Skocz do zawartości
FYM

XVII Zlot CMF

zlot XVII  

28 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, jeśli wejdziemy w teorie, że pomimo wyłaczenia gps i netu, telefon i tak się z nimi łączy, to może się okazać, że procent jest spory ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spory, spory, spójrz sobie jmk jeszcze na przedział podróży w godzinach 10-13 albo 12-15 jaki czas google pokaże w dzień roboczy i w niedziele wakacyjną ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się też, że nie zawsze trzeba mieć włączoną lokalizację, bo nawet po połączeniach między kolejnymi stacjami nadawczymi może wyciągnąć takie dane. To jedno z tych ustawień Androida, co nikt nie ogarnia, że są zawsze włączone ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogadacie o tym na zlocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.jankowodolne.com.pl/

http://www.gosirwilczyn.pl/

Dwie propozycje ode mnie. Może ktoś z Wielkopolski coś o nich słyszał?

nie słyszał. Nie wiem czy będę wogole, ale:

http://www.gosirwilczyn.pl/index.php/galeria/category/9-gosir-wilczyn-domki6 zdjęcie z galerii (2 rząd, 2 od lewej) <3 idealne! Jest gdzie pobiesiadować, pograć w poksa, zjeść z grilla. Cennik przyzwoity. Kwestia czy maja wolne miejsca w naszym terminie...dzwoniłeś FYM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak z ciekawości, założenie tematu zlotowego kończy Twoją aktywność organizatorską? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie do końca rozumiem pytanie. Założyłem temat, żeby był założony, bo lepiej wcześniej o tym pomyśleć niż później. Jakoś nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek było skorelowane założenie tematu z organizacją zlotu ;) Jak będzie potrzeba, to mogę podziałać, ale chyba wszyscy pamiętamy jak się skończył poprzedni zlot, który miałem okazję organizować :kekeke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, a zlot wciąż niezaklepany. Postanowiłem trochę ruszyć temat i wysłałem zapytania do miejscówek, o których pisałem. Wilczyn odpadł - nie mają miejsc w tym terminie. Czekam jeszcze na odzew z Jankowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jankowo odpadło :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie zlotu w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo pewnie nikomu nie będzie się chciało załatwiać domków, a chętnych na wyjazd będzie pewnie z 8 osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak co roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nadal będę szukał. Inni też niech się nie krępują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby czemu?

bo jesteście już starzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ptysie, po wielu godzinach przekopywania sieci kilkukrotnie trafiła się taka miejscówka. Wolne są domki 4-osobowe, ale jak można doczytać w środku jest piętrowe łóżko plus łóżko podwójne więc traktowałbym jako 3-osobowe. Standard wygląda na dobry. Łazienka jest, lodówka jest, jakaś mini-gastronomia też. Lokalizacja też chyba znośna. Może laki dałby się namówić, żeby wybadać jak to wygląda w rzeczywistości, bo ma tam raptem 40 kilometrów. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda dobrze :) Ja się nie deklaruję na nic, ale im bliżej Warszawy, tym większa szansa dla mnie na pojawienie się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi