Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Jahu

Po lepsze życie

Rekomendowane odpowiedzi

Po mojemu to lepiej by bylo jakbys pod nazwiska sprowadzanychpilkarzy wrzucal screeny ich profili, a nie geby ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po mojemu to lepiej by bylo jakbys pod nazwiska sprowadzanychpilkarzy wrzucal screeny ich profili, a nie geby ;)

O toto. Właśnie miałem dokładnie to samo napisać :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem żeby było oryginalnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Styczeń 2015

Bilans: 5-0-0

Liga: 1, 17-2-5, +33

Puchar Angli: Petersborough 2-0,Liverpool 2-1 ( Awans )

Puchar Ligi: Arsenal 2-2 8-7 Karne ( Odpadamy )

Transfery ( Styczeń )

Transfery

Anglia: MU ( 0 )

Francja: PSG ( +4 )

Hiszpania: Barcelona ( +8 )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Luty 2016

Na początku Lutego podejmowaliśmy Arsenal. Źle graliśmy w tym meczu od 33. Minuty przegrywaliśmy. Jednak przed przerwą zdołaliśmy jeszcze wyrównać a gola zdobył Mata. W drugiej połowie jednak zostaliśmy kompletnie zmiażdżeni przez Arsenal, który zdobył jeszcze trzy gole nas było stać tylko na trafienie na 2-4 a gola strzelił Kane. Przegrywam spotkanie ligowe po 68 meczach bez porażki...

W kolejnym meczu mierzyliśmy się w derbach z Liverpoolem. To było nudne spotkanie oba zespoły w nim się szachowały. Zarówno my jak i goście mieli swoje sytuacje, ale nie wiele z nich wynikało. Nudne 0-0 na OT.

W pucharze Anglii w rezerwowym składzie graliśmy z Cardiff. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, bo piękną akcję całego zespołu zakończył golem w 7. minucie Nani. 13. Minut później prowadziliśmy już 2-0 a bramkę po rogu głową zdobył Papadopoulos. W 44. Minucie goście wyszli z kontrą i zdołali zdobyć kontaktową bramkę. W drugiej części jednak przeważaliśmy. 64. Minuta wychodzimy z piękną akcją piłkę w pole karne wrzuca Moses wprost na nogę Hernandeza a ten z zimną krwią ustala wynik meczu. Koniec spotkania w kolejnej rundzie pucharu Anglii zagramy z Evertonem.

Przyszedł czas na spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów z Szachtarem na naszym boisku. Długo w tym meczu goście dzielnie się bronili przez pierwsze 45. Minut nawet remisowali 0-0. W drugiej połowie nasza przewaga była jednak, co raz bardziej widoczna. 77. Minuta mamy wolny na 20 metrze piłkę ustawia, Mkhitaryan i cudownym strzałem pod poprzeczkę wyprowadza nas na prowadzenie! Do końca meczu Szachtar próbował jeszcze coś zdziałać, ale nie wiele im się udawało. Wygrywamy 1-0 i na Donbas Arenę pojedziemy z małą zaliczką.

W lidze mierzyliśmy się ze Swansea. To było zacięte spotkanie oba zespoły grały w nim dobry futbol. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy nawet z Łabędziami 1-2 a gola dla nas zdobył Mata. W drugiej części jednak ciągle dążyliśmy do remisu. Udało nam się to w 88. Minucie, gdy po podaniu Pogby wynik meczu wyrównał Kane. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i mecz skończył się remisem.

W ostatnim meczu miesiąca graliśmy z Middlesbrough. To był mecz do jednej bramki! Strzelanie w tym meczu w 17. Minucie zaczął już Vela strzałem z najbliższej odległości. 3. Minuty później prowadziliśmy już dwoma golami a wynik podwyższył Aubameyang po akcji całego zespołu. Po pierwszych 45. Minutach, więc 2-0. 54. Minuta mamy wolny z 20 metra piłkę ustawia Pogba i fenomenalnym strzałem w okienko podwyższa wynik meczu!

