Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, piotr0506 napisał:

Naprawdę nie wiem czemu moderatorzy na tej stronie nie reagują na wulgaryzmy i opluwanie innych członków tej strony .Wręcz jeszcze podjudzają do gówno burz i wyśmiewania się z innych użytkowników .Użytkownik Meler u nas z miejsca dostałby bana a tu jeszcze moderatorzy przyklaskują .

Taka sytuacja jest   nie pomyślenia na MFM ,jestem tam moderatorem i każdy kto by napisał cokolwiek o innym użytkowniku wulgarnie dostałby bana z miejsca . Robicie normalne cyrki i to w święta ,nudzi wam się ???  

ciesz się, że nie reagujemy na takie używanie spacji i znaków przestankowych  :iksde: 

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 5
Odnośnik do komentarza

Wypada mi się tu wypowiedzieć, bo mnie też ta sprawa dotyczy.

 

Całe zamieszanie i w sumie gównoburza wyszła z powodu jakiegoś niedomówienia i niezrozumienia się. Zabrakło zwykłego pytania zamiast domniemania złego i po prostu odpowiedzi. A iskra zawsze może wywołać ogień. Za chwilę padły podniosłe tony, złe słowa i się zaczął cyrk dla reszty, która urządziła sobie tutaj igrzyska. Dziwne tylko, że MT (nie pierwszy raz zresztą) nie interweniował, a czasami ma skłonność do dawania ostrzeżeń przy pierwszej próbie ;)

 

Ogólnie dziękuję za troskę o moją podróż, na pewno zdam relację Wam na forum jak było :) To forum to część mojego życia, jestem już tu od tylu lat (owszem, byłem na LFM, FM City czy FM Zone, ale to stąd się wywodzę), z wieloma osobami się zżyłem, wielu poznałem osobiście i wielu mi kibicuje w walce w życiu, ale czasem chyba jestem już za stary na takie "atrakcje". Ja wiem, że po akcji z Robsonem wiele osób jest wyczulonych, ale wiem też jak się czuje osoba, co do której padają takie oskarżenia - przez tego nieszczęsnego Robsona też mnie to przecież spotkało, kiedy potrzebowałem wsparcia, pomocy i sprzedawałem swoje fanty  - padły wtedy słowa, że nie wiadomo czy to nie oszustwo. Część z Was mi pomogła, kupiła ode mnie gry czy szaliki - nie oszukałem nikogo, ale część wolała być sceptyczna. Ja stanąłem na nogi, zdobyłem dodatkowe wykształcenie, pracę, zacząłem lepiej zarabiać i co? Padły słowa, że czemu ja na gry i samochód wydałem... Tacy jesteśmy.

 

Tak ludzie kłamią i oszukują, ale nie można każdego tak traktować z góry. Skoro była możliwość, żeby nie podawać tych danych z dowodu to mógł tak zrobić, ale nie musiał. Szczerze? Ja nigdy nie leciałem samolotem, nie wiem jak wygląda odprawa i trochę się cykam ;) Im mniej rzeczy dla mnie do załatwienia tym lepiej. Ja wierzę w ludzi i im ufam, pewnie nie raz się na tym przejadę, ale takie życie, nikt nie obiecał, że będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Zawsze staram się być człowiekiem.

 

A co do strachu - jasne, że jest. Jedziesz najpierw do Warszawy spotkać się z dwoma gościami, których kojarzysz z internetu, a potem wspólny lot i kilka dni w hotelu. No dobra, a zloty? Przecież to niemal identyczna sytuacja. Lucas chyba na zlot przybył w wieku 13 czy 14 lat. 20 facetów grających ciągle w jakąś grę spotyka się i mieszkają razem przez kilka dni? Hmm jak to brzmi z boku? ;)

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko racja, ale jak przyjedziesz na zlot w wieku 14 lat i ktoś ci kupi piwo, to grozi mu paragraf. Jak ktoś zbiera twoje dane, to niezależnie od jego intencji, twoich, ani tego co sie rzeczywiscie stanie - grozi mu paragraf. 

 

Jedyne co zrobilismy to zwrocilismy uwage, ze mozna nie kupowac 14-latkowi piwa, a gosciom dac sie samym odprawic bez naginania/lamania prawa. jest to podobno oszczerstwo, szkalowanie i jutro mam sie stawic na KGP w Warszawie zlozyc wyjasnienia :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Feanor napisał:

MT interweniował co najmniej trzykrotnie. Rozumiem konieczność łapania punktów u Mahdiego, ale apelowałbym o zmianę sposobu. 

 

 

A ja apeluję raz jeszcze o moderację obraźliwych, obelżywych wręcz i bzdurnych postów oraz czekam na przeprosiny. Poczekam do jutra. Ustaliłem już dane właściciela tej strony (pan Michał Kędzia z miasta Borek Wlkp). Sprawa została upubliczniona na Mój Football Manager:

 

https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1762/zakup-biletow-lotniczych-opowiesc-o-tym-jak-niektorzy-spedzili-drugi-dzien-swiat

 

  • Smutny 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...