Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Grzelo rzeczywisto?? to nie FM

Wiem, dlatego napisa?em, ?e by?by to pi?kny scenariusz, prawie jak sen :]

Mi si? jeszcze taka sytuacja nie zdarzy?a, ale kierowa?em si? fina?em Ligi Mistrzów, w którym gra? Real z Bayerem.. Pami?tasz wej?cie Casillasa za Cesara? Pocz?tek wielkiej kariery Ikera.. Dlatego mo?e teraz czas na Barce :keke:

Odnośnik do komentarza
Grzelo rzeczywisto?? to nie FM

Wiem, dlatego napisa?em, ?e by?by to pi?kny scenariusz, prawie jak sen :]

Mi si? jeszcze taka sytuacja nie zdarzy?a, ale kierowa?em si? fina?em Ligi Mistrzów, w którym gra? Real z Bayerem.. Pami?tasz wej?cie Casillasa za Cesara? Pocz?tek wielkiej kariery Ikera.. Dlatego mo?e teraz czas na Barce :keke:

Z t? ró?nic?, ?e Iker od jakiego? czasu by? w kadrze, na ?awce, bo na ?awce, ale by?. My nie mamy ani Krkicia ani Dos Santosa. Poza tym my?lmy realnie, zdob?d?my Majstra prostymi sposobami

Odnośnik do komentarza
Katalo?ski "Sport" opublikowa? dzi? zdj?cie koszulki FC Barcelony na sezon 2007-2008. Nowy model jest przede wszystkim uczczeniem pi??dziesi?tej rocznicy powstania Camp Nou, lecz zawiera równie? kilka zauwa?alnych zmian je?li chodzi o uk?ad kolorów.

 

Tym razem na koszulce borodowo-granatowe pasy b?d? w??sze, a co za tym idzie zwi?kszy si? ich liczba. ?rodkowy pas b?dzie mia? kolor granatowy. Jak wida? na zdj?ciu, centraln? cz??? ponownie zajmie logo Unicefu, powy?ej po lewej stronie standardowo znajdzie si? herb FCB otoczony napisem "Camp Nou 1957-2007". By podkre?li? pi??dziesi?t? rocznic? powstania stadionu, na dole lewego bordowego pasa umieszono piecz?? z dat? inauguracji rozgrywek na Camp Nou - 24. sierpnia 1957.

 

Nowa koszulka b?dzie zawiera? kilka charakterystycznych sczegó?ów. Podobnie jak w poprzednim modelu, pojawi si? motto "Més que un club" i flaga Katalonii - senyera.

 

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_221011_CAS.jpg poki co to srednio mi sie podoba

 

jeszcze znalazlem w komentach link, ktory byc moze ukazuje koszulke wyjazdowa http://soto21.skyblog.com/pics/912485448.jpg

 

Co do Bojana to chyba jednak zostaje:

 

W?adze Barcelony nie wypo?ycz? Bojana Krkica do innego klubu. Sztab szkoleniowy postanowi?, i? m?odzian pozostanie w Katalonii na kolejny sezon i tym samym zostanie w??czony do pierwszego zespo?u Franka Rijkaarda. Takie rozwi?zanie oznacza, i? Hiszpan b?dzie trzecim napastnikiem Dumy Katalonii.
Odnośnik do komentarza

Nie podobaj? mi si? te ci?g?e zmiany koszulek. Dla mnie mog?aby by? taka lub taka + granatowe spodenki i co roku mo?na by tylko dodawa? okoliczno?ciowe szczegó?y, jak napis o Camp Nou itp.

 

Wyjazdowa, je?li jest prawdziwa, mo?e by?, tylko czy nie powinna bardziej odró?nia? si? kolorystycznie od domowej?

 

Co do Krkica, to ja bym go na razie nie wprowadza? do pierwszej dru?yny. Lepiej jeszcze poczeka?, wyjdzie taki siedemnastolatek tylko par? razy na boisko, bo ka?dy b?dzie si? ba? kontuzji (i s?usznie, jak jaki? drwal b?dzie na niego polowa?, to mo?e mu zniszczy? karier?). Lepiej niech zagra jeszcze jeden pe?en sezon, lepsze to ni? ?awka, nawet w pierwszej dru?ynie.

Odnośnik do komentarza

ja sie ciesze, że udało sie zdobyć ten puchar i pokonać po drodze takie ekipy jak Nastic i Espanyol i to rezerwami. Fajnie, że rezerwowi mogli pograć w meczach z pierwszoligowymi ekipami i pokazać swój potencjał. Cieszy na pewno dobra gra dos Santosa, który był jedną z pierwszoplanowych postaci w półfinale jak i w finale. Jest to z pewnoscią istotne gdyż Meksykanin ma od przyszłego sezony zostać dołączony do pierwszej drużyny i miło by było gdyby równie szybko jak Messi wkomponował sie w zespół, może aż tak dobry jak lionel nie jest (choć to dopiero zweryfikują nastepne 2 lata) ale z pewnoscią przyda sie błyskotliwy zmiennik dla Ronaldinho.

Odnośnik do komentarza

I przegraliśmy wczoraj mistrzostwo ..... w żałosnym stylu. Przez cały sezon rywale ułatwiali obecność na pierwszym miejscu. Nie inaczej było w sobotę - Saragossa zremisowała z Realem 2:2, a Barca nie potrafiła uporać się z Espanyolem, tracąc bramkę w ostatniej minucie....

 

Kiepski sezon i tyle. Miało być 5 tytułów, nie ma ani jednego. Z niektórymi zawodnikami trzeba się pożegnać, a na ich miejsce ściągnąć nowych - mniej wypalonych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...