Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Mahdi napisał:

 

 

Tomek, ja już napisałem wszystko na ten temat, nie tłumacz rzeczy oczywistych:)

 

 

 

Powiedz mi kim Ty jesteś, że kreujesz się na stróża prawa i mojego nadzorcę?!! Z jakich powodów próbujesz mnie zniesławić i podważyć moją wiarygodność? Wszystkie Twoje posty zostały zgłoszone. To nie jest śmieszne, co robisz.

 

Czekam 24 godziny na przeprosiny i moderację zgłoszonych postów.

 

Za to to co ty robisz jest bardzo śmieszne :) Jesteś skrajnie przewrażliwiony na swoim punkcie - to raz. Nie kreuję się na stróża prawa, a raczej na kolegę jednego takiego Adriana, którego dane posiadasz bezprawnie i możesz z nimi zrobić co chcesz. Uważam, że jest to wobec niego i całej reszty bardzo nie ok - mówić im, że MUSZĄ ci przysłać skan dowodu (PODAJĄC TYM SAMYM BARDZO WRAŻLIWE DANE I CZYNIĄC CIEBIE ICH ADMINISTRATOREM - jestem prawie pewien, że nie przechowujesz i nie przetwarzasz tych danych zgodnie z prawem) a na wskazanie, że to złe i niepotrzebne - reagowanie żenującymi tekstami o pozwach i "spotkamy się w sadzie". Ile ty masz lat? 13? 

 

Na podważanie wiarygodności zasługuje każdy, kto wykorzystuje swoją pozycję do wymuszania zachowań, zwłaszcza szkodliwych dla drugiej strony. Sugerowałbym nikomu nie podawać swoich danych z dowodu, czy to Mahdi czy nie. 

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

@Meler Twoje wpisy są żenujące. Piszesz tak, jakby @Mahdi planował kogoś oszukać czy też już oszukał, tymczasem wszyscy wiedzą, że tak nigdy nie było. Myślisz, że rednacz takiej strony jak Mój Football Manager, dla którego Rozgrywka Mistrzów jest wszystkim mógłby sobie pozwolić na jakieś wałki? To już jego trzeci turniej i nikt nigdy nie zgłaszał najmniejszych pretensji, że nie dostał pieniędzy, czy gry. Jeden z laureatów był już zresztą na pierwszej RM w Anglii i myślisz, że mu nie ufa?  Poza tym @EddyManiolo czy ja mamy jako Root Admini umowy z Mój Football Manager, Dobrze wiemy, gdzie @Mahdi mieszka, tak samo jak on wie gdzie my. Ty natomiast jesteś anonimem, który próbuj obrazić jednego z największych Fm-maniaków jakich znam. Który jest kryształowo wręcz uczciwy. To jest zwyczajnie obrzydliwe i niesmaczne.

Pomyślałeś chociaż przez chwilę, jak on się czuje? Nie, bo wyżyłeś się w internecie.

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Nie interesuje mnie - jak już kilka razy pisałem - co Mahdi zamierza zrobić z danymi które otrzymał. Sam fakt, że WYMUSIŁ ICH PODANIE i je przechowuje jest co najmniej wątpliwy moralnie, jeśli nie prawnie. 

 

Co do kryształowości Mahdiego - nie będę się wypowiadał. 


Co do mojej anonimowości - Artur Melerowicz, Bytom, Polska. TheKerimek zna mnie osobiście. Jak chcesz, to podam adres na PW bo już nie przesadzajmy. Mahdi i ty jesteście bardziej anonimowi w tym temacie ode mnie, a to dlatego że jak obaj nie wiedzieliście co to manager, ja byłem LEGENDĄ TEJ SCENY ;). 

 

Średnio mnie interesują uczucia Mahdiego 

No i jedyną osobą która tu kogoś obraziła jest Mahdi piszący do mnie per burak :)

  • Lubię! 14
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Meler napisał:

Nie interesuje mnie - jak już kilka razy pisałem - co Mahdi zamierza zrobić z danymi które otrzymał. Sam fakt, że WYMUSIŁ ICH PODANIE i je przechowuje jest co najmniej wątpliwy moralnie, jeśli nie prawnie. 

