Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

@Hawkeye, zauważ, że to @Brudinho zaczął obrażanie. Na Mój football Manager takie coś byłoby nie do pomyślenia. Zamierzam poinformować @Mahdi jak jest tu traktowany przez niektórych. Będę mu doradzał, aby zrezygnował z konta tutaj i żeby nie dzielił się wydarzeniami z Mój Football Manager. Z tego co wiem, kilku userów z forum brało udział w RM, więc chyba byłoby szkoda.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Mahdi napisał:

Po trzecie, w jakim celu potrzebowałbym danych z dowodu, gdyby nie były wymagane, w dodatku gdy ja to kupuję?! Pomyśl trochę zanim zaczniesz pisać obraźliwe posty!

Wiele razy latalem na rozne wycieczki organizowane przez rozne podmioty roznymi liniami lotniczymi (Lufthansa, Lot, Air Dolomiti, te portugalskie, zapomnialem jak sie nazywaja) i NIGDY nie byly potrzebne seria i numer dowodu - co najwyzej pesel. I kto cie tam wie po co te dane sa potrzebne, moze ich uzyjesz do wziecia pozyczki w providencie albo innym bocianie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, TomS napisał:

@Hawkeye, zauważ, że to @Brudinho zaczął obrażanie. Na Mój football Manager takie coś byłoby nie do pomyślenia. Zamierzam poinformować @Mahdi jak jest tu traktowany przez niektórych. Będę mu doradzał, aby zrezygnował z konta tutaj i żeby nie dzielił się wydarzeniami z Mój Football Manager. Z tego co wiem, kilku userów z forum brało udział w RM, więc chyba byłoby szkoda.

 

Oby szybko i żeby zdążył zamknąć przed nowym rokiem. Na mfm to ą i ę ale co chwila wypływa jakiś lolik np. ktoś się nie zgadza z najjaśniejszym :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Nie jesteśmy Moim football managerem i raczej mówię w imieniu całego MT, że nie jest on dla nas żadnym wzorem. Zwłaszcza gdy słyszę o kolejnych osobach tam banowanych, bo piszą coś nie po linii partii (ale nie zaglądam tam, więc wiem tyle ile usłyszałem). 

Jesteś wolny doradzać mu co chcesz i on jest wolny nigdy więcej się tu nie udzielać, nie zamierzam traktować innych użytkowników inaczej z powodu jakichkolwiek gróźb.  

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hawkeye napisał:

Nie jesteśmy Moim football managerem i raczej mówię w imieniu całego MT, że nie jest on dla nas żadnym wzorem. Zwłaszcza gdy słyszę o kolejnych osobach tam banowanych, bo piszą coś nie po linii partii (ale nie zaglądam tam, więc wiem tyle ile usłyszałem). 

Jesteś wolny doradzać mu co chcesz i on jest wolny nigdy więcej się tu nie udzielać, nie zamierzam traktować innych użytkowników inaczej z powodu jakichkolwiek gróźb.  

 

Tolerujecie obraźliwe posty. Wiem, że po wczorajszym i braku reakcji na obrażanie go @Mahdi zarzekał się, że "nigdy więcej" nic tu nie doda. Ale jak to on, zaraz zapomni i wybaczy. W ogóle to zdziwiłem się, że dodał wam tu post o niższych ligach...  A chcecie bawić się w bardziej kulturalnym klimacie, to zapraszam do naszej społeczności na Mój Football Manager. Ode mnie dziś to by było na tyle.

  • Haha 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, TomS napisał:

 

Tolerujecie obraźliwe posty. Wiem, że po wczorajszym i braku reakcji na obrażanie go @Mahdi zarzekał się, że "nigdy więcej" nic tu nie doda. Ale jak to on, zaraz zapomni i wybaczy. W ogóle to zdziwiłem się, że dodał wam tu post o niższych ligach...  A chcecie bawić się w bardziej kulturalnym klimacie, to zapraszam do naszej społeczności na Mój Football Manager. Ode mnie dziś to by było na tyle.

 

Całe NIE-szczęście to co Pan Mahdi pisze i co robi to dwie zupełnie inne rzeczy. Dlatego bałbym się Mu (mu mu kumacie? ;) ) Panu Mahdiemu znaczy podawać jakichkolwiek danych, bo Pan Mahdi wykorzysta je do kupna biletów i odprawienia się ale np. schizofreniczne alter ego Pana Mahdiego może już kupić sobie lodówkę na te dane (wystarczą znajomości w sklepie). 

