Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

FC Barcelona have reached an agreement with Arsenal for the transfer of French striker Thierry Henry. The player should agree persaonal terms with Barça in the next few hours.

 

FC Barcelona and Arsenal have agreed on the conditions of the transfer of Thierry Henry. All that remains is to complete the details of the deal between Barça and Henry, which is expected to be sorted out in the next few hours.

 

Profile

 

The 29-year-old Thierry Henry is a versatile striker who stands out for his elegant style and his killer instinct in front of goal. He has been with Arsenal for the last eight seasons where he has won two league medals and three FA Cups. He also led Arsenal to the final of the Champions League last season.

Potwierdza oficjalna strona, czyli... Henry w Barsie?? Byłoby wspaniale, ale wolę mieć już wszystko pewne, po prezentacji i wtedy się ucieszę.. Teraz trzeba obronę wzmocnić..

Odnośnik do komentarza
Me_who, ze Stoiczkow to rozumiem, ale Bakero ?

 

Och nie doceniasz Jose Maria Bakero? Małego Baska, kapitana Blaugrany?

Nie wiem, Goikoetxea był miszcz, tak jak Zubizareta czy Koeman. a później Romario czy nawet Nadal (w końcu Katalończyk) ale JMB w swoich długi włoskach i grymasem twarzy a'la Stallone - niepowtarzalny. Taki obecny Xavi (choć może bardziej Messi?) - obok Puyola mój ulubiony piłkarz :*

Odnośnik do komentarza
Yaya Touré wylądował dzisiaj popołudniu w Barcelonie, gdzie spotkał się z reprezentantami klubu. Z lotniska El Prat został przewieziony do Ciudad Condal, gdzie omawiane są ostatnie szczegóły kontraktu dla reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej. Jego prezentacja jest planowana na jutro, niedługo po zaprezentowaniu Thierry'ego Henry.

 

Touré będzie drugim zawodnikiem Barcelony zakupionym tego lata. Wcześniej klub z Katalonii zasilił swój skład Henrym, który do miasta przybędzie dziś wieczorem. W poniedziałek Francuz przejdzie testy medyczne, a następnie złoży swój podpis pod umową.

 

Informacja została potwierdzona przez oficjalną witrynę FC Barcelona.

Barca jednak chce w nowym sezonie zwyciężać. Myślę, że nie od razu, ale później Yaya Toure będzie jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie.. IMHO na razie czeka go ławka, ale już niedługo pierwszy skład..

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo ciekaw, jak będzie wyglądała pierwsza jedenastka FCB, jaką taktykę Mister wymyśli na nowy sezon. Mimo wszystko, z tego co się zapowiada w kadrze zajdzie dużo zmian, co idzie na pewno za zmianą taktyki.

 

Poza tym jestem bardzo zadowolony z transferu Toure (nie mówiąc o Henry'm). Ciekawe, co pokaże w Katalonii, bo nawet nie miałem okazji widzieć go w akcji.

Odnośnik do komentarza
Podejrzewam, że sprowadzenie Henry'ego oznacza odejście Eto'o.

no wlasnie czy na pewno?

dzis ukazalo sie info: http://primeradivision.pl/index.php?strona=news&id=88709

na ile jest one potwierdzone oficjalnie? bo jakos nie moge nigdzie znalesc oficjalnego stanowiska..a to dla mnie na mega wazne, jakby ktos wiedzial cos wiecej lub oficjalniej to bylbym zobowiazany :)

Odnośnik do komentarza

Mi kupno Henryego przypomina trochę zakup Beckhama do Realu. Też wielka gwiazdam transfer roku. Obaj większość swojej kariery spędzili na wyspach. Mam nadzieje że Francuz w przeciwieństwie do Anglika będzie grał na 100% i udowodni że nadal jest świetnym piłkarzem, a nie aktoreczką z finałów MŚ 2006.

Odnośnik do komentarza
Mi kupno Henryego przypomina trochę zakup Beckhama do Realu. Też wielka gwiazdam transfer roku. Obaj większość swojej kariery spędzili na wyspach. Mam nadzieje że Francuz w przeciwieństwie do Anglika będzie grał na 100% i udowodni że nadal jest świetnym piłkarzem, a nie aktoreczką z finałów MŚ 2006.

 

hmm :-k nie bardzo wiem o czym piszesz; możesz bardziej rozbudować swoją wypowiedź?

Odnośnik do komentarza
Mi kupno Henryego przypomina trochę zakup Beckhama do Realu. Też wielka gwiazdam transfer roku. Obaj większość swojej kariery spędzili na wyspach. Mam nadzieje że Francuz w przeciwieństwie do Anglika będzie grał na 100% i udowodni że nadal jest świetnym piłkarzem, a nie aktoreczką z finałów MŚ 2006.

 

 

Becks grał na 100% i był, pomimo krytyki, co sezon jednym z najlepszych w składzie ... Więc nie wiem, skąd to porównanie.