 

Co do kryształowości Mahdiego - nie będę się wypowiadał. 


Co do mojej anonimowości - Artur Melerowicz, Bytom, Polska. TheKerimek zna mnie osobiście. Jak chcesz, to podam adres na PW bo już nie przesadzajmy. Mahdi i ty jesteście bardziej anonimowi w tym temacie ode mnie, a to dlatego że jak obaj nie wiedzieliście co to manager, ja byłem LEGENDĄ TEJ SCENY ;). 

 

Średnio mnie interesują uczucia Mahdiego 

 

 

TheKerimek jest głównym informatykiem Mój Football Manager, więc sprawdzimy te informacje oraz Ciebie. Właśnie The Kerimek jest jedną z tych osób, która może dużo powiedzieć o krystalicznej uczciwości @Mahdiego.

 

Ty legendą? A co takiego legendarnego zrobiłeś będąc od @Mahdiego o 8 lat młodszym? Nie wiedziałem nigdzie abyś coś organizował, prowadził ciekawe blogi, kariery, itd. Trzeba być naprawdę zdrowo szurniętym, aby powtarzać brednie, że @Mahdi cokolwiek wymusił:)  Potrzebował danych do zakupu biletów, które zakupił z własnych ciężko zarobionych pieniędzy. A Ty się do niego przypieprzasz bo nudzi Ci się w święta i tyle. Mógłbyś się udzielać, gdyby ktokolwiek z laureatów poprosił Cię o interwencję, a z tego co wiem, to wszyscy są zadowoleni i nie mają żadnych problemów. To Ty je sztucznie tworzysz.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sprawdzacie mnie :) ROTFL 

 

Dobra, bo nie chce mi się powtarzać - napiszę więc po raz ostatni - kilka osób juz tutaj pokazało, że poza imionami i nazwiskami niczego więcej nie trzeba by przeprowadzić proces zakupu komuś biletu, podać mu numer rezerwacji i pozwolić się odprawić. Dziwię się, że w całym tym zamieszaniu żaden z was nie odniósł się jeszcze do tego. 

 

I to jest clue sprawy - jak nie rozumiesz, to przykro mi :)

 

EOT

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Meler napisał:

Sprawdzacie mnie :) ROTFL 

 

Dobra, bo nie chce mi się powtarzać - napiszę więc po raz ostatni - kilka osób juz tutaj pokazało, że poza imionami i nazwiskami niczego więcej nie trzeba by przeprowadzić proces zakupu komuś biletu, podać mu numer rezerwacji i pozwolić się odprawić. Dziwię się, że w całym tym zamieszaniu żaden z was nie odniósł się jeszcze do tego. 

 

I to jest clue sprawy - jak nie rozumiesz, to przykro mi :)

 

EOT

 

Powiedz czy jesteś tak prosty, czy udajesz, że nie rozumiesz?! Jak krowie an rowie: @Mahdi kupił laureatom RM bilety ze swojego konta Ryanair i żeby móc ich odprawić, bo to ON ich odprawia, potrzebował danych z dokumentu tożsamości Załapałeś nareszcie?! Czy narysować?

 

Im to pasuje, @Mahdiemu ta pasuje, to czemu, za przeproszeniem, wpierdalasz się pomiędzy wódkę, a przekąskę? Z Tobą nie można normalnie...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Counter napisał:

Sry, Mahdiego kojarzymy tutaj może z rok, dwa, Melera 13 lat. Legenda jest tutaj tylko jedna. ;) 

 

Bo @Mahdi tu się nie udziela, tylko kiedyś na cmrevolution potem stworzył swoją stronę. I każde dziecko co ogarnia FM-a, wie, że w Polsce prawdziwa legenda jest tylko jedna - on. Kto nie zna jego twórczości, to nic nie zna. On inspiruje ludzi i robi dla sceny tyle, co nikt nie zrobił.

  • Zmieszany 1
  • Dzięki! 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
 
Powiedz czy jesteś tak prosty, czy udajesz, że nie rozumiesz?! Jak krowie an rowie:@Mahdi kupił laureatom RM bilety ze swojego konta Ryanair i żeby móc ich odprawić, bo to ON ich odprawia, potrzebował danych z dokumentu tożsamości Załapałeś nareszcie?! Czy narysować?
 
Im to pasuje,@Mahdiemu ta pasuje, to czemu, za przeproszeniem, wpierdalasz się pomiędzy wódkę, a przekąskę? Z Tobą nie można normalnie...
To ja Tobie wytłumaczę jak krowie na rowie. Zaraz Ci kupię bilet (sprawdzę tylko czy lata coś do zoo bo jesteś ciężki okaz) i dam Ci się odprawić osobiście. Nie będę od Ciebie chciał żadnych danych. Powiesz "wow magia", z klatki się będziesz musiał już jednak wydostać sam. Czego nie rozumiesz w tym screenie który wysłałem? Czego nie rozumiesz oprócz słowa pisanego i obrazkowego i tłumaczenia kilku osób?
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Meler napisał:

No niestety moja twórczość w dużej mierze przepadła wraz z cmo czy fmot więc jadę tylko na reputacji ;)

 

Zapraszamy na Mój Football Manager, tam masz szansę się wykazać. Nie wiem, czy wiesz, że @Mahdi ma prawie 42 lata, a w grę gra od 20:)

Odnośnik do komentarza
Teraz, Brudinho napisał:
7 minut temu, TomS napisał:
 
Powiedz czy jesteś tak prosty, czy udajesz, że nie rozumiesz?! Jak krowie an rowie:@Mahdi kupił laureatom RM bilety ze swojego konta Ryanair i żeby móc ich odprawić, bo to ON ich odprawia, potrzebował danych z dokumentu tożsamości Załapałeś nareszcie?! Czy narysować?
 
Im to pasuje,@Mahdiemu ta pasuje, to czemu, za przeproszeniem, wpierdalasz się pomiędzy wódkę, a przekąskę? Z Tobą nie można normalnie...

To ja Tobie wytłumaczę jak krowie na rowie. Zaraz Ci kupię bilet (sprawdzę tylko czy lata coś do zoo bo jesteś ciężki okaz) i dam Ci się odprawić osobiście. Nie będę od Ciebie chciał żadnych danych. Powiesz "wow magia", z klatki się będziesz musiał już jednak wydostać sam. Czego nie rozumiesz w tym screenie który wysłałem? Czego nie rozumiesz oprócz słowa pisanego i obrazkowego i tłumaczenia kilku osób?

 

 

No ty jesteś naprawdę trochę opóźniony! Przecież to on ich odprawia, a nie oni sami się odprawiają, co za okaz!:)

1 minutę temu, Counter napisał:

Ja robię kupę od 24 lat, czy to czyni mnie legendą przemiany materii?

 

Może tylko to potrafisz - robić kupę. Natomiast szef MFM przez kilka ostatnich lat napisał setki blogów, karier, założył zajebistą stronę z zajebistą społecznością i jeszcze organizuje Rozgrywkę Mistrzów. Funduje nagrody, robi konkursy, wniósł nową jakość do komunikacji między fanami.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, TomS napisał:

Może tylko to potrafisz - robić kupę. Natomiast szef MFM przez kilka ostatnich lat napisał setki blogów, karier, założył zajebistą stronę z zajebistą społecznością i jeszcze organizuje Rozgrywkę Mistrzów. Funduje nagrody, robi konkursy, wniósł nową jakość do komunikacji między fanami.

Ja pije tylko do tego, że ocena legendarności jest mocno subiektywna, dla Ciebie Legendą jest Mahdi, dla mnie jak i wielu jest to sprawa dyskusyjna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...