Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Meler napisał:

Obchodzi mnie tyle, że jakbym zebrał skany dowodów 5 osób, to zostaję administratorem danych osobowych (wrażliwych) i obowiązują mnie pewne przepisy dotyczące sposobu ich przechowywania i przetwarzania. Niezależnie od intencji moich i ludzi którzy mi te dane podali. Nikt chyba nie chciałby żeby Mahdi spędził parę lat za kratkami, stąd pytanie po co mu dane, które nie są mu potrzebne (bo odpowiedź że do odprawy jest mylna - odprawić może się pasażer, a nie kupujący bilet - przy zakupie biletu danych nie potrzeba). Doświadczenie z interenetem mówi, że zazwyczaj takie akcje są robione w jednoznacznym celu, tym bardziej chcielibyśmy wiedzieć co i jak, zwłaszcza że np. bardzo znany użytkownik tego forum, który ma lecieć na finałowy turniej - jakby to ująć - jest bardzo lubiany i wszyscy wiemy, że ostatnią rzeczą której mu trzeba jest targanie kogoś po sądach i tłumaczenie, że nie wzięlo się tego kredytu.

Nie wiem gdzie Ty Mahdi widzisz tutaj sugerowanie, że chcesz brać kredyt na te dane? Meler napisał jedynie, że zgodnie ze znanymi nam w internecie praktykami, a nawet z wydarzeniami na tym forum parę lat temu, zdarzają się takie sytuacje. Jedyne o co prosimy to o przybliżenie nam dlaczego wybrałeś taką, a nie inną formę zakupu biletów dla uczestników.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Counter napisał:

Nie wiem gdzie Ty Mahdi widzisz tutaj sugerowanie, że chcesz brać kredyt na te dane? Meler napisał jedynie, że zgodnie ze znanymi nam w internecie praktykami, a nawet z wydarzeniami na tym forum parę lat temu, zdarzają się takie sytuacje. Jedyne o co prosimy to o przybliżenie nam dlaczego wybrałeś taką, a nie inną formę zakupu biletów dla uczestników.

Do zakupu biletów nie potrzeba innych danych prócz imienia i nazwiska

https://imgur.com/a/DQaBR

więc raczej chodzi o to dlaczego chce się odprawiać za uczestników (bo jak rozumiem do tego są te dane potrzebne)

Odnośnik do komentarza

@Misiek bo tanie linie tj. Ryanair do odprawy wymagają podania danych (nr dowodu lub numer paszportu) osoby podróżującej przez osobę która ma na koncie zakupione bilety (zakupiła bilety). A draka wynikła z tego, że Mahdi stwierdził, że już do samego kupna te dane potrzebuje co nie jest prawdą. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Brudinho napisał:

@Misiek bo tanie linie tj. Ryanair do odprawy wymagają podania danych (nr dowodu lub numer paszportu) osoby podróżującej przez osobę która ma na koncie zakupione bilety (zakupiła bilety). A draka wynikła z tego, że Mahdi stwierdził, że już do samego kupna te dane potrzebuje co nie jest prawdą. 

Nie wydaje mi się.

 

Żeby się odprawić potrzebujesz numeru rezerwacji i adresu email na który została zrobiona. A odprawić możesz się spokojnie sam w takiej sytuacji.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Misiek napisał:

Do zakupu biletów nie potrzeba innych danych prócz imienia i nazwiska

https://imgur.com/a/DQaBR

więc raczej chodzi o to dlaczego chce się odprawiać za uczestników (bo jak rozumiem do tego są te dane potrzebne)

 

No po prostu żałosne! Załóż sobie konto na Ryanair i spróbuj kupić bilety dla trzech osób i wtedy zobaczysz czy nie są potrzebne dane z dowodu:) Musisz je podać, jak nie wcześniej to później! Chyba  że wymagasz, aby @Mahdi kupując bilety na samolot podawał laureatom dane do swojego konta na ryanair i napisał - odprawiajcie się sami:) Nawet tak by nie mógł zrobić, bo tam są dane wszystkich tych co polecą:)

17 minut temu, Brudinho napisał:

@Misiek bo tanie linie tj. Ryanair do odprawy wymagają podania danych (nr dowodu lub numer paszportu) osoby podróżującej przez osobę która ma na koncie zakupione bilety (zakupiła bilety). A draka wynikła z tego, że Mahdi stwierdził, że już do samego kupna te dane potrzebuje co nie jest prawdą. 

