Skocz do zawartości

Seria Mass Effect


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem dwójkę! 9/10 jak nic, jakby nie było tej gryzącej mnie przynależności Shepparda, to byłaby dziesiątka ;) Gra jest niesamowicie dopieszczona, tu nie ma już tych zapchajdziur których znakiem rozpoznawczym w jedynce był Mako. I nie przeszkadzały mi tunele, bo jakoś tak były budowane, że ich nie zauważałem przytłoczony niesamowitościami (to case pierwszego Modern Warfare, tam też mi nie przeszkadzały).

 

 

Przeżyli u mnie wszyscy, a z tego co zrozumiałem, nie musieli. Parsknąłem, gdy zobaczyłem larwę Reapera: no Eddie z Iron Maiden jak nic

:D Samą bazę Collectorów zniszczyłem. I czy dobrze zrozumiałem: ta osobowość przejmująca generała i jego poruczników (Harbinger) to w rzeczywistości kolejny Reaper? To on tak na odległość spoza galaktyki ich kontrolował? Chyba, że siedzi gdzieś ukryty u nas :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Spoiler

W telegraficznym skrócie - tak. Sterował Generałem Zbieraczy (w konsekwencji mógł wydawać rozkazy całej ich armii), a w nagłej potrzebie mógł "przenosić" swoją świadomość do konkretnego osobnika i osobiście walczyć przeciwko Tobie. :) Jak dobrze pamiętam, przeżycie każdego członka załogi zależy od prawidłowego poprowadzenia każdej misji "lojalnościowej". Czyjej lojalności nie zdobyłeś, ten nie przeżył misji samobójczej. ;)

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

 

20 minut temu, Profesor napisał:
  Ukryj zawartość

Do tego dochodzi jeszcze właściwy wybór w misjach w bazie Collectorów. Do otwierania śluz w wentylacji trzeba wybrać Tali albo Legiona, do dowodzenia drugą grupą kogoś z doświadczeniem pokroju Mirandy etc.

 

 

W rurach był właśnie Legion, drugim oddziałem dowodziła najpierw Miranda, potem Garrus, resztki załogi do Normandii eksortował Thane, biotykiem osłaniającym przed muszkami była Jack

:) 

A tak poza tym, to zacząłem trójkę... i znowu nie podoba mi się punkt startowy :lol:

 

Tak od razu inwazja na pełnej petardzie, zero rosnącego zagrożenia, znikających placówek, no tak jakoś dla mnie zmarnowanie potencjału to jest

Odnośnik do komentarza

No nie no, na szczęście w trójce nie ma dabingu polskiego, który sprawił że nie zrobiono polonizacji dlc w dwójce i co za tym idzie zablokowano ich sprzedaż regionalnie. Kupiłem wszystko, poza nowymi broniami i planszami do multi :) zresztą, from the ashes to chyba właśnie przeszedłem

 

bo to quest z proteaninem, prawda? Nota bene miałem dreszcze, jak go zobaczyłem, tak bliski Collectorom i tak daleki

:) 

 

na razie jestem przed odwiedzinami u Turian, zrobiłem chyba dwa sidequesty, quest z Cytadelą i Eden Prime i na razie jest dobrze :)

na razie jestem przed odwiedzinami u Turian, zrobiłem chyba dwa sidequesty, quest z Cytadelą i Eden Prime i na razie jest dobrze 

 

BTW: Leviathan robić od razu, jak się pokaże?

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Tak, ten quest z proteaninem. :) Warto go zabierać do przeróżnych misji, chociażby po to, żeby usłyszeć ciekawostki na temat poszczególnych ras i ogromnych różnic społeczno-kulturowych między jego rasą a rasami "teraźniejszymi", co dla Ciebie powinno mieć dodatkowy smaczek. :)

A Leviathana rób, dziwnie i powoli się rozkręca, ale jak już dojdziesz do sedna sprawy, to szczęka opada. :) (a przynajmniej mi opadła :keke: 

 

Co do tej misji z prymarchą - generalnie przy trójce maczali paluchy szpece z EA, więc później możesz się spodziewać dużo patosu i kilku filmowych akcji. ;) Fabularnie trójeczka jest solidna (najwięcej uwag fanów było do zakończenia, które zostało "poprawione" w którymś dlc), z kilkoma świetnie rozegranymi sytuacjami, chociaż do dwójki się nie umywa. :) Ja się osobiście nie zawiodłem, ale też zacząłem grę w momencie, gdy wszystkie dlc były już na rynku, więc dostałem w łapy niejako kompletny produkt. ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...