Wynik meczu w 72. Minucie ustala super rezerwowy Hernandez, który po świetnym podaniu Shawa ze swojej połowy z łatwością pokonuje bramkarza gospodarzy. Wygrywamy pewnie to spotkanie 4-0 i dobrze kończymy miesiąc Luty!

Arsenal 2-4 ( Mata,Kane )

Liverpool 0-0

Cardiff 3-1 ( Nani,Papadopoulos, Hernandez )

Szachtar 1-0 ( Mkhitaryan )

Swansea 2-2 ( Mata, Kane )

Middlesbrough 4-0 ( Vela, Aubameyang, Pogba,Hernandez )

W tabeli walka o mistrza będzie już:

Cięzka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jahu, rozpędzasz się- 3 posty w ciągu tygodnia ;)

Zostało tylko się bić o wicemistrza. City już poza zasięgiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Urlop był to się poszalało ;) Ale skończyło się dobre :(

Luty 2016

Bilans: 1-2-1

Liga: 4, 18-4-6, +35

Puchar Angli: Cardiff 3-1 ( Awans )

Transfery ( Luty )

Transfery

Anglia: M.City ( +5 )

Francja: PSG ( +4 )

Hiszpania: Barcelona ( +9 )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No pierwszy odcinek z nowego kompa czas zacząć :D

Marzec 2016

Na pierwszy mecz Marca udałem się do Australii aby w meczu z Tajlandią skończyć drugą rundę eliminacji. Pokazaliśmy w tym meczu że słusznie rządziliśmy w tej grupie. Po cudownym wspaniałym widowisku rozgromiliśmy gości! Hat ricka w tym spotkaniu zdobył McDonald dwie bramki dorzucił Cahill a Tajlandię w ostatnich minutach meczu pogrążył Antelmi. Gromimy słusznie Tajlandię i z łatwością wygrywamy tą grupę!

W lidze czekało nas stracie z Hull. Długo męczyliśmy się z gospodarzami tego meczu. Dopiero w drugiej połowie swój kunszt pokazał Ibra i zapewnił nam 3 punkty w tym meczu.

W następnym meczu w pucharze Anglii podejmowaliśmy w rezerwowym składzie Everton. To było zacięte widowisko dwa razy w tym meczu wychodziliśmy na prowadzenie po bramkach Pogby i Vestergaarda ale też dwa razy goście doprowadzali do remisu. I niestety ten mecz będzie powtórzony.

Przyszedł czas na mecz Ligi Mistrzów i pojedynek z Szachtarem. graliśmy w tym meczu swoje od pierwszej minuty. W ogóle nie było widać że przeciwko nam stanął mistrz Ukrainy. Wynik meczu po akcji całego zespołu w 16. minucie napoczął Hernandez. W drugiej połowie nasz worek z bramkami rozwiązał się jeszcze bardziej a do siatki trafiali Aubameyang, Ibra oraz cudownym strzałem z wolnego Pogba. Wygrywamy to spotkanie i pewnie awansujemy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

W lidze mierzyliśmy się z Cardiff. To nie było porywające spotkanie w naszym wykonaniu. Po pierwszych 45. minutach utrzymywał się bez bramkowy remis. W drugiej połowie też nie było szału. Aż nadeszła 74. minuta Mata wrzucił piłkę w pole karne idealnie na głowę Papadopoulosa a ten z zimną krwią pokonał bramkarza Walijskiej drużyny zapewniając nam 3 punkty w tym meczu.

Po tym spotkaniu cały ŚWIAT został przez mnie zadziwiony. Za 237 mln Euro ( płacone w ratach ) Na OL trafił geniusz Belgijskiej piłki tak to on proszę państwa:

EDEEEEEN HAAAAZARD!!!

Mam nadzieje że mnie nie zawiedzie!

Po tej wiadomości graliśmy derby Manchesteru. Tak nudnych derbów nie pamiętam w całej swojej karierze. Oba drużyny grały "wyrafinowany" futbol który nie dawał wiele sytuacji bramkowych. Nudne 0-0 w derbach Manchesteru.

