Skocz do zawartości

III Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - rozpoczęte!


Rekomendowane odpowiedzi

@Reaper, przede wszystkim jakim prawem mnie egzaminujesz, jeżeli sprawa nie dotyczy ani Ciebie, ani tego forum?! To po pierwsze.

 

Po drugie, tak jak pisałem, nie jesteś tu stroną, więc z jakiej okazji się udzielasz, skoro wszyscy laureaci (jak już pisałem wyżej) nie mają z tym żadnego problemu?

 

Po trzecie, w jakim celu potrzebowałbym danych z dowodu, gdyby nie były wymagane, w dodatku gdy ja to kupuję?! Pomyśl trochę zanim zaczniesz pisać obraźliwe posty!

 

Po czwarte - oczywiście, że wymagany jest dowód, seria, data ważności itd! Potem z identycznym dokumentem podróżujący musi się stawić na lotnisko.

 

Po piąte - po raz trzeci organizuję Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, włożyłem i wkładam w to dziesiątki tysięcy złotych (plus niezliczoną ilość godzin pracy). Każdy zawsze otrzymał obiecane nagrody pieniężne, rzeczowe, bilet na samolot, itd. itp. Więc racz z łaski swojej nie nadwyrężać mojej reputacji obraźliwymi pytaniami i postami.

 

Tu masz screen i to mój ostatni post w tej sprawie.

 

2IKy683.png

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Mahdi napisał:
[mention=18]Reaper[/mention], przede wszystkim jakim prawem mnie egzaminujesz, jeżeli sprawa nie dotyczy ani Ciebie, ani tego forum?! To po pierwsze.

 

Po drugie, tak jak pisałem, nie jesteś tu stroną, więc z jakiej okazji się udzielasz, skoro wszyscy laureaci (jak już pisałem wyżej) nie mają z tym żadnego problemu?

 

Po trzecie, w jakim celu potrzebowałbym danych z dowodu, gdyby nie były wymagane, w dodatku gdy ja to kupuję?! Pomyśl trochę zanim zaczniesz pisać obraźliwe posty!

 

Po czwarte - oczywiście, że wymagany jest dowód, seria, data ważności itd! Potem z identycznym dokumentem podróżujący musi się stawić na lotnisko.

 

Po piąte - po raz trzeci organizuję Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, włożyłem i wkładam w to dziesiątki tysięcy złotych (plus niezliczoną ilość godzin pracy). Każdy zawsze otrzymał obiecane nagrody pieniężne, rzeczowe, bilet na samolot, itd. itp. Więc racz z łaski swojej nie nadwyrężać mojej reputacji obraźliwymi pytaniami i postami.

 

Tu masz screen i to mój ostatni post w tej sprawie.

 

2IKy683.png

Lata mijają a Ty nadal nie potrafisz czytać....Do zakupu (do zakupu) nie trzeba podawać numeru ani serii dowodu.  Ba w takim EasyJecie nie trzeba nic podawać, wystarczy, że znasz numer lotu i osobę na którą zakupiony jest bilet. W Ryanairze numer dowodu trzeba podać tylko przy odprawie do której właściwie pokazaujesz screeny brawo a którą robi się na 60 dni przed lotem. Przestań zachowywać się jak skończony bufon (czyli jak zawsze) i obrażać innych swoją pseudo inteligencką gadką, wprost z poradnika "inteligentne gadki for dummies" a najlepiej to zamknij morde się (jeżeli masz zamiar pisać takie głupoty), bo gdyby to ode mnie zależało wypierdoliłbym w kosmos temat w którym nie potrafisz bez głupich odzywek odpowiedzieć na prosto zadane pytanie...A jako, że są święta to życzę Ci wesołych i spokojnych.

 

 

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Brudinho, klasa wypowiedź, nie ma co! To na tym forum norma? Takie smętne kreatury jak Ty nie dorastają @Mahdi do pięt, zdajesz sobie sprawę? Ten człowiek zasługuje na najwyższy szacunek za to, co robi. Gdybyś był bardziej inteligentny lub poinformowany to byś wiedział, że finał RM zaczyna się 18 stycznia. Więc do odprawy konieczny jest dowód. Ale Ty nie wiesz co to samolot, bo jedyne miejsce gdzie leciałeś to na tramwaj, by zdążyć do roboty. Ho Ho!

  • Nie lubię! 12
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Mahdi napisał:

Po piąte - po raz trzeci organizuję Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, włożyłem i wkładam w to dziesiątki tysięcy złotych (plus niezliczoną ilość godzin pracy). Każdy zawsze otrzymał obiecane nagrody pieniężne, rzeczowe, bilet na samolot, itd. itp. Więc racz z łaski swojej nie nadwyrężać mojej reputacji obraźliwymi pytaniami i postami.

Co ma na celu podkreślanie na każdym kroku ile to ty kasy nie wkładasz w ten projekt? Próbujesz się dowartościować? Jaki to z ciebie "mecenas wirtualnej rozrywki"?

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, TomS napisał:

@Brudinho, klasa wypowiedź, nie ma co! To na tym forum norma? Takie smętne kreatury jak Ty nie dorastają @Mahdi do pięt, zdajesz sobie sprawę? Ten człowiek zasługuje na najwyższy szacunek za to, co robi. Gdybyś był bardziej inteligentny lub poinformowany to byś wiedział, że finał RM zaczyna się 18 stycznia. Więc do odprawy konieczny jest dowód. Ale Ty nie wiesz co to samolot, bo jedyne miejsce gdzie leciałeś to na tramwaj, by zdążyć do roboty. Ho Ho!

