Skocz do zawartości

Ślepy los


MANKS

Rekomendowane odpowiedzi

Co los spuści, przyjąć trzeba;
Niech się dzieje wola Nieba.

(Aleksander Fredro, Zemsta)

 

 

 

Fm 17.2.1
BD: Duża
Ligi (16/46): Anglia(6), Belgia(3), Francja(4), Hiszpania(3), Holandia(2), Irlandia(2), Irlandia Płn.(3), Niemcy(3), Polska(2), Portugalia(3), Rosja(2), Szkocja(4), Turcja(3), Ukraina(2), Walia(1), Włochy(3)
Plik edit: Polish name fix do Football Manager 2017 by FM Tube

Edytowane przez MaKK
Usunięcie wyśrodkowania
Odnośnik do komentarza

Dwa tygodnie tyle czasu minęło odkąd, zacząłem rozglądać się nad klubem, po wysyłałem kilka ofert do klubów, ale zawsze słychać było: Chyba to żart... Jesteś za młody... Nie dzięki nie poszukujemy trenera w tym momencie... .

Szczerze nie spodziewałem się niczego specjalnego, kto przy zdrowych zmysłach zatrudniłby trenera z licencją krajową B oraz doświadczeniem gry w piłkę na podwórkowym boisku. Szczęśliwym trafem czy pechem trafił się wreszcie idiota, który powierzył mi swój klub.

Zaczęło się to pierwszego czerwca dwa tysiące szesnastego roku dzień słoneczny, ale mi się nie chciało wstawiać. Telefon cholerny dźwięk dzwonka głowa boli od wczorajszego kaca.

-Halo.

-Mr. Manks?

-Tak.

-Możemy pana zatrudnić na roczny kontrakt o wysokości 1,6 tys. €, ale musi pan dotrzeć do nas w przeciągu trzech dni.

-W porządku.

-No to do zobaczenia.

„Stoisz u fortuny bram, butem kopiąc drzwi”

-Zaraz dostałem pracę. Mam wreszcie pracę!

„W życiu nie ma środka, kochaj, rządź i dziel”

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W ciągu trzech dni udało mi się pozałatwiać wszystkie sprawy i stawić przed biurem prezesa Grahama Tatters'a.
-Ach w samo porę pan dostał.

-Nie miałem żadnych problemu, aby tu dostać.

Co było wierutnym kłamstwem. Niespodziewana podróż dwa dni był wielkim problemem.

-Pańskiemu poprzednikowi udało się zdobyć wicemistrzostwo.

-Liczy prezes, że uda mi się to powtórzyć?

-Nie. Damy ci szansę na zdobycie doświadczenia cel minimum środek tabeli.

-To dobrze, bo nie wiem ile mam piłkarzy w składzie.

-O tym poinformuje cię twój asystent Gavin'em Price'em, ale zanim się z nim spotkasz, to musisz podpisać kontrakt.

Czwartego czerwca zostałem menadżerem Elgin City FC.

Odnośnik do komentarza

Gary Price poinformował, że w klubie znajduję się dziewiętnastu piłkarzy w pierwszym zespole oraz jeden w U-20, którzy znajdowali się na urlopie do trzynastego. Podwładnych miałem w sumie trzech oprócz asystenta był
Andy Jones, który potrafił zawiązać bandaż oraz koordynator pionu juniorskiego Frank McGettrick. Po spotkaniu nimi postanowiłem wywalić ich na zbyty pysk. Jeden nie miał umiejętności do pracy w klubie, drugi zaś nie było juniorów w zespole.
W ciągu ośmiu dni miałem okazje wynająć sobie pokój za 300 € plus rachunki u fana klubu nad barem, w którym będę mógł upić gorycz porażki i świętować zwycięstwo przy szkockiej whisky. Nadszedł wreszcie dzień, w którym będę mógł spotkać się
mymi niewolnikami.
-Witam nazywam się Mariusz Manks i jestem waszym nowym trenerem.-"katem” pomyślałem w umyśle-Zarząd określił nas cel w tym roku jako zajęcie pozycji w środku tabeli. Widzę, że wszyscy zgadzają się i dołożą starań, aby tę pozycję osiągnąć więc marsz na boiska i pokarzecie, na co was stać.
Masz cztery dni treningowe, aby doprowadzić ich do kondycji.-rzekłem asystentowi.