W lidze mierzyliśmy się z Newcastle. To było spotkanie jednego aktora. Grał on w tym meczu wspaniale. Zaczął on to wszystko w 8. minucie gdy po szaleńczym kontrataku i podaniu od Ibry napoczął rywala. Kolejnego gola zdobył w minucie 16 a tym razem asystę przy jego golu zaliczył Vela. Hat ricka zdobył jeszcze przed przerwą a bramka była bliźniacza jak pierwsza a asystę znowu zaliczył Ibra. W drugiej połowie ciągle ten zawodnik grał świetnie. 66. minuta wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela swojego 4 GOLA w tym meczu! Radości z tego meczu nie zepsuł mu nawet gol honorowy strzelony przez Sroki w 88. minucie. I NIE WIEM NAPRAWDĘ NIE WIEM DLACZEGO ZA TAKI MECZ TEN PIŁKARZ NIE DOSTAŁ OD FM

10!!!

W meczu towarzyskim z Australią podejmowałem Wybrzeże Kości Słoniowej. Nie graliśmy dobrze w tym meczu dwa błędy w tym spotkaniu zdecydowały że przegraliśmy to spotkanie. Gola honorowego dla nas zdobył Cahill. Australia- Wybrzeże Kości Słoniowej 1-2.

W ostatnim meczu miesiąca w Lidze Mistrzów mierzyliśmy się z Schalke. Cudownie zagraliśmy ten mecz z Niemcami rządziliśmy w nim cały czas! Wynik meczu w 8. minucie napoczął Vela po pięknym strzale w długi róg. Na 2-0 jeszcze przed przerwą podwyższył Hernandez strzałem głową. W drugiej części ciągle rządziliśmy. 63. minuta kolejna nasza akcja skrzydłem Vela do Maty Mata do Hernandeza i jest 3-0. Schalke budzi się w 74. minucie i po kontrze strzela gola. To do nas należy jednak ostatnie słowo. 89. minuta piłkę dostaje Mata i pięknym strzałem ustala wynik meczu! Na rewanż u siebie pojedziemy z przewagą trzech goli!

Tajlandia 6-0 ( McDonald X3, Cahill X2, Antelmi )

Hull 1-0 ( Ibrahimovic )

Everton 2-2 ( Pogba, Vestergaard )

Szachtar 4-0 ( Hernandez, Aubameyang, Ibrahimovic, Pogba )

Cardiff 1-0 ( Papadopoulos )

M. City 0-0

Newcastle 4-1 ( Mata X4 )

WKS 1-2 ( Cahill )

Schalke 4-1 ( Vela, Hernandez X2, Mata )

W tabeli jeszcze nie wszystko

stracone

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marzec 2016

Bilans: 3-1-0

Liga: 4, 21-5-6, +40

Puchar Angli: Everton 2-2,

Transfery ( Marzec )

Transfery

Anglia: M.City ( +5 )

Francja: PSG ( +8 )

Hiszpania: Barcelona ( +10 )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po tym spotkaniu cały ŚWIAT został przez mnie zadziwiony. Za 237 mln Euro ( płacone w ratach ) Na OL trafił geniusz Belgijskiej piłki tak to on proszę państwa: EDEEEEEN HAAAAZARD!!!

Za ile? o_O Helena mam zawał!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o tym spotkaniu cały ŚWIAT został przez mnie zadziwiony. Za 237 mln Euro ( płacone w ratach ) Na OL trafił geniusz Belgijskiej piłki tak to on proszę państwa:

A co to jest OL?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hazard zdecydowanie przepłacony. Nigdy by tyle na niego nie wydał :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Zonk ale przecież to raty :D
@Morpheus Old Trafford literówka

@Makk może i tak ale mam nadzieje że zostanie gwiazdą tej drużyny na lata :)

Kwiecień 2016

W pierwszym spotkaniu Kwietnia podejmowaliśmy w rewanżu pucharu Anglii w rezerwowym składzie Everton. W tym meczu pokazaliśmy już nasz poziom graliśmy miły dla oka futbol a pierwszą bramkę w 7. minucie po rogu zdobył Papadopulos. Długo jednak nie cieszyliśmy się z prowadzenia bo Everton jeszcze w pierwszej połowie zdołał wyrównać i do przerwy było 1-1. W drugiej połowie graliśmy już lepiej i po golach Naniego oraz Hernandeza awansowaliśmy do półfinału FA CUP.