Nie wiem czy Pan Mahdi pokazywał komukolwiek, jakiekolwiek swoje dane, namiary by w razie problemów na policji przy składaniu zawiadomienia o przestępstwie opisywać go peanami na jakie Pan Mahdi niewątpliwie zasłużył no ale policjant ( wiadomo jakie stereotypy) mógłby nie skojarzyć.  Nie przypisuje Panu Mahdiemu złych intencji, natomiast dał się poznać mnie i sporej ilości ludzi jako kreatura, która nie posiada kręgosłupa moralnego, potrafiąca kłamać i knuć. Osobiście nie dałbym Panu Mahdiemu potrzymać nawet wody.... A już zwłaszcza po akcjach w których groził sądami, wyzywał itp. No to tylko się prosi podać takiej osobie dane co? :keke:

 

 

@TomS oh atmosfera w której lepiej nie mieć swojego zdania? Oh już biegnę :keke:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Brudinho, raczej nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz. Dla twojej wiadomości: @Mahdi jest najbardziej rzetelną, obowiązkową, uczciwą i postępująca najbardziej fair osobą, którą znam. Poważny facet, który zawsze dotrzymuje obietnic. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale każda osoba z rangą Root Admin ma podpisaną z @Mahdiumowę, a więc tak, znam jego pełne dane. Wstydziłbyś się tak pisać o człowieku, który na RM wydał kupę siana, co chwilę organizuje jakieś konkursy, funduje gry, itd.  Po prostu wstyd. Kręgosłupa moralnego to nie masz ty, a nie on.

  • Haha 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, TomS napisał:

@Brudinho, raczej nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz. Dla twojej wiadomości: @Mahdi jest najbardziej rzetelną, obowiązkową, uczciwą i postępująca najbardziej fair osobą, którą znam. Poważny facet, który zawsze dotrzymuje obietnic. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale każda osoba z rangą Root Admin ma podpisaną z @Mahdiumowę, a więc tak, znam jego pełne dane. Wstydziłbyś się tak pisać o człowieku, który na RM wydał kupę siana, co chwilę organizuje jakieś konkursy, funduje gry, itd.  Po prostu wstyd. Kręgosłupa moralnego to nie masz ty, a nie on.

 

700-45397-Kiss+ass+of+the+month+award.jp

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, TomS napisał:

 Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale każda osoba z rangą Root Admin ma podpisaną z @Mahdiumowę, a więc tak, znam jego pełne dane. Wstydziłbyś się tak pisać o człowieku, który na RM wydał kupę siana, co chwilę organizuje jakieś konkursy, funduje gry, itd.  Po prostu wstyd.

 

 

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Meler napisał:

A w którym to miejscu Mahdi został obrażony przez reapera od czego jak sugerujesz wszystko się zaczęło? Obraźliwym dla niego jest zadawanie mu całkiem na miejscu w tych okolicznościach pytania? Czy wykazywanie że co najmniej się myli?

 

 

W niczym się nie myli. Pokazał przecież screena, że to jest wymagane. Jakim trzeba być nieobytym człowiekiem, żeby nie wiedzieć, że aby kupić bilet dla konkretnego pasażera, koniecznością jest podanie danych dokumentu z którym będzie podróżował. Potem podczas sprawdzania biletów na lotnisku trzeba przyjść z tym samym dokumentem. Więc jest to takie przyczepianie się po to, że samemu nic się nie umie zrobić i zazdrości się, że @Mahdi umie i chce. Żenujące zachowanie i to wszystkich związanych z fmrevolution, ale to normalne:)Tak zazdrościcie, że udało nam się w te kilka lat zbudować najchętniej odwiedzaną stronę z najaktywniejszymi użytkownikami? 

  • Haha 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No ale już tu napisano - żeby kupić bilet te dane nie są potrzebne. Nie lansując się, kupiłem więcej biletów lotniczych niż masz włosów na głowie ;) więc wiem. Dane potrzebne są przy odprawie on-line (w tanich liniach lotniczych jak Ryanair, bo w nieco droższych odprawisz się na lotnisku bez podawania żadnych danych, zwłaszcza w obrębie Schengen, ale oczywiście ten kejs tu nie obowiązuje). Dlaczego Mahdi odprawia się za zaproszonych gości? Niech dostarczy im bilety, a oni już się odprawią. Czy moze brak zaufania -  którego od innych wymaga - nie pozwala mu tego zrobić. 


A zarzucanie mi związku z FM Revolution świadczy o Twojej skrajnej ignorancji

Abstrahując od legalnych powikłań gromadzenia wrażliwych danych osobowych w ten sposób

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Meler napisał:

No ale już tu napisano - żeby kupić bilet te dane nie są potrzebne. Nie lansując się, kupiłem więcej biletów lotniczych niż masz włosów na głowie ;) więc wiem. Dane potrzebne są przy odprawie on-line (w tanich liniach lotniczych jak Ryanair, bo w nieco droższych odprawisz się na lotnisku bez podawania żadnych danych, zwłaszcza w obrębie Schengen, ale oczywiście ten kejs tu nie obowiązuje). Dlaczego Mahdi odprawia się za zaproszonych gości? Niech dostarczy im bilety, a oni już się odprawią. Czy moze brak zaufania -  którego od innych wymaga - nie pozwala mu tego zrobić. 


