Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

@Mahdi, ty się naprawdę powinieneś cieszyć, że cała sprawa rozgrywa się w miejscu, gdzie znajdują się ludzie sobie przychylni i nikt raczej celowo jmk nie zaszkodzi. Ale i tak na twoim miejscu zdjąłbym te screeny - zarówno stąd (co imho powinni zrobić moderatorzy), jak i ze swojej strony, na której wszyscy maniacy football managera mogą rywalizowac w rozgrywce mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Hajd napisał:

@Mahdi, ty się naprawdę powinieneś cieszyć, że cała sprawa rozgrywa się w miejscu, gdzie znajdują się ludzie sobie przychylni i nikt raczej celowo jmk nie zaszkodzi. Ale i tak na twoim miejscu zdjąłbym te screeny - zarówno stąd (co imho powinni zrobić moderatorzy), jak i ze swojej gównostronki.

No ale to dość duże i publiczne forum. Nie wiadomo co robią cicholurki...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mahdi napisał:

Wytłumaczcie mi jak się może odprawić, skoro bilety są na moim koncie?

No może. Tak jest skonstruowana strona firmy lotniczej.

 

BTW proszę o nieumieszczanie screenów z jakimikolwiek informacjami osobowymi (bez nich lub z zamazynymi spoczko), przynajmniej teraz. Usunąłem screena Reapera i raczej będziemy jako MT przewrażliwieni na punkcie tego typu zrzutów w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hajd napisał:

@Mahdi, ty się naprawdę powinieneś cieszyć, że cała sprawa rozgrywa się w miejscu, gdzie znajdują się ludzie sobie przychylni i nikt raczej celowo jmk nie zaszkodzi. Ale i tak na twoim miejscu zdjąłbym te screeny - zarówno stąd (co imho powinni zrobić moderatorzy), jak i ze swojej gównostronki.

 

Mahdi już chyba wyedytował posta. Poprosiłbym o skasowanie ""gównostronki" jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

https://www.ryanair.com/content/dam/ryanair/usefulinfo/online-check-in-guides/App Checkin.pdf

 

cytuję:

Retrieve your booking – you can do this either by selecting My Ryanair option if you are logged in or by selecting the option Email Address and filling in your six digit Reservation Number and Email Address used when making the booking.

 

OR czyli ALBO, czyli NIE POTRZEBA LOGOWAĆ SIĘ DO KONTA

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, BartuS napisał:

ale jak odprawie to juz nie bedziesz mogl odprawic, czy ty czlowieku ogarniasz w ogole internety?

 

 

Jak nie będę mógł, jak właśnie to robię? Ogarniam.  Ale nie ogarniam, że ktokolwiek może bilety z mojego konta odprawić. Bo to bzdura. Zresztą to ja mam rachunki za te bilety i gdyby ktoś odprawił się lub pozmieniał dane, to chyba by łatwo było dotrzeć, kto?

 

Piszcie życzliwie i uczciwie jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, BartuS napisał:

mozesz to robic, bo nikt tego nie zrobil... napisal ci @Reaper, wystarczy numer rezerwacji i twoj email (OGOLNODOSTEPNY ZIOM) i da sie to zrobic samemu, pisze ci to juz piaty raz chyba

 

 

Ja widzę że piszesz. Ale jak to możesz zrobić bez hasła do mojego konta?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

https://www.ryanair.com/content/dam/ryanair/usefulinfo/online-check-in-guides/App Checkin.pdf

 

cytuję:

Retrieve your booking – you can do this either by selecting My Ryanair option if you are logged in or by selecting the option Email Address and filling in your six digit Reservation Number and Email Address used when making the booking.

 

OR czyli ALBO, czyli NIE POTRZEBA LOGOWAĆ SIĘ DO KONTA

 

o tak, robie to ze swojego konta (jest screen wczesniej z lotem i moim imieniem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...