W kolejnym meczu w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów graliśmy z Schalke. Graliśmy w tym spotkaniu na luzie wysoka wygrana w pierwszym spotkaniu dawała nam ten komfort. Po pierwszych 45. minutach było 0-0. W drugiej części podkręciliśmy trochę tempo bo Niemcy zaczęli przeważać. 73. minuta piękne podanie od Maty dostaje Aubameyang i pewnie pokonuje bramkarza. Do końca meczu nic ciekawego się już nie wydarzyło i meldujemy się w półfinale Ligi Mistrzów. A w tym półfinale zmierzymy się z Bayernem.

Półfinał FA CUP na Wembley komplet widzów na trybunach a my tradycyjnie w rezerwowym składzie mierzymy się z Newcastle. Szybko pokazaliśmy Srokom komu należy się finał tego pucharu po pierwszej połowie i bramkach Vestergaarda i Veli prowadziliśmy pewnie 2-0. W drugiej części nie spuszczaliśmy z tonu. Drugiego gola pod koniec spotkania dołożył Vela i pewnie zameldowaliśmy się w finale FA CUP! W nim czeka nas stracie z Chelsea.

W następnym meczu podejmowaliśmy w lidze Tottenham. Długo nic w tym spotkaniu się nie działo. Aż nadeszła 44. minuta mamy wolny 18 metrów od bramki piłkę ustawia sobie Pogba i pięknym strzałem w okienko pokonuje Llorisa! W drugiej połowie staraliśmy już się grać mądrze i trzymać wynik i to się nam udało! 3 punkty jadą do Manchesteru.

Wreszcie przyszedł ten mecz. Lider tabeli kontra nasz skromny zespół czyli derby Manchesteru! Wygrana w tym meczu dawała nam jeszcze nadzieje na tytuł strata punktów sprawiała że mogliśmy walczyć tylko o vice mistrza. Wychodzę na ten mecz oczywiście w najmocniejszym składzie. Komplet widzów na City of the Manchester Stadium. Od początku spotkania zaczynamy przeważać. 14 minuta Aubameyang zostaje wypuszczony pięknym podaniem i pędzi na bramkę Bravo jest przed nim sam strzela i wyprowadza nas na prowadzenie! 38. minuta kontra gospodarzy Augero ma piłkę oddaję atomowy strzał i jest remis! Po 45 minutach więc 1-1. W drugiej części oba zespoły szalenie walczą o 3 punkty. 76. minuta Mata do Veli Vela do Aubameyang ten wpada w pole karne strzela i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL! GOL! Czerwona część trybun szaleje. Do końca meczu gramy już zachowawczo i derby są dla nas! A TO OZNACZA ŻE CIĄGLE LICZYMY SIĘ W WALCE O MISTRZA!!!

W półfinale Ligi Mistrzów graliśmy w Monachium z Bayernem. Od początku źle weszliśmy w ten mecz głupie straty piłki nie potrzebna nerwowość. 38. minuta Bayern ma róg piłka zostaje wrzucona przez nasze pole karne Alaba strzela piłka odbija się przed De Geeą i go myli 1-0 dla gospodarzy tego meczu. W drugiej połowie Niemcy ciągle prą do przodu. 73. minuta Robben biegnie prawym skrzydłem wrzutka w pole karne Muller przystawia nogę i stawia nas w bardzo trudnej sytuacji przed rewanżem...

Przed tym rewanżem w lidze mierzyliśmy się jeszcze z Crystal Palace. Szybko objęliśmy prowadzenie w tym meczu bo już w 14. minucie a gola po samotnym rajdzie zdobył Aubameyang. Jeszcze przed przerwą było 2-0 a po prawie identycznej akcji podwyższył Mata. Drugie 45. minut nie było już takie dobre w naszym wykonaniu. 54. minuta Mata do Veli a ten strzałem za pola karnego podwyższa wynik. Jednak po tej bramce za bardzo się rozluźniliśmy. 65. minuta kontra Orłów Benteke wychodzi sam na sam z De Geą i jest gol. 78. minuta tym razem Towsend jest sam na sam z naszym bramkarzem po błędzie Pogby i trafia. Ostatnie 10. minut to autobus w naszym wykonaniu. Na szczęście udaje nam się ten wynik dowieźć do końca...

