Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

https://twitter.com/FCBarcelona_es/status/897052255794454528

Paulinho oficjalnie, ładne pranko pieniędzy musi być by 30 letni odcinający kupony w Chinach odrzut z Tottenhamu za taką kasę szedł do czołowej drużyny świata :D

Barca podobno poinformowałą też Sergi Sampera (który odrzucał oferty z Arsenalów itepe żeby grać w swoim ukochanym klubie, w którym trenuje od kiedy skończył 6 lat), że nie ma już dla niego miejsca i Sergi Roberto obawia się braku miejsca dla niego w składzie po przyjściu Paulinho i chce odejść, Barcelona zdaje się robić jak najwięcej, by wkurwiać swoich fanów

 

To nie jego Mou chciał sprowadzić?

Odnośnik do komentarza

Barcelona zdaje się robić jak najwięcej, by wkurwiać swoich fanów

 

I to zarządowi się udaje, sam mam ochotę odpocząć od Barcelony, która jest ciągnięta w dół nieudolnością 'dyrektorów', no ale jakoś nie mogę, i tak będę oglądał wszystkie mecze :V Ale proszę, niech jak najszybciej ten zarząd poda się do dymisji albo niech to wotum nieufności zakończy się powodzeniem...

Odnośnik do komentarza

Dyrektor Barcelony powiedział, że są bliscy sfinalizowania transferów Dembele i Coutinho. Pytanie - ile w tym prawdy?

Ponoć Neymar zostaje na 200% :eusa_sick: Ja jakoś całkowicie straciłem zaufanie i szacunek do zarządu Barcelony, wiarygodniejszym źródłem jest już MD i Coutinho kwestią godzin :V

Odnośnik do komentarza

Nie ma, ale zarząd jest zdesperowany i podejrzewam, że zrobi największe głupoty, żeby odsunąć widmo wotum nieufności. Ponadto jak już nawet piłkarze pokroju Busquetsa, który nigdy nic nie mówi ogłaszają publicznie, że klub wymaga wielu wzmocnień na niemal każdej pozycji, a szczególnie zasypanie wyrwy po Neymarze, a Pique ogłasza, że pierwszy raz od kiedy jest w Barcelonie czuje, że gra w słabszym klubie niż Real, to znaczy, że teraz na Camp Nou najmniej się myśli o tym skąd wziąć pieniądz (a potem zabraknie 3,5M na jakieś juniorka z Mallorki :kekeke:)

 

Dzisiaj na ESPN czytałem, że Coutinho poinformował, że nie zagra już dla Liverpoolu (wg Mundo Deportivo). Jeśli tak, to ja go nie chcę w Barcelonie.

Odnośnik do komentarza

 

Mhm, MD wiarygodniejszym zrodlem :)

 

Transfery Coutinho i Dembele sa "kwestia godzin" od co najmniej dwoch tygodni. Ja juz kompletnie przestalem zwracac uwage na te codzienne plotki. Dopoki nie zobacze obu w koszulce Barcy, nie uwierze.

czyli w to wierzysz? :P

 

Akurat Paulinho jest Bogu ducha winny temu, ze zostal sprowadzony do Barcelony. Zreszta on sam powtarza w wywiadach, ze kompletnie nie rozumie, czemu zostal kupiony :_eyes:

Ten transfer jest kwintesencja umiejetnosci negocjacyjnych Barcelony na rynku transferowym. Dla porownania - Juventus wlasnie kontraktuje Matuidiego z PSG - pilkarza o podobnej charakterystyce, w podobnym wieku, ale o duzo wiekszych (IMO) umiejetnosciach i ograniu w Europie - za... 20 mln euro...

 

PAULo Dybala + Phillipe CoutINHO = PAUL + INHO = PAULINHO ;)

Odnośnik do komentarza

To są w ogóle jakiekolwiek wątpliwości, że transfer Paulinho to spłacanie jakichś starych długów/jakieś czarne biznesy?

Mi też Paulinho trochę szkoda bo to nie jego wina, jakaś cząstka mnie ma nadzieję, że gościu okaże się przynajmniej niezłym piłkarzem, nawet jak nie uzasadni swojej metki cenowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...