 

Wiesz Mahdi, na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Nie dostaje się go bo się napisało "patrzcie jaki jestem zajebisty, zrobiłem to, to, to i to." Ah no tak finał który nikogo nie interesuje zupełnie niewartościowej rozgrywki, którą mógłbym nazwać pucharem intertoto, ale nie chce obrażać intertoto startuje już 18 stycznia :shock:  No to biorąc pod uwagę, że to Ryanair to odprawa zaczyna się na 6 dni przed planowanym wylotem, ale rozumiem że Mahdi potrzebuje teraz dane bo raty "kup teraz, płać w maju" pewnie maja ograniczony okres promocji  :keke: 

  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, TomS napisał:

@Brudinho, klasa wypowiedź, nie ma co! To na tym forum norma? Takie smętne kreatury jak Ty nie dorastają @Mahdi do pięt, zdajesz sobie sprawę? Ten człowiek zasługuje na najwyższy szacunek za to, co robi. Gdybyś był bardziej inteligentny lub poinformowany to byś wiedział, że finał RM zaczyna się 18 stycznia. Więc do odprawy konieczny jest dowód. Ale Ty nie wiesz co to samolot, bo jedyne miejsce gdzie leciałeś to na tramwaj, by zdążyć do roboty. Ho Ho!

 

O stary, ale tak żenującego multikonta to ja nigdy nie widziałem :D

  • Lubię! 2
  • Haha 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, TomS napisał:

@Brudinho, klasa wypowiedź, nie ma co! To na tym forum norma? Takie smętne kreatury jak Ty nie dorastają @Mahdi do pięt, zdajesz sobie sprawę? Ten człowiek zasługuje na najwyższy szacunek za to, co robi. Gdybyś był bardziej inteligentny lub poinformowany to byś wiedział, że finał RM zaczyna się 18 stycznia. Więc do odprawy konieczny jest dowód. Ale Ty nie wiesz co to samolot, bo jedyne miejsce gdzie leciałeś to na tramwaj, by zdążyć do roboty. Ho Ho!

Zdajesz sobie sprawę, że jesteś multikontem Mahdiego? xD

 

 

  • Haha 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kuab napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że jesteś multikontem Mahdiego? xD

 

 

13 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

O stary, ale tak żenującego multikonta to ja nigdy nie widziałem :D

Chyba twoja stara założyła ci multikonto, gimbie. Chcesz się przekonać czy multikonto to pisz na tomek_surdykowski@o2.pl

Jestem jednym z informatyków na stronie Mój Football Manager, więc wara ode mnie. Tak żenujących gimbów i prostaków trudno jest spotkać, ale udało mi się dzisiaj.

  • Nie lubię! 10
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

Napisanie na maila multikonta zaiste jest potwierdzeniem jak chuj, może jeszcze poślij zdjęcia gazety z dzisiejszą datą xD ?

 

Jesteś serio chory, ja jestem root adminem na Mój Football Manager, zdajesz sobie sprawę? To ja m.in. tworzę tą stronę. 

  • Nie lubię! 4
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, TomS napisał:

Chyba twoja stara założyła ci multikonto, gimbie. Chcesz się przekonać czy multikonto to pisz na tomek_surdykowski@o2.pl

Jestem jednym z informatyków na stronie Mój Football Manager, więc wara ode mnie. Tak żenujących gimbów i prostaków trudno jest spotkać, ale udało mi się dzisiaj.

 

 

O kurwa :keke: Jakby moja strona wyglądała tak jak mfm to zrzekłbym się tytułu informatyka :D To tak jakbym wykopał dziurę na srake i nazwał się hydraulikiem...

 

 

(mam nadzieję, że udalo się wznieść chociaż tyci na Twój poziom) 

  • Lubię! 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

 

O kurwa :keke: Jakby moja strona wyglądała tak jak mfm to zrzekłbym się tytułu informatyka :D To tak jakbym wykopał dziurę na srake i nazwał się hydraulikiem...

 

 

(mam nadzieję, że udalo się wznieść chociaż tyci na Twój poziom) 

Tak, to pokaż swoje dzieła informatyczne. "Dziura na srakę", nieźle:)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gajz, lubię dobrą gównoburzę tak samo jak osoba obok mnie, zwłaszcza w święta, ale ograniczcie kloaczny język bo w końcu dojdziemy w modtimowni do wniosku, że trzeba zamknąć temat na trochę dla uspokojenia głów. A bardzo nie chciałbym być jednym z głosów za takim rozwiązaniem.

Obrażajcie się, kłóćcie i wzajemnie oskarżajcie ale róbcie to na tyle subtelnie i kulturalnie, by nie dawać nam pretekstu do wkroczenia i machania groźbami ostrzeżeń na lewo i prawo. Jesteśmy dorosłymi ludźmi w internecie, zachowujmy pozory stylu pisania na przynajmniej takim poziomie ;) - mówię głównie do was Brudi i TomS. 

 

Małe PSA przy okazji, IP Toma i Mahdiego są inne, więc jakby ktoś się dopomina bana za multi to bez dowodu na pewno go nie będzie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...