W ostatnim meczu miesiąca na OT w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów graliśmy z Bayernem. Od 9. minuty musieliśmy radzić sobie bez Jonesa który dostał wstrząsu mózgu. Jednak do przerwy jakoś wytrzymaliśmy. W drugiej części Bayern jednak już wrzucił 6 bieg. 53. minuta Robben pędzi skrzydłem wystawia piłkę na pustą bramkę do Lewandowskiego a ten tylko przystawia nogę i zabiera nam nadzieje na finał Ligi Mistrzów. 65. minuta De Gea do Carricka ten oddaje piłkę do Hiszpania on podaje pilkę wprost na nogę Lewego a ten podwyższa wynik meczu. 76. minuta w polu karnym zostaje sfaulowany Robben do karnego podchodzi Lewandowski i zdobywa Hat rick. Do końca meczu nic już się nie zmieniło a to oznacza że przygodę w tegorocznej Lidze Mistrzów kończymy na PÓŁFINALE!

Everton 3-1 ( Papadopulos, Nani, Hernandez )

Schalke 1-0 ( Aubameyang )

Newcastle 3-0 ( Vestergaard, Vela X2 )

Tottenham 1-0 ( Pogba )

M.City 2-1 ( Aubameyang X2)

Bayern 0-2

Crystal Palace 3-2 ( Aubameyang, Mata, Vela )

Bayern 0-3

W tabeli walka ciągle

trwa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lewandowski co ustrzelił? Hatricka? :keke:

Jahu- pilzzzz, przecinki!!!

Na łoko powiem, iż walka o tytuł dla Diabłów jest skończona. Może za rok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kwiecień 2016

Bilans: 3-0-0

Liga: 2, 24-5-6, +43

Puchar Angli: Everton 2-2, 3-1, Newcastle 3-0 ( Awans )

Transfery ( Kwiecień )

Transfery

Anglia: M.City ( +2 )

Francja: PSG ( +6 )

Hiszpania: Barcelona ( +11 ) Mistrz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maj 2016

W pierwszym meczu Maja graliśmy z Evertonem. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, bo od 7. Minuty już prowadziliśmy a z gola mógł  cieszyć się Hernandez. Everton jednak w tej pierwszej połowie walczył i po walce udało mu się wyrównać w 38. Minucie. W drugiej części podkręciliśmy tempo. 63. Minuta wychodzimy z atakiem piłka do Ibry i Szwed ustala jak się później okazało wynik meczu. MU 2 Everton 1.

W kolejnym spotkaniu mierzyliśmy się z Fulham. To był prawdziwy pogrom w naszym wykonaniu. Do przerwy po trafieniach Ibry i dwóch Hernandeza prowadziliśmy z gośćmi 3-0. W drugiej części ciągle graliśmy dobrze. A najlepszym tego dowodem był gol Veli w 74. Minucie meczu, który jak się później okazało ustalił wynik spotkania. Po tym spotkaniu ciągle byliśmy w grze o mistrza, bo do naszego sąsiada M. City traciliśmy punkt...