Jako że odbyło się już spotkanie z piłkarzami to wreszcie, trzeba się ich przedstawić.

Stuart Black (21l,BR, Szkocja)
Cameron Mackay (19l,BR, Szkocja) -wypożyczony z Inverness
Matthew Cooper (21l,O (PŚ) /DP, Szkocja)
Jamie Duff (27l,OŚ, Szkocja)
Archie MacPhee (23l,O/WO(L) /P (LŚ), Szkocja)
Mark Nicolson (27l,O(Ś) /DP/PS, Szkocja)
Darryl McHardy (22l,O/WO/P (L), Szkocja)
Daniel Moore (27l,WO(L) /P/OP (PL), Szkocja)
Scott Smith (20l,DP/PŚ, Szkocja)
Chris Dodd (25l.PP, Szkocja)
Jamie Reid (22l,P(PL)/OP (PLŚ) /NŚ, Szkocja)
Keiran Stewart (22l,PŚ, Szkocja)
Brian Cameron (24l,P/OP (PŚ), Szkocja)
Robbie Bruce (17l,P/OP(PŚ), Szkocja)
Thomas Reilly (21l,P/OP(Ś) /NŚ, Szkocja)
Brian Cullen (25l.OP(P) /NŚ, Anglia)
Shane Sutherland (25l,OP (PLŚ) /NŚ, Szkocja)
Kyle Macleod (OP(Ś) /NŚ, Szkocja) -wypożyczony z Ross Country
Craig Gunn (28l,NŚ, Szkocja)
Chris McLeish (23,NŚ, Szkocja)

Jak widać pozycję, na której mamy kłopoty jest środek obrony. Mam nadzieję, że uda mi się załatać tę dziurę jak najszybciej. Kilku piłkarzy nie nadaje się do gry w zespole, a poza tym będzie bardzo interesująca walka do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza

Przed pierwszym sparingiem udało uzupełnić personel klubu.
Gavin Price (41l,Szkocja) -asystent
David MacGregor (35l,Szkocja) -trener
Dougly Connolly (37l,Szkocja) -główny scout
Colin Bollan (37l,Szkocja) -scout
Steven Ramsey (37l,Szkocja) -scout
Jamie Dougall (34l,Szkocja) -główny fizjoterapeuta
Louise Wilson (38l,Szkocja) -fizjoterapeuta

Od razu wysłałem mych scoutów po kraju na poszukiwanie graczy do zespołu. Pierwszy mecz był całkowitą katastrofą. Nie mogliśmy się utrzymać przy piłce trzy podania celne czwarte już w aut lub do przeciwnika. W jedenastej minucie Charlesworth dostał prostopadłe podanie i strzelił w prawy róg bramki obok słupka.
Mamy tylko dziewiętnaście dni przed pierwszym oficjalnym meczem, aby złożyć ten zespół w coś sensownego.

25/06/2016r Harlaw Park, Inverurie: 182 (32 gości) widzów
TOW [ama] Inverurie Loco Works - Elgin City FC 1-0 (1-0)
11.Charlesworth 1-0
MVP: C. Rennie-7,7

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

01.07.2016
Bilans: 0-0-1, 0-1
Scottish League Two: -
William High Scottish Cup: -
Scottish Communities League Cup: grupa G (Dumbartion, East Stirlingshire, Livingston, St. Johnstone)
Petrofac Training Cup: -
Finanse: €20 497 (€ -12 736).

Ligi:
Anglia: -
Belgia: -
Francja: -
Holandia: -
Hiszpania: -
Irlandia: 1.Dundalk [+3]
Irlandia Płn.: -
Niemcy: -
Polska: -
Portugalia: -
Rosja: -
Szkocja: -
Turcja: -
Ukraina:
Walia: -
Włochy: -

Liga Mistrzów
Legia Warszawa - Zrinjski Mostar 2 faza kwalfikacjii

Liga Europy:
Zagłębie Lublin — ND Gorica (2-0,?-?) 1 faza kwalifikacji
Cracovia - Hibrenans Paola (3-0, ?-?) 1 faza kwalifikacji
Piast Gliwice 2 faza kwalifikacji

Reprezentacja Polski:
-

Ranking FIFA:
1. Argentyna (1578) 2. Belgia (1396) 3. Kolumbia (1328) 16. Polska (989)

