Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mahdi napisał:

 

 

I nic nie możesz zrobić dalej, kojarzysz?

Mogę w tym momencie wpisać tam cokolwiek i jmk jak pojawi się na lotnisku i nie będzie miał tych danych, które ja wpisałem, to nie poleci. Oczywiście nikt tego nie chce zrobić, ale udostępniłeś taką możliwość (choć kolejny raz kłamałeś w swoim wpisie, że się nie da, podając dziwnego maila, gdzie obok jest twój mail do logowania się do konta), narażając na taką sytuację.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mahdi napisał:

 

 

I nic nie możesz zrobić dalej, kojarzysz?

Dziękujemy za Twoje apele i zgłoszenia, do pełnego przedyskutowania, podsumowania i osądzenia sprawy MT potrzebuje tylko odpowiedzi na jedno pytanie:

Rozumiemy, że barti nie może się odprawić za jmk, bo nie ma jego danych z dowodu. Rozumiemy też, że nie zrobi tego Repear i Meler, bo również tych danych nie mają.

 

Czy jest możliwy scenariusz, w którym Ty też nie możesz odprawić jmk bo nie masz jego danych z dowodu (hipotetycznie, bo teraz wiemy, że je masz), ale jmk może się sam odprawić, bo ma swój dowód osobisty?

Czy jest teoretycznie możliwe, że po prostu nie wiedziałeś (bez żadnych złych intencji), że tak można? Odnoszę wrażenie, że cała ta draka wynikła z Twojej niewiedzy i niedopatrzenia, ale może możesz mi pomóc i wyjaśnić o co chodzi. No bo zrzuty ekranu jasno udowadniają, że odprawić może się każdy - musi tylko mieć dowód, żadne konto nie ma nic do rzeczy.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mahdi napisał:

 

 

O co Ci chodzi, mam bil;ety na swoim koncie.

Masz też ich dane osobowe, a pokazujesz że nie masz bladego pojęcia czym kończy publikowanie wrażliwych danych w internecie. Jeszcze raz, zupełnie szczerze i bez żadnych zlosliwosci - usun te numer rezerwacji z publicznie dostepnej strony, bo nikt do ciebie nie przyleci. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hawkeye napisał:

Dziękujemy za Twoje apele i zgłoszenia, do pełnego przedyskutowania, podsumowania i osądzenia sprawy MT potrzebuje tylko odpowiedzi na jedno pytanie:

Rozumiemy, że barti nie może się odprawić za jmk, bo nie ma jego danych z dowodu. Rozumiemy też, że nie zrobi tego Repear i Meler, bo również tych danych nie mają.

 

Czy jest możliwy scenariusz, w którym Ty też nie możesz odprawić jmk bo nie masz jego danych z dowodu (hipotetycznie, bo teraz wiemy, że je masz), ale jmk może się sam odprawić, bo ma swój dowód osobisty?

Czy jest teoretycznie możliwe, że po prostu nie wiedziałeś (bez żadnych złych intencji), że tak można? Odnoszę wrażenie, że cała ta draka wynikła z Twojej niewiedzy i niedopatrzenia, ale może możesz mi pomóc i wyjaśnić o co chodzi. No bo zrzuty ekranu jasno udowadniają, że odprawić może się każdy - musi tylko mieć dowód, żadne konto nie ma nic do rzeczy.

 

 

Mam swoje konto, gdzie ma trzy rezerwacje i tylko ja mogę dokonać odprawy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...