Ostatni mecz w sezonie miał zadecydować o wszystkim a podejmowaliśmy w nim Norwich na wyjeździe. Wygrana w tym meczu przy stracie punktów City dawała nam mistrzostwo każdy inny wynik zapewniał nam drugie miejsce. W pierwszej połowie tego spotkania nie wiele się działo aż do 40. Minuty wtedy to skrzydłem popędził Vela dograł po ziemi w pole karne do Ibry a Szwed z łatwością pokonał bramkarza Kanarków po pierwszych 45. Minutach, więc prowadziliśmy, Ale nie wiele nam to dawało po City też wygrywało  swoje spotkanie. W drugiej części Norwich chciało się dobrze pożegnać z ligą. 62. Minuta kontra gospodarzy błędy w naszej obronie i De Gea musi wyjmować piłkę z siatki... Po tym golu jednak szybko przejęliśmy kontrolę na boisku. 81. Minuta mamy wolny do piłki podchodzi Aubameyang i pięknym strzałem zdobywa gola. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie. Zebraliśmy się na środku boiska i czekaliśmy na wieści z Manchesteru. Niestety nie były one dla nas pomyślne, bo M.City wygrał swój mecz 3-0 i zdobył mistrzostwo Anglii w sezonie 2015/2016. MU VICE MISTRZEM ANGLII!!!

O mistrzostwie zdecydował:

jeden punkt...

Po sezonie przyznane zostały nagrody.

Piłkarzem roku został:

MATA!!!

Król strzelców trafił do:

GIROUD!

Młodym zawodnikiem został:

INSIGNE!

Złota rękawica trafiła do:

CECHA!

Menadżerem roku został:

GUARDIOLA!

A 11 Roku przedstawia się:

tak!

W tym sezonie czekało nas jeszcze jedno spotkanie finał pucharu Anglii na Wembley z Chelsea 90 tysięcy na trybunach czekało na widowisko. Od początku źle weszliśmy w to spotkanie jak byśmy źle wyszli z szatni. I The Blues nas za to skarciło w 38. Minucie Hazard idealnie podał na wolne pole do Mandzukica a ten będąc sam na sam z De Geą oddał atomowy strzał i do przerwy przegrywaliśmy. W drugiej części jednak wzięliśmy się do roboty i na rezultaty nie trzeba było długo czekać. 54. Minuta pędzi skrzydłem Mata wrzuca w pole karne a tam Ibrahimovic pięknym strzałem z głowy doprowadza do remisu! Do końca spotkania oba zespoły więcej goli już nie strzeliły i o tym, kto zdobędzie puchar Anglii musiała zdecydować dogrywka. 102. Minuta spotkania oba zespoły szykują się już na drugą część dogrywki The Blues mają róg piłka zostaje wrzucona w pole karne w nim najwyżej wyskakuje Luiz i zdobywa bramkę dla Chelsea... Mimo że w drugiej części dogrywki szalenie walczyliśmy nic nam to nie dało. FA CUP drugi rok z rzędu wędruje do Chelsea...

Everton 2-1 ( Hernandez, Ibrahimovic )

Fulham 4-0 ( Ibrahimovic, Hernandez X2, Vela )

Norwich 2-1 ( Ibrahimovic, Aubameyang )

Chelsea 1-2 ( Ibrahimovic )

Z moich 6 miesięcy sezonu w MU jestem średnio zadowolony. Jeszcze w Kwietniu mieliśmy szansę na 3 trofea a sezon skończyliśmy bez żadnego... No nic zostaje nam ciężko pracować w lecie i mądrze wprowadzić nowych zawodników do  składu. Piłkarze udali się już na urlopy a ja jeszcze przed swoim zasłużonym wypoczynkiem muszę polecieć do Australii na eliminacje MŚ w Rosji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Maj 2016

Bilans: 3-0-0

Liga: 2, 27-5-6, +49

Puchar Angli: Chelsea 1-2

Transfery ( Maj )

Transfery

Anglia: M.City ( +1 ) Mistrz

Francja: PSG ( +12 ) Mistrz

Hiszpania: Barcelona ( +11 ) Mistrz

Liga Europy

Liga Mistrzów

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czerwiec- Lipiec 2016

Przed krótkim urlopem czekały mnie 3 spotkania eliminacji Mistrzostw Świata w Rosji.

W pierwszym z nich graliśmy z Katarem. To nie był nasz mecz graliśmy w nim bezbarwnie bez polotu i goli w tym meczu nie zdobyliśmy.