Odnośnik do komentarza

Na drugi sparing wybieramy się do Nairn gdzie zagramy z miejscowym County. Na początku meczu większą chęcią do gry wykazywały się gospodarze, którzy strzelali niecelnie, tak jak my podawaliśmy.
Pierwszą bramkę zdobyliśmy w trzydziestej trzeciej minucie po rzucie wolnym. Reilly dośrodkowywał z prawego rogu pola karnego, piłkę przedłużył MacPhee na drugi słupek. Nicolson wykorzystał bierność obrońców, pakując piłkę do bramki z ostrego kąta.
Najwidoczniej bramka dodała piłkarzom większej ochoty do gry. Coraz odważniej staraliśmy się atakować bramkę przeciwnika. Przerwie meczu zmieniłem większą część zespołu, lecz styl gry się nie zmienił, nadal mieliśmy problemy z utrzymywaniem się przy piłce.
Najwidoczniej w tym meczu stałe fragmenty nam wychodziły. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Sutherlanda piłkę utrzymał Duff, który odegrał powrotem, następnie dograł podaniem na piąty metr przed bramką. McLeish najwidoczniej takich sytuacji nie marnuje mocnym
prawy róg bramki. Do końca meczu wynik się nie zmienił. Wygraliśmy, ale nadal musimy pracować nad grą w ataku pozycyjnym.

TOW 02/07/2016r Station Park, Nairn: 162 (89 gości) widzów
[ama] Nairn County - Elgin City 0-2 (0-1)
33. M. Nicolson 0-1
64.C. McLeish 0-2
MVP: M. Nicolson-8.5


To był chyba najlepszy mecz sparingowy. Na prowadzenie wyszliśmy w 44 minucie po dwudziestometrowej wrzutce Rellego z rzutu wolnego w zamieszaniu odnalazł się MacPhee. Który oddał strzał piętnastu metrowy po dłuższym rogu bramki.
Druga połowie nadal kontrolowaliśmy przebieg gry do ostatniej minuty gry. Kiedy to obrońcy popełnili błąd wyjścia z pola karnego. Gola strzelił w sytuacji jeden na jednego Gemmeli po wrzutce Molloy. Wynik pechowy pozwoliliśmy na oddanie trzech strzałów, lecz tylko dwa w światło bramki.
Okres przygotowawczy przebiegł pomyślnie. Zaczynaliśmy w fatalnym nastroju, a kończymy z odrobiną nadziei na lepszą grę.

TOW 09/07/2016r Blair Park, Hurlford: 70 (21 gości) widzów
[ama] Hurford- Elgin City 1-1 (0-1)
44. A. McPhee 0-1
90. J. Gemmell 1-1
MVP: C. Molloy-7.4

Odnośnik do komentarza

W tygodniu poprzedzający nasz pierwszy oficjalny mecz udało się pozyskać dwóch szesnastolatków Lithgow (16 l, Szkocja, O (PŚ)) oraz Nicol (16l,Szkocja OŚ). Wyjazdowy mecz mieliśmy rozegrać z ekstraklasową ST. Johnstone.
W pierwszej połowie meczu z faworytem pozwoliliśmy im na oddanie tylko dwóch groźnych strzałów, które na szczęście obronił Mackay. Faworyci jednak dopięli swego, bo już po przerwie udało im się dograć do Kane który umknął pilnującego go obrońcy i strzałem w dłuższym dolny róg bramki wyprowadził swój zespół na prowadzenie.
Do końca meczu rywale oddali nam pole. Natomiast my nie potrafiliśmy przebić ich szyki obronne w ataku pozycyjnym.
16/07/2016r McDiarmid Park, Perth: 2363 (149 gości) widzów
SCLC 1/4 ST. Johnstone - Elgin City 1-0 (0-0)
46. C.Kane 1-0
MVP: C. Kane-8.3

Mackay-Cooper,Nicolson żk, Duff, McHardy- Bruce (67. Reid), Cameron, MacPhee knt (45. Stewart), Moore-Reilly-Macleod knt (33. Gunn)

Odnośnik do komentarza

W drugim meczu zmierzymy się u siebie ze spadkowiczem naszej ligi East Stirlingshire. Zarówno ja, jak i moi podopieczni spodziewaliśmy się wyrównanej, ale zwycięskiej przez nas potyczki.
Założenia przedmeczowe były na nic, bo już 30 minucie przegrywaliśmy dwiema bramkami. Pierwszą straciliśmy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Faulsa. Na bramki je zamienili w 5 minucie Greene. Następną straciliśmy w zamieszaniu wywołanym dośrodkowanie po rzucie wolnym. Piłkę do bramki skierował Sludden w 29 minucie.
Do końca meczu wynik się nie zmienił. Oddaliśmy przez cały mecz lewie 3 strzały żadne w światło bramki. Kilkoro zawodników po meczu dostało ostrzeżenie oraz brak tygodniówek.
20/07/2016 Borought Briggs, Elgin: 465 (42 gości)
[5] Elgin City - [3] East Stirlingshire 0-2 (0-2)
5. C. Greene 0-1
29. P. Sludden 0-2
72. C. Comrie knt

MVP: C. Greene-8.2
Mackay-Cooper,Lithgrow (53.Nicolson), Duff żk, McHardy-Bruce, Moore, Stewart (53. Smith), Reid-Sutherland-Gunn (67. Smith)

Odnośnik do komentarza

Po klęsce, jaka spotkała nas w poprzednim spotkaniu czeka nas mecz na wyjeździe z drugoligowym Dumbarton. Jedyną bramkę w meczu zdobył Tomson po strzale głową z dośrodkowania z rzutu rożnego przez Stevensona. Błędy w kryciu doprowadziły, że strzelec bramki znalazł się bez krycia w polu bramkowym. Przez całe spotkanie mieliśmy szczęście, że rywale strzelali niecelne a u nas na bramce dobre spotkanie rozgrywał Blacke.

23/07/2016 Cheaper Insuare Direct Stadium, Dumbarton: 784 (101 gości) widzów
3/4 [4] Dumbarton- [5] Elgin City 1-0 (1-0)
21. R. Tomson 1-0

MVP: R. Stevenson-7.7

Black-Cooper,Lithgow,Nicolson (55. Duff), Moore (55. McHardy) -Dodd, Cameron, Stewart, Reid -Reilly - McLeish (64. Sutherland)

Odnośnik do komentarza

Ostatni mecz w ramach fazy grupowej Scottish Communities League Cup rozegramy u siebie przeciwko liderowi Livigstone. Pierwszą bramkę straciliśmy w 16 minucie po stracie na środku boiska. Piłkę za obrońcy dograł Buchanan. Nicolson przegrał pojedynek biegowy z Carriskiem który w sytuacji jeden na jednego pewnie pokonał Blacka strzałem obok niego. Przed sezonem myślałem, że o nas będą należeć stałe fragmenty gry, ale po meczach pucharu odkryłem, że w obronie nich jest wielki problem. Buchanan tym razem wystąpił w roli kata, pakując piłkę z trzech metrów o bramki. Do końca meczu nie daliśmy rady nic zdziałać. Przeciwnicy natomiast tylko swym zwichrowanym celownikom nie strzelili nam jeszcze więcej bramek. Rozgrywki kończymy na piątym miejscu, za które dostaniemy 17,41 tys. €.

30/07/2016r Borough Briggs, Elgin: 392 (58 gości) widzów
SCLC 4/4 [5] Elgin City - [1] Livigstone 0-2 (0-2)
17. Carrick 0-1
36. Buchanan 0-2
MVP: L. Buchanan-7.7

Black-Cooper, Duff,Nicolson (45.Lithgrow), McHardy - Dodd, Cameron, Stewart, Reid (54. Moore) -Reilly - Gunn (65. McLeish)

 

X3G9kaE.jpg


01.08.2016
Bilans: 1-1-4, 3-7
Scoutish League Two: -
Willam High Scottish Cup: -
Scottish Communities League Cup: 5. 0 pkt 0-0-4, 0-6 odpadnięcie
Petrofac Training Cup: vs Klimarnock U-20
Finanse: €39164 (€18667).

Ligi:
Anglia: -
Belgia: 1. RSC Anderlecht [0]
Francja: -
Holandia: -
Hiszpania: -
Irlandia: 1.Dundalk [+8]
Irlandia Płn.: -
Niemcy: -
Polska: 1. Jagiellonia [0]
Portugalia: -
Rosja: 1. Terek Grozny [0]
Szkocja: -
Turcja: -
Ukraina.Szakhtar [0]
Walia: -
Włochy: -

Liga Mistrzów
Legia Warszawa - Zrinjski Mostar (1-1,3-0) 2 Faza kwalfikacji
Legia Warszawa - IFK Norrköping (2-0,?-?) 3 Faza kwalfikacji
Liga Europy:
Zagłębie Lublin - ND Gorica (2-0,2-0) 1 faza kwalfikacji; Zagłębie Lublin-Debreczyn VSC (1-1,3-1) 2 faza kwalifikacji; Zagłębie Lublin -Dacia Chişinău (1-1,?-?)3 faza kwalfikacji
Cracovia - Hibrenans Paola (3-0, 2-0) 1 faza kwalfikacji; Cracovia - Omonia Nicosia (1-3,1-0)odpadnięcie 2 faza kwalifikacji
Piast Gliwice - Dinamo Minsk (1-0,1-0) 2 faza kwalfikacji; Piast Gliwice-Neftçi Baku (1-0,?-?) 3 faza kwalfikacji

Reprezentacja Polski:
-

Ranking FIFA:
1. Argentyna (1721) 2. Belgia (1350) 3. [+5] Brazylia (1300) 16. Polska (939)

Odnośnik do komentarza

Po żałosnych poprzednich występach naszedł czas na puchar Petrofac Training Cup. W taktyce zmieniłem kilka poleceń, abyśmy grali szybciej w przodzie oraz bardziej rozważnie w tyle.
Pierwszym przeciwnikiem, który zmierzy się ulepszoną wersją będzą juniorzy z Kilmarnock. Od razu dało się wyczuć, że piłkarze szybciej wymieniają piłkę między sobą. Po jednej takiej wymian na 17 metrze znalazł miejsce Dodd, który strzelił w dalszy róg bramki, zdobywając pierwszą bramkę z gry w tym sezonie. Nie minęły 8 minut, kiedy to Reid pakuje piłkę do bramki z sześciu metrów. Kiedy zbliżaliśmy się do przerwy, kontaktową bramkę zdobywa McLean ostrym strzałem obok bliższego słupka. Sam nie wiem co tam robił Mackay, aby tę piłkę przepuścić. Do końca meczu kontrowaliśmy przebieg gry, choć kończyliśmy w dziesiątkę po kontuzji w 85 minucie Macleod. Odnosimy pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.
02/08/2016 Borought Briggs, Elgin: 18 (0 gości) widzów
PTC 1 rnd Elgin City - Kilmarnock U-20 2-1 (2-1)
22. C. Dodd 1-0
30. J. Reid 2-0
44. S. McLean 2-1

MVP: C. Dodd- 8,3

Mackay-Cooper, Duff,Nicolson, McHardy - Dodd, Smith (63. Cameron), Bruce (77. Reilly), Reid - Macleod (ktz 85.) - Gunn (52. McLeish)

Odnośnik do komentarza

Powodu kontuzji ścięgna Achillesa, która będzie trwała przez pół roku postanowiłem odesłać wypożyczonego Macleod. Na pierwszy mecz ligowy zmierzymy się spadkowiczem Cowdenbeath. Pierwsza połowa była pełna walki. Żadne ze stron nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji. W 61 minucie na boisku pojawił się Murrell, który strzałem z 16 metrów pokonał Mackay. Nawet się nie otrząsnęliśmy ze straty bramki, kiedy to straciliśmy kolejną. Robertson zagrał prostopadłą piłkę do Murrella który w jeden na jednego strzelił obok naszego bramkarza.
W doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu Millera i strzałem woleja z narożnika dobił nas zdobywca hattricka Murrell. Cóż zaliczmy falstart powodu jokera Cowdenbeath, gdy go nie było to walka wydawała się wyrównana.

06/082016 Central Park, Cowdenbeath: 689 (105 gości) widzów
LL2 1/36 Cowdenbeath - Elgin City 3-0 (0-0)
61. A.Murrell 1-0
64. A.Murrell 2-0
90+1. A.Murrell 3-0
MVP: A.Murrell-9.4

Mackay-Cooper, Duff, Nicolson, McHardy - Dodd, Smith (63. Stewart), Cameron,Reid - Reilly (52Bruce) - Gunn (52. Sutherland)

Odnośnik do komentarza

Przed kolejnym meczu udała się znaleźć zastępcę za Macleod którym okazał się Chris Blackett (19l, Szkocja, OP(Ś), NŚ). Mecz ułożył się nam fantastycznie już w 2 minucie Gunn odegrał piłkę do wbiegającego w pole karne Reilly'ego. Ten zaś mając trochę wolnego miejsca strzałem obok prawego słupka bramki, wyprowadza nas na prowadzenie. Do końca meczu zablokowaliśmy nasze pole karne, pozwalając na oddanie jednego celnego strzału z dystansu. Zdobywamy pierwsze punkty w sezonie.

13/08/2016 Borough Briggs, Elgin: 750 (41 gości) widzów
LL2 2/36 [10] Elgin City - [9] Edinburg City 1-0 (1-0)
2. T. Reilly 1-0
MVP: T. Reilly- 7.5

Black-Cooper (66. Duff),Lithgow,Nicolson, MacPhee - Dodd (57. Bruce), Stewart, Cameron, Reid - Reilly (84. Sutherland) - Gunn

Odnośnik do komentarza

Następnym meczem odpoczniemy od ligi i rozegramy mecz pucharowy PTC z półzawodowcami z Deveronvale. Już w czwartej minucie wyszliśmy na prowadzenie po strzale Coopera tor lotu piłki zmienił Blackett czym zaskoczył bramkarza rywali. Wyrównał Harris po wrzutce w pole karne Davidsona i biernej postawie obrońców. Do końca pierwszej połowy meczu gra ciągnęła od jednej bramki do drugiej, ale żadnych więcej bramek nie padło. Po przerwie zacisnęliśmy szyki obronne, co pozwoliło na przeprowadzenie kontry, po której zdobyliśmy drugą bramkę w meczu. Podanie Camerona za plecy obrony wykorzystał w sytuacji jeden na jednego Gunn. Tym razem nie pozwoliliśmy rywalom nas dogonić. 16 minut później Moore dośrodkował na środek pola karnego. Tam czekał niepilnowany Gunn, który strzałem z woleja ustalił wynik spotkania.
Mecz miał dwóch bohaterów oprócz strzelca dwóch bramek Gunn'a ten tytuł należeć też powinien bramkarzowi Blackowi, który dwukrotnie wygrał pojedynek jeden na jednego z napastnikami rywala.

17/08/2016 Borough Briggs, Elgin: 849 (156 gości) widzów
PTC 2 rnd Elgin City - Deveronvale 3-1 (1-1)
4. C. Blackett 1-0
20. G. Harris 1-1
58. C. Gunn 2-1
74.C. Gunn 3-1

MVP: C. Gunn-9.1

Black-Cooper,Nicol żk (48. Duff),Nicolson, MacPhee - Dodd (68. Moore), Stewardt żk (55. Reilly), Cameron żk, Reid żk - Blackett - Gunn

Odnośnik do komentarza

Po przerwie na mecz pucharowy będziemy podejmować u siebie najgorszą na ten moment drużynę Abroath. Pierwsza bramka padła już w 7 minucie gry po szybkiej wymianie piłki obrębie pola karnego przeciwnika. Miejsce znalazł Reilly, który strzałem obok lewego słupka wyprowadza zespół na prowadzenie. Nie minęły 4 minuty, kiedy to wyprowadziliśmy zabójczą kontrę. Przeleliśmy piłkę po zbyt krótkim dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gunn wysłał podanie na wolne pole do Reida, który dośrodkował na 6 metr przed bramką. Tam wbiegł Reilly. Który uderzył z pierwszej piłki, nie dał szans bramkarzowi przeciwnika. Kontaktową bramkę straciliśmy po rzucie wolnym i strzale głową Kuznecovs, którego niefortunnie trafił Coopera. Odbitą piłka zmyliła Blacka i znalazła się w bramce. Od 20 minuty mecz rozpoczął się od nowa, kiedy to obrońcy zgubili krycie. Skelly, który znalazł się w sytuacji jeden na jednego z naszym bramkarzem, spokojnie uderzył piłkę obok Blacka. Na przebudzenie nie mogliśmy długo czekać, bo już 4 minuty później Gunn dostał podanie od Reillego. Oderwał się od pilnującego go obrońcy i strzale w prawy róg bramki kolejny raz, wyprowadza zespół na prowadzenie. W 37 minucie podwyższyliśmy wynik po zagraniu 30-metrowego za obrońców Lithgow. Tam piłkę dopadł Gunn. Ten ograł dwóch obrońców i strzałem w lewy róg bramki pokonał po raz drugi bramkarza Abroath. W drugiej połowie żadna z drużyn nie udało się strzelić bramki. Na ostatnie 11 minut stanął w naszej bramce Gunn po kontuzji, jaką nabył będący dobrej formie Black.