 

Po raz pierwszy coś mądrego napisałeś. Dokładnie tak, bo zakupił dla całej trójki bilety ze swojego konta. I Ryanair wymaga danych pasażerów.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Meler napisał:

Nie wydaje mi się.

 

Żeby się odprawić potrzebujesz numeru rezerwacji i adresu email na który została zrobiona. A odprawić możesz się spokojnie sam w takiej sytuacji.

 

 

 

 

Hmm no po sprawdzeniu jednak chyba wystarczy znać numer rezerwacji który Mahdi może podać takiej osobie.

 

 

 

https://zapodaj.net/11f10460dcb85.jpg.html

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Meler napisał:

Jak chcecie to jutro zadzwonię do Ryanair i zapytam by rozwiać wątpliwości bo na pewno nie wymagają od kogoś chcącego kupić komuś bilet łamania prawa

Takim LEGENOM nie ufamy. Nagraj i wrzuć, żeby nie było przekrętów :keke: 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, TomS napisał:

 

No po prostu żałosne! Załóż sobie konto na Ryanair i spróbuj kupić bilety dla trzech osób i wtedy zobaczysz czy nie są potrzebne dane z dowodu:) Musisz je podać, jak nie wcześniej to później! Chyba  że wymagasz, aby @Mahdi kupując bilety na samolot podawał laureatom dane do swojego konta na ryanair i napisał - odprawiajcie się sami:) Nawet tak by nie mógł zrobić, bo tam są dane wszystkich tych co polecą:)

 

Po raz pierwszy coś mądrego napisałeś. Dokładnie tak, bo zakupił dla całej trójki bilety ze swojego konta. I Ryanair wymaga danych pasażerów.

 

 

Tomek, ja już napisałem wszystko na ten temat, nie tłumacz rzeczy oczywistych:)

 

 

8 minut temu, Meler napisał:

Jak chcecie to jutro zadzwonię do Ryanair i zapytam by rozwiać wątpliwości bo na pewno nie wymagają od kogoś chcącego kupić komuś bilet łamania prawa

 

Powiedz mi kim Ty jesteś, że kreujesz się na stróża prawa i mojego nadzorcę?!! Z jakich powodów próbujesz mnie zniesławić i podważyć moją wiarygodność? Wszystkie Twoje posty zostały zgłoszone. To nie jest śmieszne, co robisz.

 

Czekam 24 godziny na przeprosiny i moderację zgłoszonych postów.

 

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mahdi napisał:

 

 

Tomek, ja już napisałem wszystko na ten temat, nie tłumacz rzeczy oczywistych:)

 

 

 

Powiedz mi kim Ty jesteś, że kreujesz się na stróża prawa i mojego nadzorcę?!! Z jakich powodów próbujesz mnie zniesławić i podważyć moją wiarygodność? Wszystkie Twoje posty zostały zgłoszone. To nie jest śmieszne, co robisz.

 

Czekam 24 godziny na przeprosiny i moderację zgłoszonych postów.

 

 

Dwie osoby udowodniły Ci już, że Twoja prośba o numery dowodów jest bezpodstawna bo można zrobić to bez. Brniesz w zaparte? Podważasz swój autory(haha)tet. 

4 minuty temu, FYM napisał:

 

 

A kim Ty jesteś pajacu, że bronisz mu się udzielać na tym forum?

 

FYM.....Weź po kolei a nie się wyrywasz. Chłopak się nie wyrobi z tymi pozwami

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

A co jak miną bez przeprosin?

 

Opiszę po prostu całą sprawę na Mój Football Manager. Wraz y podaniem nicków, cytowaniem postów, itd. Potem poproszę o usuniecie stąd konta oraz wszystkich dodanych postów. To wszystko.

 

Moja opinia jak i opinia MFM jest nieposzlakowana, zawsze wywiązywaliśmy się ze wszystkiego, wtapiamy w to wszystko mnóstwo pieniędzy , zatem nie pozwolę sobie na publiczne szkalowanie i naruszanie moich dóbr osobistych. Tym bardziej, że żaden z uczestników turnieju finałowego nie zgłosili najmniejszych obiekcji co do sposobu zakupu biletów lotniczych ani jakichkolwiek innych.  Zresztą mamy grupę "Finaliści 3RM" i oni o opluwaniu mojej osoby doskonale wiedzą.

 

Tymczasem poczekam cierpliwie na reakcję modów i życzę udanej końcówki świętowania:-)

 

Miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...