W kolejnym meczu podejmowaliśmy Oman. Tym razem dobrze weszliśmy w ten mecz i po pierwszej połowie prowadziliśmy 2-0 a gole strzelali gracz Omanu oraz Bresciano. W drugiej części jednak coś nam zaczęło się w grze psuć. W 54. Minucie Oman zdobył kontaktową bramkę. A w 88. Minucie ku uciesze swoich kibiców zdołał wyrównać... Drugi mecz i drugi remis nasz w tej grupie.

Przed spotkaniem z Koreą przybyli do MU nowi zawodnicy.

I tak za darmo trafili do nas:

Ayew

Morrison

Schmeichel

W meczu z Koreą mieliśmy trochę więcej walki. To Korea jednak w 18. Minucie wyszła na prowadzenie i po pierwszych 45. Minutach prowadziła. W drugiej połowie zaczęliśmy grać jednak lepiej. 63. Minuta mamy kontrę piłka trafia do McKaya a ten wyrównuje! Do końca spotkania oba zespoły już kontrolowały grę i mecz skończył się remisem. Po 3 kolejkach, więc mamy 3 punkty i zajmujemy 4 miejsce w tabeli eliminacyjnej.

Po tych meczach wpadłem szybko na tydzień do Polski i po tygodniu byłem już na OT gdzie miałem porobić takie zakupy, które dadzą nam Mistrzostwo oraz Ligę Mistrzów!

I tak trafili do nas:

Z Szachtaru:

Bernard

Z Interu:

Murillo

Z Interu:

icardi

Z Basel:

Sommer

I z wolnego transferu:

Fernandes

W Lipcu rozegraliśmy 5 spotkań towarzyskich w każdym z nich błyszczał Ibrahimovic zdobył w tych pięciu meczach cztery bramki. To jest niesamowite gość ma już 36 lat a gra jak młody Bóg! Z tych 5 spotkań wygraliśmy wszystkie strzeliliśmy w nich 12 goli a straciliśmy tylko jednego! To prognozuje dobry początek ligi w naszym wykonaniu...

Katar 0-0
Oman 2-2 ( Bresciano, Holman )

Korea Południowa 1-1 ( McKay )

CSKA 4-1 ( Ibrahimovic, Horvath, sam, Jones )

Bordeaux 2-0 ( Ibrahimovic  X2 )

Birmingham 2-0 ( Vela, Ibrahimovic )

Le Havre 2-0 ( Papadopoulos, Ibrahimovic )

Vancouver 2-0 ( Aubameyang, Icardi )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sierpień 2016

Przed startem sezonu rozegraliśmy jeszcze 3 mecze towarzyskie. We wszystkich z nich potwierdziliśmy swoją dominacje łatwo je wygrywając zdobywając w nich 12 goli a tracąc tylko 3.

Sezon zaczynaliśmy od meczu ze Stoke. Nie był to taki mecz, jaki mógłbym sobie wymarzyć nie byliśmy w nim tak skuteczni jak w sparingach. Po biciu głową w mur po 90 minutach wynik brzmiał 0-0...

W następnym meczu podejmowaliśmy Hull. Nasza gra była podobna jak w poprzednim meczu znowu długie utrzymywanie się przy piłce dużo strzałów, ale piłka jak na złość nie chciała wpaść do siatki... Drugi mecz w lidze w tym sezonie i kolejny nasz mecz kończy się remisem bezbramkowym.

Po tym spotkaniu rozlosowano grupy Ligi Mistrzów.

Nie trafiliśmy w nich:

źle

W ostatnim spotkaniu Sierpnia mierzyliśmy się z Middlesbrough. Długo w tym meczu biliśmy głową w mur po pierwszej połowie było 0-0. W drugiej części zaczęliśmy grać jeszcze bardziej ofensywnie. 75. Minuta przeprowadzamy kolejny atak piłka trafia do Maty a ten wreszcie przerywa nasz czas bez gola i zdobywa bramkę! Do końca meczu już kontrolowaliśmy spotkanie i nasze pierwsze zwycięstwo w tym sezonie stało się faktem!