20/08/2016 Borough Briggs, Elgin: 788 (111 gości) widzów
LL2 3/36 [5] Elgin City - [10] Abroath 4-2 (4-2)
7. T. Reilly 1-0
11.T. Reilly 2-0
13. M. Cooper sam 2-1
19.J. Skelly 2-2
23. C. Gunn3-2
37. C. Gunn4-2
79. S. Black knt
MVP: T. Reilly - 9.2

Black (79. knt) -Cooper,Lithgrow, Duff, McHardy (61. MacPhee) - Dodd, Cameron (67.Blackett), Stewart (55. Smith),Reid - Reilly - Gunn

Edytowane przez MaKK
Usunięte spacje
Odnośnik do komentarza

Na kolejne ligowe spotkanie wybieramy się do liderującego Forfar Athletic. W meczu na pewno nie wystąpi Blake, który odpocznie od piłki na następne 5 tygodni powodu pęknięcia kości ramiennej. Początek meczu nie ułożył się po naszej myśli.
W 9 minucie Forfar wyprowadziło kontrę, która zakończyła się strzałem Smitha po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego. Ten gol pada na licznik naszych obrońców, którzy pozostawili niekrytych przeciwników. Do końca meczu to my stwarzaliśmy groźniejsze akcje, ale przeważnie strzelaliśmy obok bramki lub dobrymi interwencjami popisywał się ich bramkarz. W 52 minucie swój udział w spotkaniu zakończył kontuzjowany Sutherland.

27/08/2016 Station Park, Forfar: 726 (93 gości) widzów
LL2 4/36 [1] Forfar Athletic - [3] Elgin City 1-0 (1-0)
9. A. Smith 1-0
52.S. Sutherland knt
MVP: S. Bowers- 7.6

Mackay-Cooper,Lithgow (62.Nicolson), Duff żk, McHardy (62. MacPhee),Dodd, Cameron, Stewart, Reid żk, Reilly, Sutherland (52.Gunn)

Odnośnik do komentarza

01.09.2016
Bilans: 4-0-2, 10-8
Scoutish League Two: 6. 6 pkt 2-0-2; 5-6
Willam High Scottish Cup: -
Scottish Communities League Cup: odpadł faza grupowa (5 miejsce)
Petrofac Training Cup: Klimarnock U-20 2-1 1 runda; Deveronvale 3-1 2 runda; Albion Rowers ?-? 3 runda
Finanse: €25074 (- €14090)

Ligi:
Anglia: 1. Arsenal [0]
Belgia: 1. Club Brugge [+1]
Francja: 1.PSG [+2]
Holandia: 1.PSV Eindhoven [0]
Hiszpania: 1.Atlético Madryt [0]
Irlandia: 1.Dundalk [+1]
Irlandia Płn.: 1.Crusaders FC [+1]
Niemcy: 1. Augsburg [0]
Polska: 1. Legia Warszawa [0]
Portugalia: 1. Sporting SC [+2]
Rosja: 1. Zenit [+3]
Szkocja: Dundee [+2]
Turcja: 1.Trabzonspor [0]
Ukraina: 1. Szakhtar [+3]
Walia: 1. The New Saints FC [0]
Włochy: 1. Lazio [0]

Liga Mistrzów
Legia Warszawa - IFK Norrköping (2-0,2-1) 3 Faza kwalifikacji
Legia Warszawa -Viktoria Plzeň (1-1,1-2) Baraż odpadł
Liga Europy:
Zagłębie Lublin -Dacia Chişinău (1-1,1-1,karne 4-5)3 faza kwalifikacji odpadł
Piast Gliwice-Neftçi Baku (1-0,3-0)3 faza kwalifikacji; Piast Gliwice-AZ Alkmaar (1-2,1-1)baraż odpadnięcie

Reprezentacja Polski:
Łotwa 2-0 (1. Piszczek, 16. Lewandowski) TOW

Ranking FIFA:
1. Argentyna (1734) 2. Belgia (1353) 3. Brazylia (1308) 16. Polska (937)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...