A zarzucanie mi związku z FM Revolution świadczy o Twojej skrajnej ignorancji

 

Nie pisałem o tobie tylko o trollach typu Brudinho i Reaper. Z tego co powszechnie wiadomo, bilety są na Ryanair gdzie już przy zakupie podaje się dane pasażera. Tak czy inaczej dane są potrzebne, a co Cię obchodzi kto robi odprawę? To sprawa @Mahdiego i finalistó RM. Jakoś już @Mahdi kupował bilety na samolot przy 1RM, rezerwował hotele i jakoś nikt nie miał pretensji. Szukanie dziury w całym bo samemu nigdy byś nie wydał tylu kasy dla kogoś. Żałuję, że @Mahdi nie widzi tego, co się tu dzieje, ale mam nadzieję, że odpowie mi na wiadomość fb i przestaniemy na stronie reklamować forum. Tam nikt nie obraża moderatorów czy właścicieli tej strony, a tu zdarza się to nie pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza

Obchodzi mnie tyle, że jakbym zebrał skany dowodów 5 osób, to zostaję administratorem danych osobowych (wrażliwych) i obowiązują mnie pewne przepisy dotyczące sposobu ich przechowywania i przetwarzania. Niezależnie od intencji moich i ludzi którzy mi te dane podali. Nikt chyba nie chciałby żeby Mahdi spędził parę lat za kratkami, stąd pytanie po co mu dane, które nie są mu potrzebne (bo odpowiedź że do odprawy jest mylna - odprawić może się pasażer, a nie kupujący bilet - przy zakupie biletu danych nie potrzeba). Doświadczenie z interenetem mówi, że zazwyczaj takie akcje są robione w jednoznacznym celu, tym bardziej chcielibyśmy wiedzieć co i jak, zwłaszcza że np. bardzo znany użytkownik tego forum, który ma lecieć na finałowy turniej - jakby to ująć - jest bardzo lubiany i wszyscy wiemy, że ostatnią rzeczą której mu trzeba jest targanie kogoś po sądach i tłumaczenie, że nie wzięlo się tego kredytu.

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, TomS napisał:

Tak zazdrościcie, że udało nam się w te kilka lat zbudować najchętniej odwiedzaną stronę z najaktywniejszymi użytkownikami? 

Najchętniej odwiedzanym forum o Football Managerze zawsze był jest i będzie forumcm.net i żaden Mahdi, Kassi czy Chrzano tego nie zmieni.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Meler napisał:

Obchodzi mnie tyle, że jakbym zebrał skany dowodów 5 osób, to zostaję administratorem danych osobowych (wrażliwych) i obowiązują mnie pewne przepisy dotyczące sposobu ich przechowywania i przetwarzania. Niezależnie od intencji moich i ludzi którzy mi te dane podali. Nikt chyba nie chciałby żeby Mahdi spędził parę lat za kratkami, stąd pytanie po co mu dane, które nie są mu potrzebne (bo odpowiedź że do odprawy jest mylna - odprawić może się pasażer, a nie kupujący bilet - przy zakupie biletu danych nie potrzeba). Doświadczenie z interenetem mówi, że zazwyczaj takie akcje są robione w jednoznacznym celu, tym bardziej chcielibyśmy wiedzieć co i jak, zwłaszcza że np. bardzo znany użytkownik tego forum, który ma lecieć na finałowy turniej - jakby to ująć - jest bardzo lubiany i wszyscy wiemy, że ostatnią rzeczą której mu trzeba jest targanie kogoś po sądach i tłumaczenie, że nie wzięlo się tego kredytu.

 

Otrzymałem od Tomka informacje o wypowiedziach na tej stronie osób trzecich.

 

Próbujesz mnie obrazić sugerując, że dane do zabukowania biletu na turniej finałowy potrzebne mi były do wzięcia kredytu? Nie znam Cię, ale będę zmuszony poprosić właścicieli o Twoje dane i zamierzam dochodzić swoich praw na wiadomej drodze. Chyba, że przeprosisz za upublicznianie tego typu insynuacji. Skoro myślisz, że w internecie jesteś anonimowy i bezkarnie możesz mnie obrażać, to się mylisz.

 

Mój Football Manager i jego właściciele, czyli ja oraz Aga, ZAWSZE wywiązywaliśmy się ze wszystkich obietnic; zarówno w kwestii nagród, przelotów, bazy hotelowej, kieszonkowego, itd. Więc publikowanie tego typu komentarzy traktuję jako zniesławienie lub próbę zniesławienia.

 

Tymczasem Mój Football Manager zdejmuje reklamę forumcm.net, która była widoczna od 1 czerwca 2015 roku na wszystkich podstronach Mój Football Manager. Reklama ta zamieszczona była na zasadzie barterowej.

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...