W tym okienku transferowym zrobiłem jeszcze jeden transfer, ale ten zawodnik dołączy do nas za rok a będzie nim:

Papadopoulos

Fiorentina 4-1 ( sam, Aubameyang, Papadopoulos, Ibrahimovic )

Everton 3-0 ( Aubameyang X2, Ibrahimovic )

Zenit 5-2 ( Vela X3, Morrison, Mata )

Stoke 0-0

Hull 0-0

Middlesbrough 1-0 ( Mata )

W tabeli na razie

średnio...

W tym okienku trochę się

wzmocniliśmy

A skład, którym powalczymy o mistrza prezentuje się

następująco!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wrzesień 2016

W pierwszym meczu miesiąca podejmowaliśmy Wigan. To był dobry mecz w naszym wykonaniu wynik pod koniec pierwszej połowy otworzył Bernard i do przerwy prowadziliśmy. W drugiej połowie ciągle graliśmy dobrze a wynik meczu w 76. Minucie ustalił super rezerwowy Lavezzi.

Ligę Mistrzów zaczynaliśmy od pojedynku z Guimaraes. Po pierwszej połowie nie mogliśmy być z naszej gry zadowoleni, bo prowadziliśmy zaledwie 1-0 a bramkę w 33. Minucie po rogu zdobył Papadopoulos. W drugiej połowie zaczęliśmy grać już jednak o wiele lepiej. W 64. Minucie rezerwowy Hernandez zdobył gola po asyście Hazarda. Wynik tego spotkania w 81. Minucie ustalił Bernard, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem. Wygrywamy pewnie ten mecz i obejmujemy prowadzenie w tabeli.

W kolejnym meczu mierzyliśmy się z Crystal Palace. nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Przegrywaliśmy w nim do 74. Minuty wtedy to jednak Ibra dostał piłkę zrobił jeden zwód drugi i zapewnił nam punkt w tym meczu.

W pucharze Ligi w rezerwowym składzie podejmowaliśmy Aston Villę. 17. Minuta Vela do Aubameyanga ten strzela w długii róg bramki i prowadzimy! W drugiej połowie nasza gra jednak jakoś siadła. 54. Minuta Aston Villa wyprowadza kontrę i niestety wyrównuje... 90 Oraz 120 minut nie przyniosły rozstrzygnięcia i o awansie do kolejnej rundy musiały zdecydować karne. W nich nikt się nie mylił do 6 serii wtedy to jednak gracz Aston Villi nie trafił u nas do piłki podszedł Aubameyang i pewnym strzałem zapewnił nam awans do kolejnej rundy pucharu Ligi! A w niej zagramy z Forest.

W lidzie przyszedł czas na derby z Liverpoolem. Cudownie weszliśmy w ten mecz! 3 Minuta gry piłka trafia do Aubameyanga ten strzela pewnie w krótki róg i Mignolet nie ma szans! W pierwszej połowie jeszcze dużo razy strzelaliśmy na bramkę, ale więcej goli w pierwszej połowie nie było. W drugiej części ciągle robiliśmy swoje. Niestety w 81. Minucie The Reds wyprowadziło kontrę, która nas ukarała piłka trafiła do Insigne, który był kompletnie nie pilnowany a ten z łatwością strzelił gola. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił derby na remis...

W ostatnim meczu Września w Lidze Mistrzów mierzyliśmy się z Napoli. Fatalnie weszliśmy w to spotkanie po 33. Minutach przegrywaliśmy dwoma golami. Najpierw do siatki trafił Bony a potem cudownym strzałem z wolnego gola zdobył Hamsik. W drugiej połowie nie zostało nam nic innego jak się odsłonić. Próbowaliśmy coś zdziałać, ale cuda w bramce Napoli wyczyniał Reina. Napoli mogło nas też dobić, ale szczęście nam dopisywało. Przegrywamy to spotkanie i tracimy prowadzenie w tabeli...

Wigan 2-0 ( Bernard, Lavezzi )

Guimaraes 3-0 ( Papadopoulos, Hernandez, Bernard )

Crystal Palace 1-1 ( Ibrahimovic )

Aston Villa 1-1 karne 7-6 ( Aubameyang )

Liverpool 1-1 ( Aubameyang )

Napoli 0-2

A w tabeli ligowej też nie jest za

dobrze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta