ja pierdole, po pierwsze jak mozna nazywac sie informatykiem na stronie? rozumiem jakiegos webmastera czy cos w tym stylu, ale informatyk to okreslenie takie ze ja jebe.

AUTORYTETY INFORMATYCZNE ktore robia strone na poziomie sredniego technikum to tez kekerotfl

Przecież to jest jedna wielka ściema. Ilu ludzi potrzebujesz do prowadzenia takiej strony? :D Wszystko według znanego nam i przerabianego scenariusza a’la Icon, który twierdził ze adminowanie forum to fizyka kwantowa i byle kto se z tym nie poradzi.

 

Moze ten kolezka Melera coś tam faktycznie robi, ale ten adwokat diabła to multikonto na pincet procent.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Koleżka szumne słowo - grywaliśmy razem w kosza :) Ale jak patrzę na jego stronkę i portfolio to nie wierzę, że obok tego co tam robi stoi MFM :) Zresztą tej wybitnej strony w portfolio nie uświadczysz, a imho powinna być na pierwszym miejscu przy takich osiągnięciach :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Meler napisał:

Owszem, nie ma siły. Wszystko byłoby ok, tylko że przechowywanie i przetwarzanie takich danych podpada pod ustawę o ochronie danych osobowych. I tu jest cały clue. Dlaczego oczekujesz że ludzie zaufają Mahdiemu, kiedy on nie ufa im? 

 

I przez ten brak zaufania do nich - wymusza na nich podanie danych, których nikomu nie powinni podawać dla własnego bezpieczeństwa - na szali stawiając udział w finale o który walczyli. Jest to skrajnie nieuczciwe, skreśla wszystkie argumenty o "Kryształowości" Mahdiego itp. Przechowywanie tych danych i ich używanie wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu warunków, których - jestem prawie (podkreślam prawie, jeśli mi udowodnicie że się mylę to z chęcią odszczekam) pewny że nie spełnia. I to jest cały clue. 

 

Weźmy np. scenariusz że ktoś inny wchodzi w posiadanie tych danych i bierze na nie kredyt (już abstrahując od tego co można z tym zrobić) - Mahdi wystawia się na odpowiedzialność. Kieruje mną jedynie troska o jedną i drugą stronę ;)

 

 

Nie jest z tobą wszystko ok. Przecież @Mahdi im te bilety wyśle kilka dni przed odlotem. Ale Ty tak tylko prowokujesz, żebym Ci odpisywał i żebyście mogli się bawić w kilka osób w swoim Hyde Parku. Bo lubicie pławić się w syfie. Ja żegnam, bawcie się beze mnie.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No cóż ja napierdalalem do kafejki żeby pobrać spolszczenie Profesora do cm, przy okazji pobrać jego opki żeby czytać w domu, pytałem Melera czy mogę z cmreview (?) Ściągnąć i dodać na swoją stronę gry nie związane z cm a które były na stronie ( striker na Commodore64

 

Możecie wyrzucać ile chcecie kasy ale szacunku nie kupicie. I myślałem że 42 lata to wiek w którym tak proste rzeczy już się rozumie.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W kwestii ochrony danych osobowych to trzeba przede wszystkim pamiętać, że polskie przepisy mogą różnić się od brytyjskich. Inną kwestią czy przekazane czy też udostępnione dane są przetwarzane w ramach prowadzonej działalności medialnej w sposób trwały czy też jednorazowo. Ale przede wszystkim należy pamiętać by dowodem osobistym nie szastać na lewo i prawo.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, TomS napisał:

Natomiast szef MFM przez kilka ostatnich lat napisał setki blogów, karier, założył zajebistą stronę z zajebistą społecznością i jeszcze organizuje Rozgrywkę Mistrzów. Funduje nagrody, robi konkursy, wniósł nową jakość do komunikacji między fanami.

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie wiem czemu moderatorzy na tej stronie nie reagują na wulgaryzmy i opluwanie innych członków tej strony .Wręcz jeszcze podjudzają do gówno burz i wyśmiewania się z innych użytkowników .Użytkownik Meler u nas z miejsca dostałby bana a tu jeszcze moderatorzy przyklaskują .

Taka sytuacja jest   nie pomyślenia na MFM ,jestem tam moderatorem i każdy kto by napisał cokolwiek o innym użytkowniku wulgarnie dostałby bana z miejsca . Robicie normalne cyrki i to w święta ,nudzi wam się ???  

  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz apeluję: nie stosujemy wycieczek osobistych. Temat jest obecnie (niestety) pod nadzorem moderatorskim. 

 

I myślę, że mogę pisać w imieniu całego MT: prędzej zmienimy nazwę forum z CMF na WKP(b), niż będziemy podawać jakiekolwiek dane naszych użytkowników. 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...