Odnośnik do komentarza
Mi kupno Henryego przypomina trochę zakup Beckhama do Realu. Też wielka gwiazdam transfer roku. Obaj większość swojej kariery spędzili na wyspach. Mam nadzieje że Francuz w przeciwieństwie do Anglika będzie grał na 100% i udowodni że nadal jest świetnym piłkarzem, a nie aktoreczką z finałów MŚ 2006.

 

 

Becks grał na 100% i był, pomimo krytyki, co sezon jednym z najlepszych w składzie ... Więc nie wiem, skąd to porównanie.

 

Wydaję mi sie że Becks, więcej czasu spędzał na reklamę swojej sylwetki w zupełnie odmienny sposób niz futbol ;)

 

Tu mam pytanie, jak Beckham był taki dobry to dlaczego pozwoliliscie mu odejść do LA. Nie chciał popdisać kontraktu czy coś w tym stylu :-k ?

 

@ Pulek - Obawiam sie że Barcelona idzie trochę w stronę Królewskich sprzed kilku lat. Nie potrzebne wyjazdy na krańce świata, spotkania z gwiazdami,  etc.

Odnośnik do komentarza
Mi kupno Henryego przypomina trochę zakup Beckhama do Realu. Też wielka gwiazdam transfer roku. Obaj większość swojej kariery spędzili na wyspach. Mam nadzieje że Francuz w przeciwieństwie do Anglika będzie grał na 100% i udowodni że nadal jest świetnym piłkarzem, a nie aktoreczką z finałów MŚ 2006.

 

 

Becks grał na 100% i był, pomimo krytyki, co sezon jednym z najlepszych w składzie ... Więc nie wiem, skąd to porównanie.

 

Wydaję mi sie że Becks, więcej czasu spędzał na reklamę swojej sylwetki w zupełnie odmienny sposób niz futbol ;)

 

Tu mam pytanie, jak Beckham był taki dobry to dlaczego pozwoliliscie mu odejść do LA. Nie chciał popdisać kontraktu czy coś w tym stylu :-k ?

 

@ Pulek - Obawiam sie że Barcelona idzie trochę w stronę Królewskich sprzed kilku lat. Nie potrzebne wyjazdy na krańce świata, spotkania z gwiazdami,  etc.

 

Zupełnie nie wiem skąd takie zdanie nt Beckhama - tak jak wcześniej napisał T-m; Becks od początku swojej kariery w Realu należał raczej do tych wyróżniających się graczy, a ostatni sezon tylko doskonale to potwierdził.

 

Co do Twojego pytania - Capello do spółki z Calderonem stwierdzili, że Beckham nie jest w stanie wnieść nic dobrego do drużyny, i podjęta została decyzja o nieprzedłużeniu kontraktu z Anglikiem. Wtedy David podpisał kontrakt z LA, Capello odsunął go od wystepów w pierwszej drużyny do końca sezonu. Później jednak zmienił swoją decyzję, a dalszy ciąg wszyscy znają - Beckham stał się motorem napędowym Realu. Odejście Anglika to chyba największa porażka tak Capello, jak i Calderona, który - ponoć - złóżył ofertę nowego kontraktu Becksowi, ale z zarobkami o 30% (?) niższymi.

 

Ot i cała historyja.

Odnośnik do komentarza
Wydaję mi sie że Becks, więcej czasu spędzał na reklamę swojej sylwetki w zupełnie odmienny sposób niz futbol ;)

 

Tu mam pytanie, jak Beckham był taki dobry to dlaczego pozwoliliscie mu odejść do LA. Nie chciał popdisać kontraktu czy coś w tym stylu :-k ?

 

Nie wiem, ale zdaje się, że macie ostatnio dwie gwiazdy, które biją Beckhama na głowę. Becks nigdy nie odpuszczał nawet treningów, czego nie można powiedzieć o Dinho :-) Także masz trochę zły pogląd na Becksa i jego postawę w Realu :-)

 

@ Pulek - Obawiam sie że Barcelona idzie trochę w stronę Królewskich sprzed kilku lat. Nie potrzebne wyjazdy na krańce świata, spotkania z gwiazdami, etc.

 

Ej, nie wiem, bo może się myle, ale podczas jakiego spotkania kontuzji doznał Puyol ??

 

Kapitan FC Barcelony, Hiszpan Carles Puyol doznał kontuzji więzadeł lewego kolana, podczas meczu towarzyskiego z Mamelodi Sundowns, rozgrywanego w RPA.
- Badania potwierdziły poważną kontuzję więzadeł lewego kolana - brzmi oficjalne oświadczenie klubu.

Według lekarzy, ktorzy zdecydowali o natychmiastowym przeprowadzeniu zabiegu, Puyol może opuścić początek następnego sezonu, bowiem po takiej kontuzji rehabilitacja trwa kilka miesięcy.

 

A tak, to poważny rywal z środkowej części Europy :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...