Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Lucas07 napisał:

Gdy nawet przez 24h nie potrafisz dotrzymać obietnicy nie publikowania więcej wpisów na forum :keke:

 

Nie doczytałeś, napisałem, że screen dotyczący bukowania biletów, to mój ostatni post w TEJ SPRAWIE.

 

Natomiast nie będzie przyzwolenia na bezkarne zniesławianie i obrażanie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, ajerkoniak napisał:

Błagam, wrzuć kopię zeznań jaką złożysz policji.

 

 

Uważasz to za zabawne? To wydaj najpierw przez 3 lata 50 000 złotych, a potem niech jakiś burak publicznie wypisuje, że potrzebujesz danych z dowodu do wzięcia kredytu, a nie zabukowania biletu na samolot. Uważasz, że świetnie się z tym czuję?

 

Proszę o kontakt kogoś z administracji/właścicieli i odpowiedzi na zgłoszone posty.

 

Wszystko ma swoje granice.

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Mahdi napisał:

 

Próbujesz mnie obrazić sugerując, że dane do zabukowania biletu na turniej finałowy potrzebne mi były do wzięcia kredytu? Nie znam Cię, ale będę zmuszony poprosić właścicieli o Twoje dane i zamierzam dochodzić swoich praw na wiadomej drodze.

Uwaga, to moja zawodowa opinia odnośnie podstaw prawnych do kierowania jakichkolwiek roszczeń w zaistniałej sytuacji wobec Melera:
:rotfl::keke::lol:

  • Lubię! 11
  • Haha 5
  • Uwielbiam 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mahdi napisał:

 

 

Uważasz to za zabawne? To wydaj najpierw przez 3 lata 50 000 złotych, a potem niech jakiś burak publicznie wypisuje, że potrzebujesz danych z dowodu do wzięcia kredytu, a nie zabukowania biletu na samolot. Uważasz, że świetnie się z tym czuję?

 

Proszę o kontakt kogoś z administracji/właścicieli i odpowiedzi na zgłoszone posty.

 

Wszystko ma swoje granice.

 

 

 

 

Nadal masz problemy z czytaniem, więc wklej, zacytuj gdzie JEDNOZNACZNIE ktoś napisał, że weźmiesz kredyt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...